Medības atšķirībām Gameweek 36+


Virsraksts: Gabriel Jesus – Bournemouth (H)

Pēc nomākta restartēšanas, Gabriel Jesus pēdējās nedēļas laikā ir palielinājusies pārliecība par un tagad tas varētu būt liels sāncensis mūsu fantāzijas virzīšanai uz priekšu. līnijas, kas nonāk pēdējās trīs vietās. Pretiniekiem Bornmutā viņu cerības uz izdzīvošanu varētu būt pazudušas, jo Vesthems un Vatfords ieguva izšķirošās uzvaras.

Jēzum ir divi mērķi un divas rezultatīvas piespēles no viņa pēdējiem diviem starta posmiem, Mančestras pilsētai atrodot muguru. desmit reizes no visām šīm spēlēm. Tas ir neskatoties uz to, ka Jēzus šajās armatūrās spēlēja nedaudz vairāk kā 120 minūtes: ir paredzams, ka viņš atkal sāksies nedēļas vidū, gatavojoties FA kausa izcīņas pusfinālam nedēļas nogalē.

Jēzum tagad ir divpadsmit mērķi un astoņi rezultatīvi piespēlējumi pēc atkārtotas starta, un šī ir patiešām viņa iespēja. spīdēt Mančestras pilsētā, kad Sergio Aguero savainojuma dēļ bija malā. Jēzus mēdz būt svītrots spēlētājs tāpēc tagad, kad viņš ir parādījis kaut kādu formu, tam vajadzētu turpināties pēdējās trīs Premjerlīgas spēles.

Gabriel Jesus tagad ir pieejams atpakaļ pulksten 13/5, lai gūtu divus vai vairāk vārtu otrdien pret Bornmutu.

Budžeta izvēle: Mason Greenwood – Crystal Palace (A)

Mason Greenwood īpašumtiesības ir ātri ieguvušas impulsu, un Bruno Fernandes tagad ir vienīgais Manchester United spēlētājs. ir vairāk fantāzijas komandu, taču tas ir šaurs pārsvars. Viņam pieejamie rezerves fondi tikai par 4,8 miljoniem sterliņu mārciņu padara viņu par nozīmīgu izvēli, kad arī Manchester City un citi premium aktīvi darbojas.

Grīnvudai ir zvaigžņu kvalitāte līdz turies savs šajā spēcīgajā United uzbrukumā. Viņš ir savtīgs mērķu meklējumos, un, nonākot bumbas tuvumā, jūs zināt, ka viņš metīsies garām aizstāvjiem un metīsies prom. Rakstīšanas laikā viņam kopš pārstartēšanas ir jau četri mērķi.

Rotācija vienmēr ir neliela problēma ar viņa vecuma spēlētāju. , ņemot vērā FA kausa izcīņas spēles nedēļas nogalē. Tomēr Ole Gunnar Solskjaer pēdējās četrās spēlēs ir izdarījis ļoti maz izlases izmaiņu taču viņš spēj veikt piecus aizstājējus, lai atsvaidzinātu lietas ap 60 minūšu atzīmi, ar viņa pusi gūstot vairākus vārtus.

VAR izlase: Willian – Norwich (H)

Chelsea sakāve Šefīldas United rokās nedēļas nogalē bija nedaudz pārsteigums, bet, cerams, tas bija šoks, kas blūziem bija vajadzīgs, lai iedziļinātos viņu pēdējie trīs armatūra . N'Golo Kante bija ļoti garām šajā armatūrā, taču ir cerība, ka viņš atkal būs piemērots Norwich.

Norwich jau ir atlaisti, un tāpēc viņiem ir maz spēlējis spēles Gameweek 36 atklāšanas armatūrā. Tikmēr Chelsea ir vieta četru labāko skaitā, lai pasargātu, ar jebkādiem paslīdēšanas gadījumiem, kas nozīmē, ka viņu Čempionu līga cer samazināties. Kopš restartēšanas Willianam ir četri mērķi un divas piespēles.

Willian ir pieņēmis pēdējos trīs sodus Chelsea, un es ceru, ka brazīlietis veiks arī nākamo. "Chelsea" šosezon ir izcīnījusi septiņus sodus, kas ir trešais augstākais rādītājs līgā. Tikmēr Noridža ir piekāpusies septiņiem, kas ir otrais augstākais rezultāts. Viņi pēdējās četrās spēlēs ir guvuši 11 vārtus.

Jūs varat atbalstīt VAR un likt likmes uz Chelsea, lai iegūtu sodu pret Norwich ar koeficientu 9/4. redzēt Danny Ings tuvojas sezonas beigām ar Zelta zābaku viņa redzeslokā. Viņa ieguldījums ir vedis Sauthemptonu uz drošību, un viņš rakstīšanas laikā 19 reizes ir atradis tīkla aizmuguri. Viņš satvēra palīgu atpakaļgaitas armatūrā, kuru Sauthemptons uzvarēja ar 2-0.

 danny-ings-Southampton-1280.jpg

Ņemot vērā to, ka Ings, kas nošauts uz Zelta zābaku, ir visiem svētajiem, kuri ir palikuši šīs kampaņas sasniegšanai, es ceru, ka viņa komandas biedri to darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai atbalstītu šos meklējumus. Viņš varēja tikt arī pie sodiem kad Džeimss Vards-Provss pietrūka pēdējās divas tiešās piespēles Sauthemptonai.

Braitona kopš atkārtotas starta ir cīnījusies aizsargspēki, jo ir atzinusies ar milzīgiem 11 mērķiem . savās pēdējās četrās spēlēs mačos pret Mančestras United, Liverpool un Manchester City. Izskatās, ka viņi, iespējams, ir izdarījuši pietiekami, lai šosezon nodrošinātu ceturto secīgo kampaņu Premjerlīgā.

Aizstājējzīmju izlase: Richarlison – Aston Villa (H)

Richarlison šonedēļ aizpilda labāko piecinieku, ar ļoti pievilcīgu armatūru pret Aston Villa. Viņu izredzes uz Premjerlīgas izdzīvošanu tagad izskatās niecīgas. Richarlison pieder mazāk nekā 10%, un šī raksta sastādīšanas laikā pēdējās četrās spēlēs viņam ir divi vārti.

Everton forma kopš restartēšanas ir bijusi jaukta: viņi ir izskatījušies pārliecināti par aizsardzību, bet nav raduši lielu pārsvaru. Tomēr, šķiet, ka savdabīgs aprīkojums šajā nedēļas nogalē vairākkārt atrod tīkla aizmuguri .

Aston Villa kopš pārstartēšanas ir bijuši savi aizsardzības jautājumi. Pat kapāšana un vārtsargu maiņa viņiem nav devusi daudz laimes. Rakstīšanas laikā viņi pēdējās četrās spēlēs ir piekāpušies septiņām Premjerlīgas spēlēm.

Everton gūtie vārti un vairāk nekā 2,5 vārti ir 17/10 pret Aston Villa.

Pievienojieties mūsu Fantasy Premier League mini līgas sacensībām Betfair Battle, izmantojot kodu dda1h8 . Veiksmi!

Sekojiet man Twitterī @FFCommunity_ un Fantasy Futbola kopienas vietnē atrodiet vēl vairāk Fantasy Premier League padomu.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.