Gabriels Jēzus, iespējams, spēlē nozīmīgu lomu pret Madrides “Real”

Mančestras City ir 2-1 pārsvars pār Madrides Real, pēc tam, kad viņi pirmo reizi tika pārspēti Santjago Bernabeu ar vārtiem Gabriel Jesus . Wonderkid uzlabo katru spēli Eiropas futbolā, iegūstot lielu pieredzi un pārliecību par vienu no lielākajām pasaules līgām un arī uz Čempionu līgas skatuvi.

Pep Guardiola piedāvā viņam daudz iespēju spēlēt. svarīgos mačos, un 23 gadus vecais spēlētājs reaģē, tāpat kā mēs esam redzējuši Brazīlijas nacionālajā izlasē un Copa America, kur viņam bija galvenā loma savas valsts panākumos.

Es nešaubos, ka Jēzus var spēlēt svarīgu spēli. loma šajā izšķirošajā mačā pret Madrides Real piektdien.

Madrides Real vēl nav iemetis dvielī.

Neskatoties uz Man City priekšrocību pār Madridi, es joprojām domāju, ka neizšķirts nav nav nokārtojies. Zidāna komanda sezonas beigās ieguva lielu pārliecību pēc sensacionālas uzvaras brauciena iegūstot La Liga titulu.

Turklāt kluba pārstāvji vēsture runā pati par sevi. Neviens nav uzvarējis vairāk čempionu līgu kā Madride un, ņemot vērā šīs komandas kvalitāti un pieredzi šajās sacensībās, es domāju, ka viņi mēģinās mainīt saikni Mančesterā un kvalificēsies ceturtdaļfinālam Portugālē. Tas vēl nav beidzies.

20 dienu pārtraukums bija svarīgs Barça pārgrupējumam.

Barselona sestdien saskārās ar Napoli, un es uzskatu, ka šis 20 dienu periods bez sacensībām bija labs komandai atgūstiet viņu uzmanību un aizmirst to, kas viņiem ir aiz muguras.

Šī pauze bija pietiekama, lai laizītu dažas brūces un sagatavotos šai spēlei pret draudošo Napoli komandu, kas varētu radīt grūtības Barselonā.

Kā ex- spēlētājs Es atbalstu Barselonu un ceru, ka viņiem būs mierīga nakts, bet es neparedzu, ka pēc sliktas La Liga kampaņas un es sagaidu grūtības pret itāļiem Camp Nou. Es, protams, ceru kļūdīties.

Jaunā Čempionu līgas formāts padara vēl grūtāku favorītu atrašanu.

Kā mēs zinām, Čempionu līga ir ļoti sīva konkurence, kurā mēs parasti nevar noteikt, kuri favorīti ir katras komandas augsto īpašību dēļ, un, ja pievienojam šīs sezonas īpašos nosacījumus, tas kļūst par vēl stingrāku .

Komandas, kas ierodas uz spēlēm ar atšķirīgu konkurētspējas līmeni , spēles bez līdzjutējiem tribīnēs, atsevišķas spēles no ceturtdaļfināla, tas viss palīdz neļaut man norādīt kuri šajā sezonā ir nepārprotamākie favorīti .

Protams, ir dažas komandas labā formā un motivēts nopelnīt tādus titulus kā PSG, Bayern, Juventus, Real Madrid un Manchester City, bet es šobrīd nevaru norādīt augstāk par citiem.

Šoreiz tā būs pavisam cita vide, un pat tad, ja neviens nav pasludināts par favorītu, spēlē viena komanda labāk nekā pārējie, jo būs vieni mači un slikta diena varētu viņus izslēgt no sacensībām . Nebūs otrā posma, lai labotu iespējamās neveiksmes.

Liverpūles atgriešanās 2005. gada finālā ir atmiņā paliekoša.

Čempionu līgai tās vēsturē ir bijuši daudz neaizmirstamu atgriezenisko saikņu, un, kad mēģinu atcerēties viens, manuprāt, ir 2005. gada Liverpūles uzvara pret AC Milan .

Puslaika pārtraukumā viņi zaudēja ar 3-0 un spēja izlīdzināt pirms 90. minūtes. Pēc tam viņu vārtsargs Jerzy Dudek pārējo izdarīja soda metienos un pabeidza vēsturisko atriebību, ko regulāri atceras jebkurš futbola līdzjutējs.

Personīgi, Mana lielākā atgriešanās sacensībās notika, kad manai Barselonai izdevās mainīt 3-1 deficītu, ko mēs atnesa no Stamford Bridge pret Chelsea .

Otrajā posmā, Camp Nou, mēs uzvarējām 3-1 pamatlaikā un mača beigās man pat pietrūka soda, kas varēja aizzīmogot mūsu kvalifikāciju. Par laimi, mēs uzvarējām papildlaikā un man bija tā laime gūt savus ceturtos vārtus, pirms Kluiverts izdarīja gala rezultātu 5-1.

Lai uzzinātu vairāk par lielākajām UCL atrunām, apskatiet mūsu video. .. .. Čempionu līga nav viegla, un daudziem lieliskiem spēlētājiem būs jābūt ārpus manas atlases.

Sākot ar vārtsargu, man ir jāizvēlas Dida no AC Milan . Papildus tam, ka viņš bija brazīlietis, viņš bija arī soda izpildītājs un bija izšķirošs finālā, kuru mēs uzvarējām pret Juventus. Tajā mačā viņš aizvēra mūsu vārtus uz 120 minūtēm un pēc tam ietaupīja dažus sodus, lai mums piešķirtu šo svarīgo titulu.

Priekšpusē es izvēlētos savu komandas biedru Barselonā Patriku Kluivertu . Viņš bija izcils uzbrucējs ar jauku spēles stilu, un es atceros, ka viņam bija ļoti daudz palīgu, bet viņš arī man radīja daudz mērķu.

Viņš bija pilnīgs uzbrucējs, kurš spēja paveikt mazliet visu, tāpēc , savā 5-sānu komandā es viņu izvēlētos atjaunot mūsu partnerību Barselonā.

Aizstāvībā man jāiekļauj Paolo Maldini . Neticami aizstāvis ar lielisku marķēšanas efektivitāti, izcilu tehnisko kvalitāti un apskaužamu pieredzi, kas viņu padarīja par vienu no labākajiem aizsargiem jebkad.

Lai līdzsvarotu savu 5-side-team komandu, es izvēlētos arī Pep Guardiola izveidot savienojumu starp aizsardzību un uzbrukumu. Viņš bija ļoti ātri domājošs spēlētājs, kurš jau zināja, ko darīt, pirms bumba viņam nokļuva. Viņš spēja vienkāršot lietas saviem komandas biedriem, tāpēc būtu jauki, ja viņš būtu komandā.