Labākās likmes šajā nedēļas nogalē – Premjerlīga, Champioship, Serie A



Džeiks Osgathorpe izskata visas spēles, izmantojot paredzamo mērķu (xG) datus, lai novērtētu iespējamos uzvarētājus un punktu skaitu.

Džeiks saka: "Spurs bija paveicies izbēgt no vitalitātes ar jebko (xG: BOU 1.5 – 0.7 TOT), kas bija ļoti neapmierinoša izrāde. Tas tā ir bijis kopš Jose Mourinho pārņemšanas. , it īpaši uzbrukumā. "

Atpakaļ 1-1 @ [7.8] Tottenham pret Arsenal

Vēl viens statistikas faniem Dan Fitch apspriež Opta datus un iesaka derības. Viņš sagaida, ka "Manchester United" pirmdien pārspēs Sauthemptonu, bet pirms tam strādā līdz sestdienas un svētdienas spēlēm.

Dans saka: "United ir zaudējuši tikai vienu no savām pēdējām 15 mājas līgas spēlēm (W9 D5), uzvarot pēdējās četrās rindā ar kopējo rezultātu 13-2. "

Mančestras United uzvaru un vairāk nekā 2,5 vārtus, šķiet, paredzēts nolaisties pie [1.83].

Watford v Newcastle: Likmes, ko rada hornetes, kuras ir vērts uzņemt.

Premjerlīgas nedēļas nogale notiek ar diviem 12:30 atspēlējumiem – otrs ir Noridža pret West Ham – un Stīva Rūdlings uzskata, ka Votfords ir par īsu mājas spēlei pret Ņūkāslu.

Stīvs saka: "Tiešsaistē ir pārāk daudz, lai gaidītu, ka" Hornets "spēlē brīvi, un pēc atbalsta pieauguma pēc Norvičas uzvaras viņi izskatās pārāk īsi – mazāk nekā [1.9]."

Lajs Votfords par 3punktiem @ [1.88]

Marks O'Haire ir lieliskā formā ar saviem čempionāta padomiem, lai varētu maksāt, lai sekotu viņa padomiem par šo divu pušu spēli ar paaugstinājumu.

Marks saka: "Derbijs tiek piedāvāts par vislielāko pirmsspēles cenu mājās kopš pagājušās sezonas čempionāta kampaņas sākuma."

Atpakaļ Abām komandām rezultāts 1,77 Derbijā pret Brentfordu

čempioni. Liverpūle sestdienas pēcpusdienā saskaras ar Burnliju pulksten 15:00 un, kaut arī Deivs Tindalls sagaida, ka sarkanie ņems trīs punktus, viņš neuzskata, ka tas būs uzsvērts.

Deivs saka: "Čempioniem tas jādara, bet tā var būt nepatīkamu un dvesmu pēcpusdiena, un kaut kas līdzīgs 2-0 varētu būt saldā vieta."

2 punkti Liverpūlē, lai uzvarētu, un zem 3,5 mērķiem [2.16]

Izmantojot Infogol paredzamo mērķu (xG) datus kā savu ceļvedi, Toms Viktors meklē iespējamos uzvarētājus un punktu skaitu, jo Serijas A atlaišanas cīņa uzsilst.

Toms saka: "Atalanta ir bijuši asarā kopš restartēšanas, uzņemšana tur, kur viņi pārtrauca martu, un pat brauciens pie līgas līderiem Juve varētu būt nepietiekams, lai viņus apturētu. "

Juventus pret Atalanta: Atpakaļ 1.-2. @ [13.00]



Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.