Premjerlīgas padomi – pareizas rezultātu prognozes par katru Infogol GW35 spēli


Āmuri Norwich atlaišanai

Norwich vs West Ham
Sestdiena, 12:30

Norwich varētu tikt atlaisti sestdien ar sakāvi, un tas nav pārsteigums, ņemot vērā viņu sniegumu laikā gada sezonu. Viņi ir bijuši vissliktākā mājas komanda līgā (1,1 xGF, 1,9 xGA pg), kas nozīmē, ka viņiem nākas saskarties ar kalnu uzdevumu izdzīvot vēl vienu nedēļu. West Ham bija žēl zaudēt Burnley nedēļas vidū, kas bija trešā taisnā spēle, kurā viņi izveidoja vairāk nekā 2,0 xGF. Deivida Mojesa puse uzlabojas uzbrukumā, un tam vajadzētu izrādīties pārāk spēcīgam Noridžam sacensībās ar augstu rezultātu (55% O2,5, 59% BTTS) – 1-2.

Back the 1-2 @ [9.8]

Vēl viens solis uz Hornets drošību

Watford vs Newcastle
Sestdiena, pulksten 12:30

Watford izdarīja savas izdzīvošanas cerības uz labo pasauli ar uzvaru pār Noridžu nedēļas vidū, viņus ieraugot. pārvietot trīs punktus no apakšas trīs. Viņi ir bijusi iespaidīga mājas komanda kopš brīža, kad pārņēma Nigērs Pīrsons (1,7 xGF, 1,4 xGA pg), kurš labi ievirza šo spēli. Mančestras “City” nedēļas vidū Newcastle tika pieveikti ar 5-0, noslēdzot sešas spēles, kurās nepārspēts bija vidējais 1,5 xGF un 1,4 xGA pg. Šeit gaidāmas izredzes un mērķi abos galos (56% BTTS, 55% O2.5), šaurā mājinieku uzvarā (52%) – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ [9.6]

Sarkanie, lai uzturētu 100% mājas rekordu

Liverpool vs Burnley
Sestdien, pulksten 15:00

Liverpool pārcēlās uz 92 punktiem ar savu 3-1 panākumu pār Braitonu pus nedēļas laikā, kaut arī neizšķirts notiktu ir bijuši taisnīgāki iespēju atspoguļojumi mačā, kurā Braitona faktiski uzvarēja xG cīņā (xG: BHA 2.9 – 2.7 LIV). Sarkanie raudzīsies šeit, lai saglabātu savu 100% mājas rekordu, taču ir izskatījušies smagi kopš nosaukuma iegūšanas. Burnlijs pašlaik ir sensacionāli, zaudējot tikai vienu no pēdējām 12 līgas spēlēm (@MCI) pēc uzvaras pār West Ham ar 1-0. Tā bija viņu trešā uzvara četros mačos ar 1-0, lai gan divos no tiem viņiem ir paveicies saglabāt tīru palagu. Šeit vajadzētu gūt virsroku Jurgena Klopa vīriešiem (68%), taču ir izbrīns, ka Burnlijs gūs vārtus (56% BTTS, 65% O2.5) – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ [10.0]

Blāzma nokārtos vēl vienu testu.

Sheffield United vs Chelsea
Sestdiena, pulksten 17:30

Sheffield United atkārtoti apstiprināja viņu maksu par Eiropas futbolu ar septiņiem punktiem no pēdējām trim spēlēm, ieskaitot uzvaras pār Tottenham. un vilki pie Bramall Lane. Viņi visu sezonu ir bijuši spēcīgi mājās (1,6 xGF, 1,2 xGA pg), taču šeit viņiem ir jāveic stingrāks pārbaudījums. "Chelsea" pacēlās līdz trešajai vietai ar uzvaru 3-2 Crystal Palace, un tieši tur xG iesaka viņiem būt. Viņu spēles uz ceļa šajā sezonā ir bijušas ārkārtīgi izklaidējošas (1,7 xGF, 1,5 xGA pg), un tam nevajadzētu būt atšķirīgam (54% O2,5, 55% BTTS), lai gan tiek uzskatīts, ka blūzi atkal gūst virsroku (52%). – 1. – 2.

Atpakaļ 1-2 @ [9.4]

Braitonai, lai panāktu sakāvi

Brighton vs Manchester City
sestdien, 18. : 00

Braitona lieliski pateica sevi par spēli pret Liverpūli nedēļas vidū, pieveicot 2,9 xGF sakāvi, kas ir otrs augstākais kopējais līmenis Liverpūlē šajā sezonā. Grehema Potera puse atrodas astoņus punktus virs kritiena zonas un atlikušas četras spēles, tāpēc tai jābūt drošai un ar stabilu mājas procesu (1,5 xGF, 1,4 xGA pg), kas liek domāt, ka viņi šeit var satraukt City. Mančestras "City" atpalika no sakāves ar 1-0 Sauthemptonā, uzsverot, pārspējot Ņūkāslas 5-0. Ironija ir tāda, ka City radīja vairāk xG pret svētajiem (3.5.) Nekā pret Ņūkāslu (3.2.). Pepsa puse šosezon ir zaudējusi septiņas reizes uz ceļa, bet ir pārliecināti, ka šeit uzvar (63%) augstu rezultātu spēlē (65% O2.5), kurā abu komandu tīklā (60% BTTS) – 1-3.

Atpakaļ 1-3 @ [12.0]

Vilki, lai izstumtu Evertonu

Vilki pret Evertonu
Svētdien, pulksten 12:00.

