Čempionu līgas pareizo punktu padomi

Juve gaidīja cīņu, lai sagrautu Lionu.

Juventus (0) vs (1) Lyon
Friday, 20:00

Serie A čempioniem Juventus piektdien ir grūts uzdevums, jo viņi cenšas apgāzties. 1-0 deficīts pret Lionas spēlētājiem, kuri pirmajā puslaikā pārsteidza ar aizsardzību (xG: LYO 1.1 – 1.1 JUV).

Tas bija gadījums arī pret PSG pagājušās nedēļas Coupe de la Ligue finālā, noturot Francijas čempionus bez mērķa izlozē, un Les Gones piecās no septiņām Čempionu līgas spēlēm ļāva iegūt mazāk nekā 1,2 xGA . Šajā sezonā.

Juventus ir iekārojuši, lai maldinātu šo sezonu vietējā mērogā (4. xG tabula) un Eiropā, uzvarot xG cīņā tikai divās no viņu septiņām Čempionu līgas spēlēm, un vienīgajās divās spēlēs viņi ir radīja vairāk nekā 1,1 xGF, kas nāca pret Maskavas Lokomotiv.

Vecā lēdija ir cīnījusies, lai radītu “lielas” iespējas uzbrukumā, lai gan viņiem, bez šaubām, ir neticami individuāli talanti, tāpēc viņi ir iedomājušies, ka vēlas uzvarēt otrajā kārtā (60). %), lai gan mērķi nav gaidāmi (48% BTTS) – 1-0.

Atpakaļ 1-0 @ [7.8]

Pilsēta, kas uzvarēs otrajā kārtā

Manchester City (2) vs (1) Real Madrid
piektdiena, plkst.

Manchester City uzvarēja pirmo posmu Bernabeu 2-1, pateicoties fantastiskam attēlojumam (xG: RMA 1,14 – 3,14 MCI), un šis pārsvars apvienojumā ar diviem izbraukuma mērķiem nozīmē, ka viņiem ir 91,3% izredzes progresēt. pēc mūsu modeļa.

Pilsēta ir pakārtots skaitlis, kurā tiek izlikti smieklīgi skaitļi visā Premjerlīgā (2,7 xGF, 1,1 xGA pg) un Čempionu līgā (2,9 xGF, 0,8 xGA pg) un uzbrūkošajam procesam tie būtu jāredz. izveidojiet un vērtējiet šeit pret Sergio Ramos mazāko Madrides Real.

Visas sarunas, kas saistītas ar šo otro posmu, ir par to, kā Madrides Real ir “atšķirīga komanda”, nevis tā, kura pirmajā pilsētā saskārās ar pilsētu, galvenokārt pateicoties viņu pragmatiskajai pieeja pēc pārtraukuma. Diemžēl viņiem šeit ir jāiegūst vismaz divreiz vairāk punktu, tāpēc, meklējot mērķus, viņi, iespējams, paliks pakļauti iedarbībai.

Lai arī viņi ir La Liga čempioni, un pamatoti, viņi kaut kādā mērā atrodas pilsētas līmenī no pakārtotā pamata. skaitļa perspektīva un modelis izdomā City, lai uzvarētu otro posmu (61%) citā rezultatīvā spēlē starp šīm pusēm (77% O2.5, 71% BTTS) – 2-1.

atpakaļ 2-1 @ [9.2]

Barca nepārliecinoši piezemēties QF's

Barcelona (1) vs (1) Napoli
Saturday, 20:00 [19659003] Barselonā notiek augšējā pozīcija otrajā posmā ar Napoli pēc neizšķirti 1-1 Neapolē, un modelis aprēķina, ka viņiem ir 73,3% izredzes izmantot savas priekšrocības.

Quique Setien pusē nebija žēl uzvarēt Neapolē (xG: 0,7 – 1,5 BAR), kas bija kas bija viens no viņu labākajiem Eiropas nesenās atmiņas priekšnesumiem bet tas, kā viņi pabeidza La Liga sezona rada bažas.

Barca ir izskatījušies īpaši neaizsargāti Eiropas premjerlīgas sacensībās, Čempionu līgā atļaujot 1,4 xGA par spēli, un mēs zinām, ka Napoli ir spēja radīt iespējas, kam vidēji ir 2,0 xGF uz vienu spēle UCL.

Gennaro Gattuso “Coppa Italia” uzvarētājiem šeit ir jāgūst vismaz vienreiz vārti, un mēs domājam, ka viņi noturēsies, lai gan nav gaidāms, ka tie, kas spēlē ar augstu rezultātu, noturēs tīru lapu (69% O2.5 , 64% BTTS). Barselonas pievienotajai zvaigžņu kvalitātei tās tomēr vajadzētu iegūt virs līnijas (61% BAR ieguvums) – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ [9.0]

Rusty Bayern, lai atvieglotu uzvaru [19659002] Minhenes "Bayern" (3) pret (0) "Chelsea"
Sestdien, pulksten 20:00

Minhenes "Bayern" šī kaklasaite ir diezgan labi iesaiņota pēc pūtītes 3-0 uzvaras Londonā (xG: CHE 1.2 – 3.1 BMU). , ar Infogol dodot Chelsea progresam tikai par 0,2%.

Bayern pēc nelielas agrīnas turbulences beigās ieguva Bundeslīgu kanterī, kur viņu xG process bija diezgan smieklīgs (2,7 xGF, 1,2 xGA pg), un vēl jo vairāk savās septiņās UCL spēlēs (3,3 xGF, 0,7 xGA pg).

Viņi varētu būt nedaudz atpalikuši no ierastā tempa, ņemot vērā tik ilgu atlaišanu salīdzinājumā ar daudzām komandām šajās sacensībās, taču to kvalitāte vajadzētu būt iespējai izmantot noplicināto Chelsea pusi, kura zaudēja galvenos spēlētājus savainojuma dēļ FA kausa izcīņas finālā.

Chelsea pirmajā puslaikā šo pārākumu pilnībā apspēlēja. g, un tam nevajadzētu atšķirties Vācijā, jo tas var izrādīties kā saimnieku ikdienas iesildīšanās spēle. Paredzams, ka "Bayern" uzvarēs spēli (71%), paredzot mērķus (63% O2,5) – 3-0.

Atpakaļ 3-0 @ [12.0]