“La Liga Tips” – Madrides “Real” uzstāj GranadaGranada var pārbaudīt Madridi

Granada [7.6] pret Real Madrid [1.51]; Draw [4.5]
Pirmdiena, 13. jūlijs, 21:00
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Real Madrid nežēlīgā tiekšanās pēc La Liga titula turpinās pirmdienas vakarā, kad viņi dodas uz Granādu.

Kopš sezonas atsākšanas Madride ir uzvarējusi astoņos mačos pēc kārtas. Jaunākā uzvara, panākot 2-0 mājās pret Alaves piektdienas vakarā, redzēja, ka viņi palielina savu pārsvaru pār Barselonu līdz četriem punktiem, atlikušas tikai trīs sezonas spēles.

Madridei ir vajadzīgas vēl divas uzvaras, lai izcīnītu savu pirmo titulu kopš 2016-17 . Gan “Real”, gan “Barca” divas no trim spēlēm aizvadīs prom no mājām, un Zinedine Zidāna pusē, iespējams, būs vissmagākais armatūras komplekts.

Granada ir devītā, ir labā formā un daudz spēlēties. Tikai trīs punkti aiz sestajā vietā esošās Getafe, Europa League kvalifikācijas ir iespējama pēc viņu aizraujošās 3-2 uzvaras Real Sociedad piektdien.

Diego Martinez puse šobrīd ir nepārspēta trijās. (W2 D1) un ir saglabājuši dažus no labākajiem sniegumiem kopš sezonas atsākšanas komandām, kurām bija paredzēts pārspēt viņus. Lai arī kas notiktu viņu atlikušajās spēlēs, tā ir bijusi lieliska atgriešanās kluba augstākajā lidojumā, kas tika reklamēts tikai pagājušajā sezonā.

Madrides Real ir turējusi piecas tīras loksnes pēc kārtas, taču šai piegājienam ir jābeidzas galu galā, un Granadai ir katrā no pēdējām četrām spēlēm guvis vismaz divus vārtus. Granada izskatās, ka viņi nodrošinās pārbaudi, lai gan mums ir jāpieņem, ka Real gūs pārsvaru. Atpakaļ uzvara Madridē, un abas komandas gūst vārtus [3.3].

Alatvi nogrimst kritiena zonas virzienā

Alaves [3.6] pret Getafe [2.52]; Draw [2.92]
Pirmdiena, 13. jūlijs, 18:30
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Getafe trešdien mājās ar 3-1 pieveiktā Villarreal oficiāli izbeidza cerības kvalificēties Čempionu līgai. Kopš restartēšanas viņu forma ir bijusi ļoti slikta, uzvarot tikai vienā no viņu astoņām spēlēm (D4 L3).

Viņi cerēs, ka viņi varēs atgriezties pie uzvarēšanas veidiem pret Alaves pusi, kuri ir zaudējuši katrs no saviem pēdējiem sešiem. Alaves tagad ir nopietni pakļauti izlaišanas briesmām, un par šo paaugstināto cenu ir vērts izmantot iespēju Getafe klasē, kas stāsta pa tālruni: [2.52].

Dzeltenā zemūdene nogrims Sociedad

Villarreal [2.42] v Real Sociedad [3.1]; Draw [3.6]
Pirmdiena, 13. jūlijs, 18:30
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Villarreal atvairīja vilšanos par viņu neseno sakāvi Barselonā, kad viņi pieveica Getafe. . Tas bija viņu iespaidīgās pēcspēles formas turpinājums, un Barca bija vienīgā puse, kas pārspēja viņus astoņos mačos (W6 D1).

Real Sociedad ir uzvarējuši tikai vienā no savām astoņām spēlēm (D2 L5). Ņemot vērā abu pušu formu, to izredzes izskatās pārāk tuvu, un Villarreal ir laba vērtība [2.42]lai uzvarētu.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.