IFK Goteborg v Ostersunds TipsPēc tam, kad tika izraudzīts Zviedrijas izlases pretinieks, Kevs paliek uz vietas, jo cīnās divas apakšējās komandas.

"Ostersunds ir nepārspēts pēdējos piecos izbraukuma mačos, un Gēteborga nav uzvarējusi Allsvenskānā. ilgāk par mēnesi. "

Nododiet IFK Goteborg pie [1.55]

. Saimnieki ir pārāk īsi cīnītāju kaujā

IFK Goteborg pret Ostersunds
Ceturtdiena, 6. augusts, 18:00.

Nekad nebija zviedru valodas versijas A-komanda (vismaz es nedomāju, ka tur bija), bet, ja tā būtu bijis, Hannibāls Malmas v Helsingborgas pirmajā pusē būtu apgaismojis cigāru, paziņojot, ka viņam tas patīk, kad sanāk plāns. Mūsu BTTS likme piezemējās 36 minūšu laikā pēc Malmes 4-1 uzvaras pār Helsingborgu, un mēs paliksim valstī.

IFK Goteborg (tas ir jums un man Gēteborga) ir pret Ostersunds, un Es uzskatu, ka saimniekiem ir pārāk īss, lai saņemtu pretrunas. Gēteborga no savām 12 spēlēm Allsvenskan ir prasījusi tikai 12 punktus, un no pēdējām četrām līgas spēlēm Ullevi viņi ir ieņēmuši tikai divus punktus. Viņi nav uzvarējuši nekur līgā vairāk nekā mēnesi. Tas viss ir tālu no komandas, kas astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados desmit reizes ieguva līgas titulu.

Ostersunds nav bijis tas pats, kopš talantīgais treneris Grehems Poters devās atpakaļ uz Lielbritāniju, un viņi ir par punktu sliktāki nekā mūsdienu pretinieki. Tas nozīmē, ka komanda no Ziemas pilsētas ir zaudējusi tikai vienu no savām pēdējām sešām līgas spēlēm, un tas bija pret līgas līderiem Malmē. Viņi nav zaudējuši nevienu no pēdējiem pieciem aizvadītajiem mačiem.

Ņemot vērā komandu pašreizējo formu, IFK šeit ir pārāk īss [1.55]tāpēc es viņus nolikšu. Ja jūtaties drosmīgi, Ostersunds laimesta cena ir [7.0].Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.