Franču valoda ir pārāk maza


Juventus vs Lyon
Piektdien, 20:00 BST
Tiešraide kanālā BT Sport 2

Liona 1-0 priekšā no pirmā posma

Par Juventus Douglas Costa un Sami Khedira ir ārā. Cristiano Ronaldo un Paulo Dybala atgriezīsies sākumsastāvā pēc tam, kad būs atpūtušies Juventus finālsērijas Serie A sezonā sezonā (Roma 1: 3-1).

Automātisku startētāju noteikti nav Liona. Centrālais aizsargs Marcelo ir apšaubāms ar augšstilba savainojumu. Visos pārējos amatos vadītājs Rudi Garsija, iespējams, lielā mērā paļausies uz sākumsastāvu, ar kuru PSG saskārās Francijas līgas kausa izcīņas finālā 31. jūlijā (0-0, 6-5 sakāve par sodiem).

Neskatoties uz 1. un 2. punktu. 0 no šīs pēdējās 16 neizšķirta pirmās kārtas – Liona uzvarēja, pateicoties Lucas Tousart vārtiem (pussargs tagad ir Hertha Berlin spēlētājs), kad puses 26. februārī tikās Francijā – Juventus ir [1.9] favorīti, lai kvalificētos (Lyon ir [2.1]). Izredzes uz Serie A pusi ir jēgas, ja ņemat vērā Juventus izcilo Eiropas pieredzi un Ronaldo (attēlā zemāk) klātbūtni laukumā, bet mazāk jēgas, ja skatāmies uz dažiem Juventus jaunākajiem priekšnesumiem un rezultātiem.

"Juventus" rada bažas.

Kopš Itālijas līgas sezonas atsākšanas jūnija vidū Juventus rekords visās sacensībās ir W6-D4-L4. Pēc spilgtas spēles uzsākšanas viņu forma atkrita: viņu astoņu maču forma bija W2-D2-L4, un, kaut arī pēdējie divi no šiem zaudējumiem notika pēc viņu jaunākā Serie A titula iegūšanas, viņu nesenā sakāves – trīs pēdējās četrās izbraukumos – diez vai ir ideālas.

Vismaz Juventus spēlētājiem ir labs konkurences minūšu skaits viņu kājās. Sakarā ar lēmumu Francijā apturēt līgas sezonu, Liona pēdējās četrarpus mēnešos ir spēlējusi tikai vienu konkurences spēli. Šis sniegums tomēr bija iespaidīgs: tā bija viņu atzīstamā soda sitiena sakāve PSG Francijas līgas kausa izcīņas finālā pagājušās piektdienas vakarā pēc izlozes 0-0 normālā laikā. Izveidojot 3-5-2 formātā kuru Lionas menedžeris Garsija bija iecienījis kopš spēlētāju atgriešanās treniņos, Lionu izrādījās grūti sadalīt. Tas dod viņiem cerību, ka viņi piektdienas vakarā varētu sarūgtināt savus itāļu viesus.

Ņemot vērā, ka Lionas spēcīgais aizsardzības sniegums pret PSG, zem 2,5 mērķiem ir pievilcīga izvēle kā ārējs. no diviem tirgū zem / Virs. Unders ir [2.2]savukārt Overs ir [1.85]. Paredzams, ka Liona izmantos līdzīgu taktiku attiecībā pret Juventus tāpat kā pret Parīzi – t.i., pirms dažreiz sitiena pārtraukumā raugās, lai saturētu savus pretiniekus. Mēs piedāvājām vairāk nekā 2,5 vārtu guvumu šajā spēlē pret Parīzi, ņemot vērā pretrunas ar [1.55]un atlase izrādījās veiksmīga.

Āzijas handikaps labs variants

Ir grūti strīdēties par Juventus koeficientu. [1.48]lai uzvarētu naktī, lai gan šīs cenas noteikšana piedāvās spēles iespējas tirdzniecībā, ja Liona aizstāvētos tikpat pieklājīgi kā viņi pret PSG. Lionai ir [8.0] uzvarēt 90 minūtēs, ar The Draw [4.9]. Lai iegūtu ceļvedi par Betfair klāšanu un tirdzniecību, noklikšķiniet šeit.

Lionas uzvara 90 minūtēs būtu milzīgs šoks, bet kombinācija ar Juventus slikto formu spēlē un Lionas stabilitāti pret PSG mazāk nekā nedēļu pirms šīs Sacensību norise dod iespēju atbalstīt Lionu Āzijas handikapā. Ligue 1 apmeklētāji ir [2.3] ar +1.0 sākumu un [1.86] ar + 1,0 un + 1,5 sākumu. Ar pirmo atlasi jūs atgūsit savas likmes, ja Liona zaudē ar vieniem vārtiem un uzvarēs, ja izlozēs vai uzvarēs. Izmantojot otro, jūs gūsit peļņu, kamēr Liona izvairīsies no divu vārtu sakāves. Lai iegūtu pilnu ceļvedi par Āzijas Handikapa derībām, noklikšķiniet šeit.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.