Tottenham v Arsenal Tips – Drab derby veikalā


Tottenham pret Arsenal
Svētdiena, 12. jūlijs, pulksten 16:30
Tiešraidē Sky Sports galvenajā turnīrā

Kļūdu līnijas, kas jau parādās Hosē valdīšanas laikā

Hosē Mourinho iespējams, nekad nebija apvienojošas. Spēks Tottenham, bet pat pēc viņa standartiem, šķiet, viņš divreiz ātrā laikā dalīja viedokli starp Spurs faniem. Viena nometne uzskata, ka nemanāmi portugāļu treneris ir mantojis daudz problēmu no sava priekšgājēja Mauricio Pochettino un ka īstais nelietis ir Daniel Levy, kurš nav spējis izgudrot un no jauna uzmundrināt neapbruņotu komandu. Pēc tam ir grupa "Mourinho Out", kas žēlojas par piedzīvojumu trūkumu, nepatīkamu uzbrukumu čīkstēšanu un ievaidēšanu, kurš guvis vairākus vārtus tikai vienā no pēdējām astoņām spēlēm visās sacensībās.

Bezmērķīga izloze Bornmutā Ceturtdiena nodrošināja turpmāku munīciju Mourinho kritiķiem. Uzbrukumā, kurā bija redzams Anglijas kapteinis Harijs Kane neizdevās saķert vienreizēju metienu pa mērķi pret malu, kura bija zaudējusi piecas labākās lidojuma spēles pēc kārtas, šajā laikā gūstot 14 vārtus. Lai sasniegtu gaidāmo mērķu skaitli, kas ir 0,67, pret komandu, kurai ir Bornmutas rekords 2020. gadā, ir jādara nedaudz, un Spurs cerības uz Eiropas līgas kvalifikāciju ir līdzsvarā, jo viņu Čempionu līga noteikti piedāvā dalības vērtībā

Mourinho ir pārraudzījis izstāšanos no Čempionu līgas un FA kausa un uzvarējis tikai 10 no 22 savas līgas spēlēm. Viņš vairs nevar slēpties aiz savainojumiem, un, kaut arī jūs varat līdzjūtīgi domāt, ka šī zināmā mērā "nav viņa komanda", bijušajam "Chelsea" un "Manchester United" bossam draud pilnībā izlaist kontinenta kvalifikāciju. Tas būtu dūšīgs trieciens klubam ar dārgu jaunu stadionu, kurš mēģina pierādīt tādiem spēlētājiem kā Kane, ka tas virzās pareizajā virzienā.

Ēriks Djērs joprojām ir aizliegts, un Dele Alli . joprojām ir ar savainojošu traumu. Pēc savainojuma treniņos ir atgriezušies jaunieši Jafets Tanganga un Trojs Parrots.

Arteta dzelzs dūri jāsagrauj klišejās. .jpg ” src=”http://betting.cdnppb.net/football/Mikel-Arteta-1280-Arsenal-closeup.600×338.jpg” width=”1280″ height=”720″ class=”mt-image-center” style=”text-align: center; display: block; margin: 0 auto 20px;”/>

Neatkarīgi no tā, kas notiek ar rezultātiem atlikušajā sezonā, šķiet, ka Arsenālā lietas lēnām mainās. Vadītājs Mikels Arteta ir pieprasījis mainīt attieksmi Emirātos, un šķiet, ka tas ir viņa ceļš vai šoseja. Spānis ar prieku nomet lielos vārdus, ja tie neietilpst rindās, un šķiet, ka franču enfants drausmīgais Matteo Guendouzi ir izgājis pēc vairāku pārkāpumu sēriju.

Artetu maigi redzot var redzēt pēcspēles intervijās. kad viss ir kļuvis nepareizi, un šī klusā intensitāte ir pamats prasībām, kuras viņš izvirza saviem spēlētājiem. Kā bijušajam Gunner daudz kas izdarīts no Arteta izpratnes par klubu, taču daudz svarīgāka ir viņa izpratne par to, kāds viņš vēlas, lai klubs būtu. Ne vairāk kļūdu, ne vairāk izlaidušu spēlētāju, vairs nejēdzīgi sabrūk.

