La Liga padomi – Sevilla spers milzīgu soli Čempionu līgas virzienāSevilja, lai satvertu šauru

Sevilla [1.44] pret Maljorku [8.6]; Draw [5.1]
Svētdiena, 12. jūlijs, 21:00
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Svētdienas virsraksts La Liga spēle raksturo divas malas galda pretējos galos, kuras abas ir izmisušas par uzvaru.

Sevilla uzvara pret Maljorku būtībā garantētu viņu kvalifikāciju nākamās sezonas Čempionu līgai . Maljorka ir nostādījusi sevi pieskāriena attālumā no drošības un viņiem ir nepieciešami vairāk punktu, lai to īstenotu.

Sevilla ir mājas priekšrocība un ir saskārusies ar formu. Nepārspēti kopš sezonas atsākšanas (P8 W4 D4), viņi sākotnēji bija ievilkuši pārāk daudz spēļu, bet tagad ir uzvarējuši pēdējās trīs. Ceturtdien viņi saskārās ar smagu izbraukuma spēli pie Athletic Bilbao un metās pa vārtiem, taču cīnījās, lai uzvarētu ar 2-1.

Ja Sevilla atkal uzvarētu, viņiem būtu nepieciešams tikai punkts, lai nodrošinātu labāko četrinieks. Julen Lopetegui pēc tam varētu sākt gatavoties Seviļas Eiropas līgas kampaņas kulminācijai, kas sākas augustā.

Maljorkas 2-0 uzvara pret Levante nedēļas vidū redzēja, ka viņi pārceļas uz trīs drošības punkti. Viņi tagad ir nepārspēti pēdējās trīs mājas spēlēs (W2 D1), bet, tā kā pēc bloķēšanas nav uzvarējuši nevienā no četrām izbraukuma spēlēm, rezultāta iegūšana Seviljā šķiet liela prasība.

Šķiet, ka vislabākā cerība uz Maljorku mēģiniet aizstāvēt un spēlēt neizšķirti. Tāpēc jebkura Sevilla uzvara var būt šaura, un jūs varat gūt mājinieku uzvaru un sasniegt mazāk nekā 2,5 vārtus, izmantojot [3.8].

Piesardzīgi atgriežot viesus

Espanyol [3.6] pret Eibar [2.3]; Draw [3.3]
Svētdiena, 12. jūlijs, pulksten 13:00
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Eibar ir viena no tām pusēm, kuras var satvert Maljorka, kuru viņi šobrīd vada četri punkti.

Kad Espanyol jau ir atlaists, apmeklētājiem noteikti ir lielāka motivācija. Tomēr, ja Eibar šobrīd neveic uzvaru trijos (D1 L2) un Espanyol spēlē diezgan labi, pieveicot Barselonu, vislabāk varētu būt piesardzīgiem. Dodieties kopā ar Eibāru Draw No Bet tirgū [1.66].

Levante ir ievērojams mājas rekords

Levante [3.8] v Athletic Bilbao [2.22]; Draw [3.4]
Svētdiena, 12. jūlijs, 16:00
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Levante un Bilbao abi zaudēja nedēļas vidū, bet iepriekš bija labā formā.

Bilbao ir pamatoti favorīti, taču to cena izskatās nedaudz īsa. Savās pēdējās septiņās mājas spēlēs Levante ir zaudējis tikai vienu reizi (W3 D3), un neizšķirts varētu būt vērtības likme pie [3.4].

Spēlējiet droši ar neuzticamo Valensiju

Leganes [3.4] v Valensija [2.4]; Draw [3.3]
Svētdiena, 12. jūlijs, 18:30
Tiešraide LaLigaTV un Betfair Live Video

Valensija beidzot atkal atguva uzvaru veidus otrdien, kad novēloti vārti no Lee Kang-In . nodrošināja viņiem uzvaru 2-1 pār Real Valladolid un četru spēļu sēriju noslēdza bez uzvaras (D1 L3).

Legāniem joprojām ir nelielas cerības uz izdzīvošanu un viņi demonstrē nelielu cīņu, ņemot vērā četrus punktus no pēdējām divām spēlēm. Tas rada zināmas šaubas par Valensiju par šo cenu, un atkal ir labāk to spēlēt droši [1.66] Draw No Bet tirgū.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.