Lapsas, lai padziļinātu Ķiršu bailes par atbrīvošanos


Bournemouth pret Leicester
Svētdiena, 19:00
Tiešraidē Sky Sports Premier League

Howe beidzas laiks, lai noturētu Cherries

Bournemouth ir izmisīgas grūtībās ar komandu, kas saskaras ar pazemināšanu, ja vien viņi var radīt maz ticamu pavērsienu pēdējās četrās spēlēs. Edija Hove puse cīnījās par atkārtotu startu, un nožēlojamās sakāves uz Kristāla pili un Ņūkāslu tikai padziļināja viņu nožēlojamo stāvokli. Ķirši pagājušajā nedēļas nogalē ražoja uzlabotu demonstrāciju Mančestras United komandā, izvirzoties agrīnā vadībā, taču viņu porainā aizsardzība joprojām bija satriekta ar 5-2 sakāvi.

Viņu drausmīgais piecu secīgo Premjerlīgas sakāves skrējiens tika pabeigts ceturtdien pēc 0: 0 izlozes mājās Tottenham. Tā bija viņu pirmā tīrā lapa sacensībās kopš decembra, bet Bornmuta varēja būt vēl labāka, jo Džošs Kings Callum Wilson vēlo sitienu no galvas aizlēca ar roku. Tas bija iepriecinošs darbs, bet ķiršiem ļoti vajadzīgas uzvaras ar laiku pret viņiem.

] ceru pēdējā mēneša laikā. Lapsas paklupa pēc atsākšanas darbībā, no trim spēlēm gūstot tikai divus punktus, bet mazināja visas bailes par ilgstošu kritumu ar mājinieku uzvaru 3-0 pret Crystal Palace.

Tas bija nozīmīgs brīdis Jamie Vardy kad rezultatīvais uzbrucējs guva savus 100. premjerlīgas vārtus. Lesters otrdien apgalvoja 1: 1 neizšķirtu "Arsenal", kad atkal Vardijs tika pie mērķa, gūstot 84. minūtes izlīdzinājumu Emirātos. Ceturtajā vietā esošais Leičesteris, iespējams, iekļūs labāko pieciniekā, kas varētu nodrošināt Čempionu līgas futbolu, pieņemot, ka tiek ievērots Mančestras pilsētas aizliegums no Uefa.

Bornmuta ir [5.4] šīs nedēļas nogales mača autsaideri, un ir viegli saprast, kāpēc pēc viņu cīņām šajā sezonā. Ķirši ir aizvadījuši deviņus mačus bez uzvaras, un viņu pēdējā uzvara nāca pret Aston Villa – pusi zem vienas vietas. Trešais grunts Bornmuta piedāvāja uzlabojumus pret Spurs, taču viņu pretinieki bija nožēlojami, un tas, iespējams, ir daudz stingrāks piedāvājums svētdien.

Leičestera ir [1.76] izlases un tas ir godīgs atspoguļojums abu komandu rezultātiem visā šajā sezonā. Lapsas augustā pieveica Bornmutu 3-1, lai gan ir vērts atzīmēt, ka pēdējos četros braucienos uz Vitalitātes stadionu viņiem nav izdevies uzvarēt. Liekas, ka apmeklētāji ir pārdzīvojuši savu uzkrītošo burvestību un izdomās savas izredzes uz astotdaļas uzvaru no kampaņas.

Izloze notiek tirdzniecībā [4.0]un tas ir rezultāts, kas derētu nevienai komandai. Bornmutā jāsāk uzvarēt spēles, kamēr nerimstošā Mančestras United puse ir pārgājusi ceturtajā vietā esošās Lesteras punkta robežās. strupceļš patiešām nepatīk par šo maču, un lapsas ir pareizā cena laimestam, kas varētu būt tāls ceļš, lai aiztaisītu Bornmutas likteni.

Vardijs ir līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 22 vārtiem un spēcīgais finišētājs, šķiet, ir vērts atbalstīt, lai atrastu tīklu šajā nedēļas nogalē. Pēc klusas burvestības Vardijs sasniedza savu personīgo pavērsienu pret Crystal Palace un trīs reizes ir guvis vārtus Lesteras pēdējās divās spēlēs. Nebūtu pārsteigums, ja Vardijs sezonu pabeigtu ar uzplaukumu, lai pievilinātu Zelta zābaku.

Bornmuta negaidīs, ka šajā nedēļas nogalē saskarsies ar Leičesteras uzbrucēju, kad Vardijs tiks vērtēts divreiz pret viņiem sezonas sākumā. Viņam ir trīs mērķi pēdējās divās uzstāšanās reizēs ar ķiršiem. Atbalstot Vardy gūtos vārtus, kad Leičesteris uzvar vai zīmē, tas palielina izredzes uz [2.12] un izskatās iespējams.

Opta Stat

Leičestera ir bez uzvarām pēdējās sešās Premjerlīgas izbraukuma spēlēs, pārmaiņus sakāvi un neizšķirtu, jo janvārī Ņūkāslā uzvarēja ar 3-0.

Sekojiet Sīmaņa likmēm vietnē Twitter @watfordtipster

.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.