Svētie pārspēt Man Utd un citas cīņas


Man Utd pret Southampton
Pirmdiena, 20:00
Live on Sky One

Ralph Hasenhuttl Southampton ir lieliska spiešanas komanda, kas tur kompaktu vidējo bloķēšanu, kuru ir grūti sadalīt, un mērķē uz augstu nospiestu taustiņu. mirkļi – un pret īpaši neaizsargātiem opozīcijas spēlētājiem. Līdz ar to noteikti ir iespējama atkārtota viņu nesenā 1-0 uzvara pār Man City, it īpaši ņemot vērā, ka Viktors Lindelofs varētu nonākt reālās grūtībās, kas saistītas ar United labējām.

Kopš restartēšanas Ārons Van-Bisaka un Lūks Šavs ir mēģinājuši uzbrukt kopā, piešķirot Man Utd platumu, jo Masons Grīnvuds un Markuss Rašfords abi sagriezti iekšā, lai atbalstītu Entoniju Martialu. Paredzams, ka Nemanja Matic kritīs, veidojot aizmugurējo trijnieku, kas atstāj Lindelofu laiku pa laikam neērtā labās malas pozīcijā. Sauthemptona var pacietīgi sēdēt un gaidīt, kad ir īstais brīdis, lai uzrunātu Zviedrijas starptautiskajā telpā.

Natans Redmonds sāksies kreisajā vidusdaļā ar 4-4-2, ar Danny Ings un Che. Adams kas atrodas cieši kopā un veic skrējienus uz pēdējā aizstāvēja pleca, regulāri noliecoties pa kreisi, lai atbalstītu Redmondu. Ja Sauthemptons presē pieķers Lindelofu, viņi var ielauzties lielajās telpās, kas palikušas aiz Van-Bisakas, kā to izdarīja Bornmutas junioru Stanislas pirms nedēļas.

. Tottenham pret Arsenal
Svētdiena, 16:30
Tiešraidē Sky Sports galvenajā turnīrā

Tottenham jūnijā Man klusēja, klusējot Man Utd, sēžot klasiskā Mourinho stilā, viņu vidusdaļa un frontes līnija veidojot gredzenu ap United centrālajiem pussargiem. neļaut Ole Gunnar Solskjaer pusei cauri ar pārliecību iziet cauri laukumam. Viņi tika piespiesti nekaitīgos plašos apgabalos, savukārt Spurs bezrūpīgais futbols radīja klaustrofobisku, zemas darbības spēli.

Viņi var rīkoties tāpat kā svētdien paredzētajā Arsenāla vizītē, īpaši ņemot vērā, ka, lai arī Mikela Arteta taktiskā forma ir iespaidīga, jo viņu uzbrūkošā spēle joprojām ir zems temps, reizēm . Ir viegli iedomāties, ka šī spēle slīd, abas puses ir salīdzinoši apmierinātas ar punktu un Mourinho vairāk domā apturēt Arsenal nekā rada kaut ko savu.

Bet apmeklētājiem ir ierocis, kas varētu padarīt daudz atšķirīgu. Bukayo Saka kustība pa labo spārnu Arteta 3-4-3 ir lieliska, un viņš izskatīsies, kā neredzēti iekrīt kosmosa kabatās vidusdaļā (tāpat kā viņš to izdarīja ar lieliem panākumiem pret Vilkiem un Noridžu). Ja viņš var iesprausties spraugās un saņemt pirmo piespēli no Arsenal centra centrējuma uz aizmuguri, viņš var izlauzties cauri Mourinho vidējā laukuma slazdam un atbrīvot Arsenal pēdējā trešdaļā. No šejienes Pjērs-Emeriks Aubamejangs noteikti ir vadījis Serge Aurier. Tā ir sīkāka informācija, taču saspringtā konkursā tā varētu visu mainīt.

Aston Villa pret Crystal Palace
Svētdiena, pulksten 14:15
Tiešraide Sky Sports Premier League

Crystal Pils jūnijā pieveica Bornmutu, ļaujot viņiem turēt 58% valdījuma, kas ir reta privilēģija Edijam Hoē, kurš gāja taisni slazdā . Aston Villa, izmisīgi spēlējot ekstensīvu uzbrūkošo futbolu, bet bez kvalifikācijas, lai to izdarītu, tiks līdzīgi ievilināts spēlēt pils spēli. Džona Makgana fiziskās sagatavotības trūkums un Džeka Grealisa sliktā forma liek domāt, ka Villa cerības uz izdzīvošanu beigsies svētdien.

Kad Villa ir izstiepta pāri laukumam un bada pārņemšanu, viņu vidusdaļa ir pilna ar caurumiem. McGinn parasti to kompensē ar savu darba tempu, taču viņš joprojām cīnās pēc savainojuma, kamēr pārliecības nomocītais grieķis nekustas tik strauji, kā tas bija pirms Premjerlīgas darbības apturēšanas. Tad ir ļoti iespējams, ka Douglasam Luizam tiks lūgts aizņemt pārāk daudz vietas, jo Vilfrīds Zaha un Jordan Ayew izleca uz priekšu uz letes, saņemot caurlaides pēdās no labi urbta vidējā trijnieka.

Villa ideju trūkums uz priekšu ir redzēts, ka tie ir samazināti līdz šūpojošiem krustiem kastē, un ar Skotu Dannu un Mamadou Sakho centrālajā aizsardzībā šai spēcīgajai pils pusei nevajadzētu izkļūt. Ja vien Grealish kaut ko neizvelk no somas, tas, šķiet, būs vēl viens mīksts sakāve Dean Smith.

 rsz_gettyimages-1163377304.jpg

Sheffield United v Chelsea
. 17:30
Tiešraide uz Sky Sports Premier League

Čempionu līgas cīņas pēdējā cerība ir sestdien, kad Šefīldas "United" varēs atkal startēt sacīkstēs ar uzvaru un pakļaut Chelsea vietu briesmām. Kriss Vilders var sagaidīt līdzīgu spēli kā 1-1 neizšķirts pie Stamforda tilta, kurā United centīgā organizācija vidējā laukā un vēlme ilgstoši absorbēt spiedienu lika Chelsea izskatīties sastingusi.

Šobrīd nav vajadzīga liela palīdzība, pat ja viņi pagājušajā reizē guva trīs vārtus pret Crystal Palace. Frenka Lamparda pusē pēdējā trešdaļā trūkst organizācijas, ar Kristiāna Pulisicas izgudrojumu kas sedz kustību trūkumu starp atbalsta spēlētājiem, un tāpēc labi apmācīts United aizmugurējais piecinieks noteikti var noturēties – kopā ar Džordžu Baldoku un Krisu. Bašams dubultojās uz Pulisicu.

Kristiana Benteke pagājušās nedēļas pieskārieni liek domāt, ka Chelsea var cīnīties pret Šefīldas Apvienotās Karalistes tendenci uzbrukt vienīgi pa sāniem, dažreiz dubultā pārklājoties, lai iegūtu priekšrocības un samazinātu bumbiņu pāri vārtiem (taktika, kas divreiz pieveica "Spurs" savā uzvarā ar 3-1). Aiz Andreasa Kristensena, Rīsa Džeimsa un Viliana, Enda Stīvensa varētu izraisīt reālu sajukumu Apvienotās kreisās puses virzienā.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.