Swansea v Leeds
Svētdiena 12. jūlijs, pulksten 13:30
Sky Sports

Swansea

Steve Cooper uzstāj, ka Swansea koncentrējas uz Līdsu šo svētdien. nekā potenciālais duelis ar Kārdifu par vietu čempionāta labāko sešniekā. Gulbju uzvara 3-1 nedēļas izskaņā Birmingemā nozīmē, ka velsiešu apģērbs tagad ir tikai punkts un vieta aiz viņu rūgtajiem konkurentiem cīņā, lai pretendētu uz pēdējo čempionāta izslēgšanas vietu ar četrām spēlēm.

Kūpers sacīja : "Es gribu pievērsties futbolam. Brīdis, kad mēs sākam domāt par to, kas varētu būt (tas), nav tas, ko es gribu. Esmu teicis, ka katrā mača kārtā attēls mainīsies, dažreiz uz labo pusi un dažreiz uz sliktāko. Šis ir labākajam, bet tas neko nenozīmē, ja mēs to neņemsim vērā nākamajā. "

Liverpūles jaunietis uz aizdevuma Rians Brewsters iezīmēja savus astotos mērķus 16 parādīšanās reizēs, lai izvirzītu Kūpera karaspēka līmenis otrajā pilsētā pēc tam, kad viesi piecas minūtes atpalika no atklāšanas laukuma. Akadēmijas produkts Bens Kabango deva pilsētai vadību tieši puslaikā pirms Jay Fulton veiksmīgā trešā pabeidza atriebību un nodrošināja Svētā Andreja vitālo veiksmi.

Līdsā notiek nemieri pret Stoku

Līdsa pietuvojās soli tuvāk viņu 16 gadu Premjerlīgas prombūtnes pārtraukšanai ar ceturtdaļfināla uzvaru 5: 0 pār pārliecinošo Stoke. Mērķi katrā puslaika pusē izvirzīja platformu Marcelo Bielsa vīriem; Mateuša Kliča sods dominējošā pirmā perioda beigās pārtrauca strupceļu un Helders Kosta pabeidza slidenu soli dubultot pārsvaru tūlīt pēc pārtraukuma.

Liam Cooper ietriecās trešajā neilgi pēc tam, kad Līds pārņēma kontroli, un Pablo Hernandez brīnišķīgi precīzais pūlis no apgabala malas izbeidza visas Stoke cerības. Patriks Bamfords papildinātajā laikā pakāpās uz piekto no abiem amatiem, lai panāktu uzvaru, kas baltumus pārvietoja virs Rietumbroma un izveidoja sešu punktu atstarpi Brentfordas formā trešajā.

Runājot pēc mačā Bielsa sacīja: "Tas bija pozitīvs sniegums. Spēja gūt vārtus pirmā puslaika beigās bija ļoti svarīga. Otrajā puslaikā mūsu agrīnie vārti mums to padarīja daudz vieglāku, taču katrā ziņā tas bija pārspīlēts rezultāts. " Argentīnietis puslaika laikā spēja iepazīstināt ar Hernandezu, jo dramaturgs paātrina atgriešanos pie fiziskās sagatavotības.

mājās gulbji, lielie autsaideri

. Kopš 1964. gada Swansea ir nepārspēti savās piecās līgas sanāksmēs Līdsā (W3-D2-L0), un Velsas klubs arī pārsteidza ar 1-0 uzvarētājus, kad abas komandas augustā tikās Elland Road. Apstāšanās laiks Wayne Routledge mērķis tajā dienā izrādījās izšķirošs, neskatoties uz to, ka Līds uzvarēja ar metienu skaitu 21-7 un dominēja īpašumā un teritorijā.

Uzvara Swansea [5.20] šajā dienā nāca kā daļa no pūslīša sezonas sākuma. kas septembra sākumā ieraudzīja Stīva Kūpera komandu kokā. Saglabājot šo agrīno uzlādi, tas vienmēr izrādījās grūts, un gulbji kopš tā laika ir iesaiņojuši W11-D14-L11 (1,31 punkti par spēli) un atdevuši neimpresīvu W3-D8-L8, uzņemot augšējo puslaiku.

Līds [1.73] ir līgas formas komanda pēdējās astoņās (W6-D1-L1) un 10 (W8-D1-L1) spēļu kārtās, baltumniekiem apklusinot septiņus no pēdējiem 10 pretiniekiem. Marcelo Bielsa vīrieši ceļojumos vidēji ir ieguvuši 1,76 punktus, lai gan šis skaitlis dramatiski samazinās līdz 0,50 punktiem par spēli, kad Līds apmeklē klubus, kuri ir astoņi labākie (W0-D3-L3).

Swansea mājas izbraukumos ir parādīts 52% panākumu līmenis abiem virs 2,5 mērķiem (1,89) un abām komandām, kuras gūs vārtus (1,88). Tomēr septiņi no viņu 11 mājas spēles pret klubiem no 13. un vecāka līmeņa ir nokritušies zem 2,5 līnijas ar Stīva Kūpera komandu piecas reizes izšaujot sagataves. Gulbji ir guvuši tikai divas reizes piecās mājas saitēs pret sešiem labākajiem.

Neskatoties uz to, Līds šajā sezonā ir devies visās deviņās prombūtnes dienās virslīgas komandās, no kurām septiņas ir izmaksājušas par . atbalstītāji. Paturot to prātā, es ar prieku atbalstu baltumus dubultās iespējas tirgū līdztekus BTTS lai palielinātu pieejamās izredzes uz 2,22 caur Betfair Sportsbook's Same Game Multi tirgus.