Treble Betting Tips – svētdiena, 2020. gada 12. jūlijsPēdējo septiņu dienu laikā pieveiktais sakāves vilks ir noliedzis Vilku Čempionu līgas cerības, taču viņiem joprojām ir laiks uzlauzt labāko piecu spēlētājus, un viņi šajā nedēļas nogalē var atgriezties savā kampaņā pret Evertonu.

Toffees ir ievērojami uzlabojušies Carlo Ancelotti vadībā, taču kopš sezonas atsākšanas tie ir bijuši nekonsekventi, un to raibās izrādes nozīmē, ka viņi tagad atrodas tabulas apakšējā pusē, kad ir beigusies sezona.

Rietummidlendas puse tika atsaukta, uzlabojot Arsenal komandu, divas spēles atpakaļ, taču tās kopumā ir bijušas pārliecinošas likmes Molineux šosezon, un, ņemot vērā pašreizējās izredzes, tās pārstāv vērtību.

Svētdienas NRL darbība ir izvēlēta šī sadursme starp divām formāli labākajām piecām pusēm McDonald Jones stadionā.

Bruņinieki līdz šim nav bijuši pilnīgi konsekventi šajā kampaņā, taču viņi izraida uzvaras, ieskaitot cīņas uzvaru pār Manly pagājušajā reizē, lai gan tas ir ievērojami grūtāks pārbaudījums pret līgas līderiem.

Parramatta pēdējoreiz tika novērots plūdamies Ziemeļkvīnslendas štatā, lai nopelnītu uzvaru, un viņi ir favorīti, lai šeit būtu trīs pēc kārtas. Bet līdzjutēju apmeklētības ierobežojumu atvieglošana palīdzēs bruņiniekiem, un viņiem šajā zemē ir labi panākumi attiecībā pret zušiem, tāpēc es esmu ar viņiem līdzās, lai apietu šo.

Pagājušajā nedēļā viesuļvētras beidzot ieguva uzvaru Super Rugby Aotearoa valdē, un viņi ir lieli favorīti, lai to veidotu šajā nedēļas nogalē pret augstmaņiem.

Viņu pretinieki, kuriem ir identisks 1-2 uzvarētu zaudējumu rekords, būs ieguvuši zināmu pārliecību par viņu drosmīgo demonstrāciju pret krustnešiem pagājušajā reizē, kurā viņi līdz pēdējām minūtēm sakrita ar Super Rugby čempioniem.

Neskatoties uz to, pēdējā laikā šī ir bijusi smaga vieta augstmaņiem. Kopš Super Rugby 2015 fināla viņi nav uzvarējuši Velingtonā, un, lai arī tas, visticamāk, būs tuvu, mājinieki izskatās labi, lai iegūtu vēl vienu uzvaru.

Kopējais koeficients šim daudzkārtnim: 6/1. Atcerieties, ka vairākas cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz mūsu Sportsbook produktu, tāpēc par visiem laimestiem netiek ieturēta komisijas nauda.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.