Sporting v Santa Clara derību padomiMēs dodamies uz Portugāli, un Kevs uzskata, ka Sporting uzlabosies sava jaunā trenera vadībā.

Sporting, lai pagarinātu uzvarēto mājas braucienu. 19659004] Tiešraide uz bezmaksas sportu

Mūsu vilšanās nedēļa pagājušajā naktī Turcijā sasniedza jaunu zemāko līmeni jo mūsu gals Kayserispor apstājās laika otrajā minūtē 2-1, tikai lai kaut kā zaudētu 3-. 2. Man beidzas mest lietas.

Mēs dodamies uz Portugāli, lai meklētu palīdzību, jo Sporting ir pretrunā ar Santa Clara Primeira Liga, un ir pamatots iemesls domāt, ka Lisabonas giganti turpinās savus nesenos uzlabojumus. [19659007] Mēs domājam, ka neviens no klubiem, kas tērē lielu naudu spēlētāju parakstīšanai, ir reti redzams, ka komandas redz jauno spēlētāju. Tas ir savādi, ja domājat, cik ietekmīgs var būt labs treneris. Sporting ir atdalījies ar 10 miljoniem eiro, lai ievestu Braga boss Ruben Amorim, un viņš ir izdarījis tūlītēju triecienu.

Sporting ir uzvarējis piecās un izvilcis divas no Amorim septiņām spēlēm pie stūres, un viņi ir trešā vieta Primeira Liga tabulā, apsteidzot Amorim veco klubu Braga. Hosē Alvaladē Sporting ir uzvarējis septiņas spēles pēc kārtas, un šajā procesā ir saglabājuši piecas tīrās loksnes.

Santa Clara ir labi atbrīvots no izlaišanas briesmām, un, iespējams, vajag tikai vēl pāris uzvaras. Viņi ir zaudējuši pēdējās divās līgas spēlēs bez rezultativitātes punktiem, un saprotams, ka viņi mēdz cīnīties ceļā pret elites komandām. Lai gan viņi nesen uzvarēja cīņā ar Benfica, kopš 2019. gada sākuma viņi divreiz ir zaudējuši Braga, divas reizes Porto un arī Sporting.

Jūs varētu atbalstīt divkāršu Sporting / Under 3.5 Goals versiju 1,9, kas ir izmaksāta Sporting pēdējās septiņās mājas spēlēs, bet dubultā bet mani nedaudz biedē fakts, ka trīs no Santa Klāras pēdējās sešās spēlēs ir bijuši četri vai vairāk vārti. Es došos uz Sporting -1.0 vietnē Asian Handicap par nedaudz lielāku cenu [1.96].Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.