Čempionu līga Pēdējie 16 derību padomi un koeficienti 2019/20


Benzema gūs vārtus dzīvīgā spēlē

Manchester City pret Real Madrid
Piektdien, 7. augustā, 20:00
Tiešraide BT Sport 1

šķiet, absolūta mūžība, kopš Sergio Ramos tika nosūtīts vēlu pie Santjago Bernabeu un Kevins de Brūns mainījās no vietas, lai Man City sniegtu vērtīgu pārsvaru. Es saku, ka “izskatās” tāpēc, ka par manu naudu šī kaklasaite nebūt nav beigusies .

Bet tā vietā, lai atbalstītu Real, lai pārspētu izredzes un panāktu progresu, es drīzāk atbalstītu viņu galveno cilvēku Karim Benzema lai šeit iegūtu mērķi, pat ja tas izrādās par maz. Viņam ir bijusi labākā sezona ilgu laiku un viņš ir svaigs no septiņu reižu vērtēšanas 11 līgas spēlēs kopš atkārtotās starta. Kā papildu piemaksu viņš, iespējams, veiks soda naudu bez Sergio Ramos prombūtnes, lai gan jāatzīst, ka arī Edens Hazards ir ieinteresēts.

Es nevienam neatliktu atbalstīt vairāk nekā 2,5 mērķus, bet par gandrīz identisku cenu es došos uz vismaz . mērķis katrā pusē. Tas izklausās diezgan acīmredzami, sakot, ka reāla vajadzība ir tramdīt spēli un City vienalga gūst diezgan daudz vārtu, taču tas ir acīmredzami, jo tajā ir daudz patiesības.

Ronaldo uz mērķi lēni dedzinošā režīmā

Juventus pret Lyon
piektdien, 7. augustā plkst. 20:00
Tiešraidē kanālā BT Sport 2

Pirmais, ko teikšu ir tas, ka es pārāk nelasītu Juve slikto Serie A sezonas beigas. Tas ļoti ir itāļu veids kā paveikt darbu un norādīt uz ierakstu grāmatām, nevis dot to visu, kad jau esat saņēmis trofeju.

Bet tas varētu būt smags darbs Juventus. Paolo Dybala viņu vissvarīgākā spēlētāja bārs Cristiano Ronaldo, iespējams, ir pazudis ar savainojumu un tas tiešām varētu nomelnot viņu uzbrūkošo spēli, jo viņš tiešām ir iesaistīts gandrīz vai visā, ko viņi dara.

Es to redzu kā tiešām saspringta spēle, Liona nedaudz atslābinājās ar savu vienīgo vārtu spilvenu, Juve nelikās panikā, ja viņu mērķis nenāks par agru, un zinot, ka tad, kad viņi beidzot to iegūs, viss modelis un impulss mainīsies . Statistika rāda, ka šie divi ir spēlējuši viens otram piecas reizes pagātnē un ne tik tālā pagātnē, un četras no tām beidzās zem 2,5 vārtiem, tāpēc tas ir veids, kā iet.

Bet šis ir Ronaldo turnīrs, un tas ir tikai tāda veida uzmanības centrā, kurā viņš pieceļas no rīta. Varētu aiziet uz papildlaiku, un es nebūtu pilnīgi pārsteigts, ja Dževs izietu, bet ne agrāk kā Ronaldo savai smieklīgajai sakāvei pievieno vēl vienu .

Chelsea var iegūt vienu, Bayern var iegūt trīs.

Bayern Munich v Chelsea
Sestdiena 8. augusts 20:00 Chelsea šeit. Jā, Bayern nav darbojušās dažas nedēļas, bet viņi ir postoši kopš restartēšanas, un pretarguments tam, ka tie var būt nedaudz sarūsējuši ir tas, ka viņiem ir bijis vecums sagatavoties par šo konkrēto maču.

Kad trūkst Cēzara Azpilicueta un Marcos Alonso Bayern uzbrucēji to labi var uzskatīt par iespēju iemaksāt naudu, it īpaši Roberts Lewandowski, kurš jau ir priekšā Čempionu līgas rezultatīvākajam spēlētājam, bet, protams, ļoti vēlētos pievienojiet vēl vienu viņa sakritībai šajā spēlē. Tas, ka Bayern rezultāts ir trīs, ir vienāda naudas iespēja, un es to patiesībā uzskatu par diezgan pieklājīgu cenu.

 lampard_claps_bayern.jpg

Bet "Chelsea" bija labi uzbrukumā sezonas beigās un ar nelielu zaudējumu, viņiem vajadzētu būt labiem pašiem vārtiem. Tāpēc dodieties kopā ar 'abām komandām gūt vārtus' papildus šiem trim Bayern mērķiem.

Suarez pakāpjas, Napoli gūst vārtus

Barcelona v Napoli
Sestdiena 8. augusts, 20:00

Šī spēle faktiski varētu būt izvēle no visām četrām saitēm. Sporta grāmatu koeficientu sastādītāji liek Barselonai progresēt 1/3, bet tas man šķiet saīsināts. Jā, viņiem “vajadzētu” to paveikt pēc tam 1-1 pirmajā kājā, bet tā nav tāda cena, kādu es gribētu paņemt.

Bet man diezgan patīk 4/1 par Luisa Suareza vērtējumu, kurš pirmais. Kopš restartēšanas viņš nebija precīzi uz uguns, bet pēc tam atkal atgriezās no ilgstoša savainojuma un joprojām guva piecus vārtus. Tā ir daudz augstāka cena nekā Leo Messi's 5/2, un Urugvajas iedzīvotājs ir lieliem gadījumiem domāts cilvēks, tāpēc šī cena man ir diezgan patīkama.

Es arī domāju, ka Napoli gūs vārtus . Viņiem ir daudz dažādu uzbrukumu ar tempu, viltībām un labu apdari, un Barca trūkst ne tikai viena galvenā aizsarga, bet arī pāris viņu labāko aizsardzības pussargu.

Pievienojiet “abas komandas, lai gūtu vārtus” šim Suarez likumam.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.