Ponferradina uz ballīti MalagāTobiasa Gourlaja nepārtrauktie BTTS meklējumi ved viņu pāri robežai no Francijas uz Spāniju. mūsu gadu sāka ar labo kāju. Lorients izvirzījās sestajā minūtē un Caen ar 16 minūšu soda sitienu atsita BTTS priekšlaicīgi, saimniekiem beidzot panākot 2-1.

Šodien mēs atrodamies Spānijā par vienu no četri mači no valsts otrā līmeņa Segunda Līga . Sešpadsmitā vietā esošā Malaga ir izlozējusi pusi no savām 22 līgas spēlēm šosezon, un viņiem, iespējams, nāksies dalīties mērķos ar 10.pozīcijā esošo Ponferradina.

Malaga ir W2-D6-L2 pie Rosaleda šī termiņa. , zaudējot tikai tām komandām, kuras tabulā ir pirmās un otrās. Tomēr Anšovi vismaz vienu reizi ir piekāpušies 7/10 no šiem mačiem, un mēs esam gatavi atbalstīt BTTS par zemu cenu par viņu sadursmi ar Ponferradina.

Apmeklētāji ir W2- D4-L4 uz ceļa ar šo terminu nav izturējuši vienu tīru lapu . Mēs sagaidām, ka viņi šodien atkal piekāpsies, wager arī mēs domājam, ka viņi var gūt vārtus – līdz šim to darot 7/10 izbraukuma mačos šajā sezonā.Supply hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.