La Liga derību padomi – uzvar sestdien Barselonā un Atletico

Barca uzvarēt sacensību mačā

Valladolid [11.0] pret Barcelona [1.37]; Draw [5.3]
Sestdiena, 11. jūlijs, 18:30
Tiešraide La Liga TV un Betfair Live Video

Barcelona vēlreiz ir priekšrocība spēlēt pirms viņu titula konkurentiem Real Madrid, kad viņi dodas uz Valladolid. sestdien.

Quique Setien puse pārcēlās uz punktu Madrides Real, kad viņi trešdienas vakarā pārspēja Espanyol 1-0. Kā jūs varētu gaidīt no derbija spēles, tas bija grūtāks izaicinājums Barca, nekā varēja domāt, ka tas būtu Laca Liga tabula.

Espanyol nespēlēja daudz kā komanda, kas atradās tabulas apakšā, un tas prasīja mērķis augstas kvalitātes tos sakaut un atlaist. Setians atkal sāka ar Lionelu Messi spēlējot aiz Antoine Griezmann un Luis Suarez priekšējā divnieka, trijotnei lieliski apvienojoties, lai sasniegtu izšķirošos vārtus. Griezmana piespēle bumbiņā deva Messi iespēju izšaut, un Suarezs ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Liekas, ka Setiens pieturēsies pie sava jaunā formāta un šobrīd tas atmaksājas. Pat ja Madrides "Real" izcīna titulu, ja vien Sejens var pierādīt, ka spēj atrast pareizo līdzsvaru uzbrukumā, tas būs tāls, lai klubs noturētu ticību tam, ka viņš iesaistīsies nākamajā sezonā.

Barselonas izlases forma ir bija jautājums, kas bija pirms Setienas ierašanās. Kopš sezonas atsākšanas Valladolid ir spēlējuši labi mājās, un šobrīd viņi ir nepārspēti Estadio Jose Zorrilla četros mačos (W1 D3).

Kad Barselona ir izturējusi titulu sacensību spiedienu pēdējos divos mačos, mums ir jāpieņem, ka viņi to darīs vēlreiz. Valjadolida var padarīt dzīvi grūtu, un varētu būt vērts viņus atbalstīt, lai viņi iekļūtu rezultātu tabulā, iegūstot Barselonas uzvaru un abām komandām gūstot vārtus [3.2].

Vēl viens vērtīgs punkts Celta Vigo

. ] Osasuna [2.96] v Celta Vigo [2.76]; Draw [3.2]
Sestdiena, 11. jūlijs, pulksten 16:00

Celta Vigo ir ļoti tuvu viņu drošības garantēšanai. Otrdien viņi nodrošināja vērtīgu punktu pārsvaru ar neizšķirtu 1-1 ar Madrides Atletico, kas viņiem deva 36 punktus.

Osasuna zaudēja 3-0 Betis pusdienlaikā, bet iepriekš bija pieklājīgā formā. Kā norāda koeficienti, tas, šķiet, ir tuvu un izloze pie [3.2] šķiet gan gudra likme, gan rezultāts, ar kuru Celta Vigo būs apmierināts.

Atletico atgriezīsies pie uzvaras. veidi

Madrides Atletico [1.49] pret Real Betis [8.8]; Draw [4.4]
Sestdiena, 11. jūlijs, 21:00

Atletico ir bijuši ļoti ticamā formā pēc bloķēšanas, tāpēc viņu izloze Celta Vigo bija pārsteigums. . Tas pavēra iespēju Sevilla apsteigt viņus trešajā vietā, kamēr vēl ir paveicams darbs, pirms tiek nodrošināta Čempionu līgas kvalifikācija.

Kā minēts, Betis trešdien pārspēja Osasunu. Tas bija rezultāts nedaudz no zila, ņemot vērā Betis sezonas slikto formu, sezona atsākās (P8 W2 D2 L4), un Atletico vajadzētu atgriezties pie uzvaru gūšanas veidiem pret viņiem. Jūs varat atbalstīt Atletico, lai uzvarētu nulles vērtībā vietnē [2.3].