Vilkus pieveica Sheffield United. nedēļas vidus, rezultāts kavēja viņu četras labākās cerības, par septiņiem punktiem atpaliekot no Leičesteras. Kopš atkārtotās starta izrādes nav bijušas lieliskas, Nuno sāniem vidēji ir tikai 0,8 xGF pg, neskatoties uz to, ka spēlējam trīs no pieciem apakšējiem, kaut gan vilki aizmugurē ir bijuši stabili (0,6 xGA pg). Arī Evertons kopš pārtraukuma ir cīnījies uzbrukumā (0,9 xGF pg), un tas bija redzams ceturtdien pret Sauthemptonu. Tas ir godīgi teikt, ka mēs negaida uguņošanu šajā, ja 55% iespējamība ir mazāka par 2,5 mērķiem, lai gan vilki ir izdomāti malkot lietas (48%) – 1-0.

Atpakaļ 1-0 @ [6.8]

Villa atkal neuzvarēs

Aston Villa vs Crystal Palace
Svētdien, pulksten 14:15

Aston Villa nedēļas nogalē pusfinālā pārspēja Manchester United, panākot 3-0. zaudējums, kurā Villa atskatījās uz sliktāko aizsardzības līmeni (xG: AVL 0,5 – 2,5 MUN). Šis zaudējums atstāj viņiem četrus punktus no drošības pēc Vatforda uzvaras, padarot šo par ļoti svarīgu spēli viņu sezonā. Crystal Palace trešdien izklaidējošā spēlē pieveica Chelsea, taču tā bija pirmā reize, kad viņi pēc pārtraukuma bija izveidojuši vairāk nekā 1,5 xGF. Gaidāma saspringta lieta, taču mums vajadzētu redzēt, ka abās komandās tiek iegriezts punkts (57%) citā spēlē, kurā Villa neuzvar (61% CRY vai Draw) – 1-1.

Atpakaļ 1-1 @ [6.8] [19659004]] , viņiem paveicās izbēgt no vitalitātes ar jebko (xG: BOU 1.5 – 0.7 TOT), kas bija ļoti sarūgtinošs priekšnesums. Tas tā ir bijis kopš brīža, kad Hosē Mourinho uzņēmās vadību, īpaši uzbrukumā. Kopš restartēšanas viņiem trīs reizes nav izdevies ģenerēt vairāk nekā 0,75 xG, atstājot iespaidu tikai uz West Ham. Izskatās, ka Arsenal ir mainījis savu likteni pēc sakāvēm Man City un Braitonai, uzvarot trīs un zīmējot ar Leicester nedēļas vidū. Lielgabalnieki pēdējās piecās spēlēs ir iespaidojuši aizstāvību, ļaujot vidēji tikai 0,8 xGA pg, un mums vajadzētu sagaidīt vēl vienu labu aizsardzības parādīšanu šeit. Neviena no šīm pusēm mani nepiepilda ar pārliecību par uzvaru šeit, tāpēc es eju pa žogu sēdi, un abas komandas gūst vārtus (57%) – 1-1.

Atpakaļ 1-1 @ [7.4] [19659004]

Lesteru pārspēt Bournemouth

Bournemouth vs Leicester
svētdien, 19:00

Bournemouth pacēla punktu pret Tottenham nedēļas vidū, bet bija žēl, ka nedabūja trīs (xG: BOU 1.5 – 0,7 TOT), kas bija ievērojami uzlabots displejs no Edija Hoveja puses. Viņiem būs vajadzīgs tas pats līmenis atlikušajās četrās spēlēs, lai viņiem būtu iespējas izdzīvot. Literārs, šķiet, ir izturējis savu kuģi ar uzvaru pār pili un izlozi ar Arsenal nedēļas vidū, taču spiediens uz Foxes notiek, izmantojot Man United nerimstošo uzvarošo formu. Viņiem prombūtnē no mājām process ir iespaidīgs (1,9 xGF, 1,3 xGA pg), un viņi ir izdomāti iegūt trīs punktus (52%) rezultatīvā spēlē (61% O2,5, 61% BTTS) – 1-2 .

Atpakaļ 1-2 @ [9.2]

United turpina niknu skrējienu

Manchester United vs Juventus
Pirmdien, 20:00

Manchester United izskatās neizteiksmīgi. Pēc tam ar 3-0 panākumu pār Aston Villa kļuva par pirmo komandu Premjerlīgas vēsturē, kas uzvarēja četrās taisnās spēlēs ar 3+ vārtu pārsvaru. Viņu sniegums kopš restartēšanas ir bijis lielisks, uzvarot xG cīņā visās piecās spēlēs un radot vidēji 2,1 xGF pg. Sauthemptons ir izbaudījis sevi pēc pārtraukuma, paņemot 10 punktus no iespējamajiem 15 pēc izlozes ar 1-1 ar Everton – spēli, kurā viņiem bija žēl uzvarēt (xG: EVE 1.0 – 2.3 SOU). Viņi sniegs United daudz saudzīgāku pārbaudi, nekā viņi ir saskārušies pēc atkārtotas starta, bet Solskjaeres pusei atkal vajadzētu uzvarēt (65%) citā sacensībās ar augstu rezultātu (63% O2,5, 56% BTTS) – 3-1. [19659004] Atpakaļ 3-1 @ [12.5]

**

Tieši laikā, lai atgrieztos Premjerlīgas darbības, Infogol ir uzlabojis savu vietni un bezmaksas lietotni ar; tīrāks izskats, ievērojamākas xG funkcijas, uzlabota veidlapas rokasgrāmata un vairāk / zem% iespējamība. Pārbaudiet tos vietnē infogol.netSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.