Juve izbeidz Atalanta vadīšanu, kamēr Napoli-Milan gūs vārtusCeļa beigas Atalanta

Juventus pret Atalanta
Sestdien, 20.45
Tiešraide Premier Sports 1 un Betfair Live Video

kad Juventus otrdien devās 2: 0 vadībā pret Milānu. naktī, es domāju, ka mēs droši bankām citu uzvarētāju, kā es esmu pārliecināts, ka lielākā daļa no jums. Tam sekojošais pamatlaiks lielākoties bija lieliskās Milānas darīšana, un Stefano Pioli šobrīd viņus spēlē tāpat kā ikviens Serie A.

Bet šī sakāve, pateicoties Lazio un Inter tālākai izslīdēšanai, maz ticams, ka mainīs Šīs sezonas Scudetto sacensību virziens, bet es domāju, ka lietas varētu kļūt interesantas, ja Juve šīs sestdienas vakarā zaudēs pret Atalanta formu.

] Gewiss stadions.

Gians Piero Gasperini atzīst, ka Atalanta sāk fiziski ciest no šīs piepildītās sezonas satricinājumiem, un viņi izskatās noguruši, dodoties uz čempioniem. Mēs visi esam liriski runājuši par Atalanta, un es šeit esmu rakstījis, ka, manuprāt, viņi šosezon varētu uzvarēt Čempionu līgā, taču viņi ir noguruši, un Juve joprojām ir lieliska futbola komanda. Tas, kurš uzvarēja ar trīs vārtu pārsvaru pret vienu.

Esmu diezgan pārliecināts, ka Atalanta uzvaru sērija beigsies sestdien, un es domāju, ka tas notiks ar sakāvi. Juve, protams, ir pārāk dārgs, lai viņus pārspētu.

Futbols pārtrūkst Friuli

Udinese v Sampdoria
Svētdien, 18.30
Tiešraidē Premier Sports 1 un Betfair Live Video

Šīs abas puses ir ieguvušas lielas nesenās uzvaras. kas tikai garantē viņiem vēl vienu sezonu A sērijā (lai gan Samps joprojām skatās uz pleciem), un abi, drīzāk pret tipu, to ir izdarījuši, gūstot vārtus un nedaudz spēlējot. Es gaidīju, ka viņi veiks noraidošo ceļu, bet it īpaši Udinese mani pārsteidza .

Kevins Lasagna ir kļuvis par līgas formālo uzbrucēju kopš bloķēšanas, gūstot vārtus pēdējās četrās spēlēs, un, lai arī diez vai viņš nokļūs Fabio Quagliarella teritorijā, tas labi ilustrē to, ko Udinese pēdējā laikā dara: mazliet spēlē, gūst vārtus pietiekami, galvas gandrīz virs ūdens.

Udinese tagad ir guvuši vismaz divreiz vārtus katrā no pēdējām četrām spēlēm un Samps nav pietiekami labs aizmugurē, lai viņus šeit apturētu, taču sniedz savējo draudu, tādu, kas viņi arvien vairāk vēlas izvietot. Spēcīgi darbojas pussargi, kas atbalsta Manolo Gabbiadini, un pēkšņi radās iespējas. Atalanta spēle nedēļas vidū bija pirmā reize, kad viņiem neizdevās gūt vārtus kopš janvāra beigām.

Tas viss papildina mērķus, un mums priekšrocība ir tā, ka lielākā daļa pasaules nepiekrīt. Tas nozīmē, ka mēs varam atbalstīt vairāk nekā 2,5 mērķus pie veselīga [2.28].

] kur viņi saskaras ar “Napoli” komandu, kas uzvarējusi četrās no pēdējām piecām. Mans sākotnējais instinkts bija atbalstīt Milānu ar dāsnu izskatu [3.7]taču viņi ir pārāk nekonsekventi lai man uzticētos San Paolo, un es domāju, ka mērķu tirgus šajā spēlē mums nodrošina vēl viena laba iespēja.

Napoli šonedēļ atkal parādīja savu ievainojamību gan pret romiem, gan pret Dženovu, un viņiem tagad pēdējās četrās spēlēs nav izdevies saglabāt tīru lapu. Milāna kopš sezonas atsākšanas ir noturējusi divas tīrās loksnes, bet ir arī parādījušas savu tieksmi iesaistīties ugunsdzēsības cīņās. Jaunākais otrdien bija izcilais 4: 2 uzvara pret Juventus.

Vairāk nekā 3,5 mērķi man šķiet nedaudz pārlieku dārgi [3.1]. Abās komandās notiek tik daudz kvalitātes, neatkarīgi no tā, vai tie ir acīmredzami draudi, piemēram, Lorenzo Insigne un Zlatan Ibrahimovic, vai dziļāki draudi, piemēram, Ante Rebic vai Jose Callejon. Jebkurā gadījumā uz abām aizsargspēlēm būs spiediens, un, lai arī Milāna izskatās nedaudz pārspīlēta, es priecājos spēlēt virs 3,5 mērķiem.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.