Joprojām ir vērojamas gaidāmā darba apjoma pazīmes. Neliela 3-0 sakāve Mančestras pilsētā, bezrūpīgs zaudējums Braitonā un nespēja maksimāli izmantot dominējošo pirmās puses displeju nesenajā 1-1 izlozē ar Leicester City. Tomēr vispārējais ceļojuma virziens ir vērsts uz augšu – "Arsenal" no pēdējām deviņām spēlēm ir savākuši 19 punktus un tiek līdz FA kausa izcīņas pusfinālam. Arī laukumā ir spēcīgi rādītāji – pārliecinošs dinamisks jaunietis Bukayo Saka lai parakstītu jaunu darījumu, bija apvērsums, un marķieris, ko Arteta demonstrē saviem spēlētājiem, ka Arsenal ir potenciāls uzlabot [19659006] Edijs Nketija tiek apturēts pēc sarkanās kartītes pret Lesteru, kas nozīmē, ka Aleksandrs Lacazette iespējams, vadīs līniju, kurai pievienos Saku un Aubamejangu. Mesuts Ozils joprojām cīnās ar muguras savainojumu, bet vārtsargs Emi Martinezs turpina aizstāt ievainoto Berndu Leno.

Pistoļiem var būt mala ciešā sadursmē.

Spēles koeficienti tirgū Spurs ir kā nelieli favorīti šeit, un tā nav pozīcija, kuru es atkārtotu. Arsenal ir uzvarējis četros no pēdējiem pieciem mačiem, un ceļā viņi ir zaudējuši tikai divreiz pēdējās 16 izbraukuma spēlēs. Tottenham ir uzvarējuši tikai divos no pēdējiem astoņiem mačiem, un, lai arī viņu mājas forma ir diezgan spēcīga, pēdējie trīs priekšnesumi kopumā ir sagādājuši vilšanos. Pret uzlabojošo un solīdāko Arsenal komandu Spurs var cīnīties, lai radītu iespējas.

Jūs varat atbalstīt Arsenal 0 un +0.5 vietnē Asian Handicap kas atrodas [1.73]kas nozīmē, ka jūs nopelnāt, ja Arsenal uzvar vai spēle ir izlozēta. Alternatīvi, jūs varētu atbalstīt Arsenal Draw No Bet vietnē [2.0].

Derbijs varētu būt saspringts un saspringts. un esmu patīkami pārsteigts, ka tas tā ir. „Spurs” vārti netiek gūti brīvi, un piecās no pēdējām sešām līgas spēlēm ir gūti mazāk nekā trīs vārti. Arī Mourinho mēdz saspringt lietas lielajās spēlēs – mājas mačos pret Liverpool, Manchester City un Manchester United 2020. gadā visi ir guvuši mazāk par trim vārtiem.

Arsenal ir redzējuši deviņas no savām pēdējām 14 PL spēlēm mazāk nekā trīs mērķi, tai skaitā seši no pēdējiem deviņiem. Es došos uz mērķiem, kas mazāki par 2,5, šeit: [2.0].

Zvaigžņu streikotāji abiem ir pretrunā ar tīkla atrašanu.

Ja domājat, ka būs mērķus šajā, visticamākie avoti ir Harijs Kane un Pjērs-Emeriks Aubamejangs . Kane ir guvis sešus vārtus pēdējās 11 uzstāšanās reizēs, savukārt Gunnera kapteinis Aubameyangs ir viens no pretendentiem uz Zelta zābaku, kurš pēdējā lidojumā ir iesitis 20 vārtos.

Kane cena ir 13/10/19459003. rezultāts, ar Aubameyang 11/10, ziņkārīga neatbilstība, ja ņem vērā, ka Spurs ir favorīti, lai uzvarētu maču.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.