Vilki v Everton padomi – atriebības karaļi to var darīt vēlreiz

Wolves v Everton
Svētdiena 12. jūlijs 12:00
Tiešraidē Sky One, Sky Sports Premier League un SS galvenajā turnīrā

Atbalstītās sakāves par Wolves over. Pagājušajā nedēļā Čempionu līgas cerības ir mazinājušās, taču šķiet, ka viņiem joprojām būs jāspēlē vairāk nekā Everton pirmajās svētdienas Premjerlīgas spēlēs.

Blūza Eiro cerības izskatās vairāk nekā

.

Toffees arī šonedēļ ir vīlušies, viņu cerības uz Eiropas futbolu nākamajā sezonā šķietami ir beigušās pēc drausmīgā 1-0 zaudējuma Spurs un ceturtdienas izlozes ar 1-1 mājās ar Sauthemptonu.

Viņi vēlāk ienāc šajā mačā piecus punktus aiz astotā astotdaļnieka Arsenal, kas varētu būt pietiekami labs, lai ieņemtu vietu Eiropas līgā.

Ja atlicis tikai četras spēles, tas būs grūts lūgums Carlo Ancelotti vīriem, kuru forma liek domāt maz ticams, ka viņi savāks 10 vai 12 punktus, kas viņiem, iespējams, ir jāpabeidz sh tik augstu.

Viņi bija nožēlojami pie Spurs un bija nedaudz labāki pret svētajiem – spēle, kurā viņi redzēja, ka viņi pirmajā puslaikā pārspēti un zaudē Andre Gomes savainojumu. Varbūt viņš tomēr ir piemērots šai spēlei.

Šī būs viņu trešā spēle tikai septiņu dienu laikā – vēl viens faktors, kas šeit viņus svērs. Pēc ceturtdienas spēles Anceloti runāja par to, kā "par vienu dienu mazāk atveseļošanās" nozīmēja, ka viņa pusei "fiziski bija vairāk grūtību".

Traore vēl varēja spēlēt

Evertonam ir tāda pati situācija, kā šeit rīkoties.

Vilku vēlais zaudējums ar 1-0 Sheffield United piedzīvoja trešdienas vakarā un sekoja sestdienas sakāvei ar 2: 0 mājās ar Arsenal.

Zvaigžņu spārns Adama Traore iznāca pret asmeņiem ar aizdomām par izmežģītu plecu, bet ir apgalvojot, ka šeit spēlēšu. Viņu pazaudēt noteikti būtu trieciens.

Pietiekami īsie saimnieki

Nuno vīri ir kas šajā sezonā ir uzvarējuši tikai sešās no 17 mājas spēlēm no kurām septiņas ir izlozētas, tāpēc skaidri tur ir iemesls bažām par saimnieku atbalstu [2.08]lai uzvarētu spēli.

Arī viesus nevar paļauties ar lielu pārliecību – viņi ir [4.3] par uzvaru – pēc viņu abiem šīs nedēļas izstādījumiem. Jums arī jābrīnās, vai Ančeloti gatavojas sākt domāt par nākamo sezonu, ņemot vērā, ka viņa puse šobrīd nekvalificēsies Eiropai. Komandu ziņas varētu būt svarīgas.

Kas spēlē, vārti, visticamāk, nebūs lieli – no 10 spēlēm, kuras šīs komandas ir spēlējušas kopš atsākšanas, tikai viena ir redzējusi 2,5 vārti.

Zemu mērķu tendence

Arī Molineux tā ir bijusi ilgtermiņa tendence, kad tikai 35% no spēlēm uz zemes gūst trīs vai vairāk vārtus .

Diemžēl [1.58].

Lai arī nav grūti paredzēt Vilku uzvaru un / vai zem 2,5 mērķu sasniegšanu, es gribētu izmantot iespēju par lielāku cenu, kas balstās uz šo divu komandu būtību visā sezonas gaitā.

Statistika liecina par atgriešanos

Vilki ir bijuši slaveni slikti starteri – pirmā puslaika sniegumu tabulā, Vilki sēž klinšu apakšā. Viņi ir guvuši tikai 12 pirmā puslaika vārtus, piekāpjoties 24.

Tomēr spēles otrajā pusē Vilki 33 reizes ir guvuši vārtus, piekāpjoties tikai 13 un otrajā 45 minūtēs noturot ceturto labāko rekordu.

19659007] Kopumā Vilki ir ieguvuši 21 punktu, atpaliekot no šīs sezonas – augstākais kopējais rādītājs līgā.

Turpretī Evertons atstāj iespaidu uz pirmo puslaiku (viņi šajā tabulā sēž piektajā vietā), bet cīnās pēc pārtraukums (18.). Pēdējais rada īpašas bažas, ņemot vērā viņu darba slodzi šonedēļ.

Tātad, kā izmantot šīs kontrastējošās statistikas priekšrocības?

Jūs varētu atbalstīt Vilkus, lai uzvarētu no aizmugures ( 12/1 ) un / vai zīmēt no aizmugures ( 15/2 ). Divu likmju veikšana maksā nedaudz vairāk par summu 4/1 .

Arī nepilna laika / pilna laika tirgus piedāvā opcijas.

Everton-Draw ir [20.0]. ar Everton-Wolves pēriens [40.0]. Tā kā Vilki šosezon jau ir uzvarējuši četrās spēlēs, kurās viņi ir tikuši pie pārtraukuma, tā ir cena, kurai es nevaru pretoties, lai atbalstītu mazas likmes.

Tomēr par galveno likmi es mīlēšu, lai Evertons gūtu pirmos vārtus. un neizdodas uzvarēt ar 5/1 ar Sporta grāmatu.

Tas nepiedāvā tik daudz elastības kā “vadi un nespēj uzvarēt”, bet, ņemot vērā komandu neseno vārtu statistiku, ja Everton vēlas sitiens, šķiet, iespējams, viņiem būs jāgūst pirmais.

Gordona dubultā izskatās garšīgs

Pēdējais pieminējums attiecas uz Everton jaunekli Entonijs Gordons šāvienu tirgos.

Tas ir Bieži gadās, ka slāņi saprata savas līnijas nepareizi, ja runa ir par spēlētājiem, kuri tikko ir ieradušies uz skatuves, un tas var būt gadījums, kad Gordonam, kurš ir 2/1 ir divi vai vairāki kadri. [19659007] Pussargam izdevās izcīnīt divus gan West Ham, gan Spurs – un abās spēlēs viņš spēlēja tikai 45 minūtes.

Spēlētājs, kuram patīk iekļūt priekšējā pēda, Gordons šeit izskatās kā varbūtējs iesācējs, un, ja pusaudzis turpina uzsākt skatīšanās formu, viņš ir spējīgs šo likmi nolaist.

Opta fact

Everton ir šosezon Premjerlīgā atzinis 32 vārtus; tikai Aston Villa un Newcastle (abiem 35) līdz šim ir piegādāts vairāk. 2019/2020.

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu šīs nedēļas nogales Premjerlīgas pareizos Infogol punktu novērtēšanas padomus