Manchester United pret Wolves derību padomiManchester United pret Wolves
Trešdiena, 15. janvāris, plkst. 19:45
Tiešraide BT Activity 1

United joprojām rada ceļa izciļņus

Mančestras pilsētas izmantošana kā barometrs var būt bīstama lieta Manchester United menedžeri. Deivids Mojess turpināja graut savu mazinošo autoritāti, jo sers Alekss Fergusons aizvietoja viņu, kad viņš ierosināja, ka viņa apvienotajai pusei būtu jācenšas sasniegt Town līmeni pēc nomierinošās sakāves pret viņu starppilsētu konkurentiem. Līdzīgi arī United nesenajā pazemošanā, ko Town izdarīja Carabao kausa izcīņā, tika atklāta neliela laika domāšana no pašreizējā Sarkano velnu priekšnieka Ole Gunnar Solskjaer puses. Viņš ieteica, ka pilsētas lēmums izvietot pilna spēka komandu parādīja, ka viņi uzskata United par komandu, kas “apmeklē vietas”.

Ar United tikai pieciem punktiem atpaliekot no Chelsea sacensībās par četrām labākajām un joprojām trīs kausu sacensībās, ir arguments, lai teiktu, ka klubs gūst panākumus, taču tas ir lēns un sāpīgs. Par katrām 4- uzvarām pagraba klubā Norwich Town ir jūtams, ka Town aizrauj mājas velosipēdu vai mīlīgi padodas Vatfordai. United ir uzvarējuši tikai vienā no viņu pēdējām četrām spēlēm visās sacensībās, un, ja jūs pagarināt vēl vairāk, viņi ir uzvarējuši tikai četrās no pēdējām deviņām.

Tas vēl nav viss liktenis un drūmums. Jaunie spēlētāji, piemēram, kreisais malējais Brendons Viljamss un uzbrucējs Masons Grīnvuds, patiešām ir pamanījuši, un Markuss Rašfords ir viņa dzīves forma. Anglijas starptautiskais spēlētājs ir guvis 22 vārtus klubam un valstij šajā sasaukumā un ir atradis tīklu 16 no viņa pēdējām 23 spēlēm.

Solskjaer atzīst Rashford var būt atpūties šai spēlei, un, nedēļas nogalē viesojoties pie bēguļojošajiem Premjerlīgas līderiem Liverpūlē, pie horizonta, norvēģi var veikt daudz izmaiņu. Pussargi Pols Pogba un Skots Makdominajs joprojām ir malā, un Lūkam Šavam pietrūkst pilnīgas sagatavotības.

Nuno uzstājības noguruma faktors nav problēma

Ar 37 spēlēm jau ir. Viņiem kājās vilki varētu tikt piedoti par to, ka šajā sezonas posmā viņi ir mazliet jocīgi . Tomēr menedžeris Nuno Espirito Santo uzstāj, ka nogurums nav vainojams par lēno sniegumu nedēļas nogalē notikušajā izlozē ar 1: 1 ar Ņūkāslas United komandu Molineux – rezultāts pagarināja komandas bezvārtu uzvaru līdz četriem mačiem. Lai gan viņš vēlas parakstīties uz janvāra transfēru logu, it īpaši uzbrukumā, Nuno noraida visus ierosinājumus, ka spēlēšanai Eirolīgas līgas kvalifikācijas kārtās ir bijusi kaitīga ietekme.

Wolves priekšniekam ir punkts. Klubs tikai par trim punktiem atpaliek no United premjerlīgā un joprojām FA kausa un Europa līgā. Viņi labi spēlēja bez mērķa Molineux izlozē, kas prasīja šo atkārtojumu, trāpot pa stieni cauri Raul Jimenez un iegūstot Matt Doherty vārtus, kas pamatoti tika izslēgti no malas.

Ir arī vērts atzīmēt, ka Vilki mēdz spēlēt labi pret labākām komandām. Kopš 2018. gada septembra vidus viņi nav zaudējuši nevienu no piecām tikšanās reizēm ar United. Šajā sezonā viņi ir pieveikuši Mančestras pilsētu mājās un ārpus tās, un izlozē ar Leicester Metropolis un Arsenal.

Apvienoti pārāk īsi, lai uzvarētu 90 minūtēs.

Saimnieki tirgojas [2.08]lai to uzvarētu, un tas man šķiet pārāk īss, it īpaši ņemot vērā Vilku nesenos panākumus pret viņiem. Apmeklējot Anfīldu pie horizonta, Solskjaer, iespējams, neizteiks savu labāko komandu, un es ceru, ka šī būs patiešām cieši izaicināta spēle, tāpat kā pirmā spēle šajā neizšķirtā.

Es atgriezīšos Draw un prom no dubultās iespējas tirgus šeit [1.92]kas nozīmē, ka mēs uzvarēsim, ja Vilki uzvarēs, vai aizvedīsim neizšķirtu uz papildlaiku.

Gaidiet saspringtu un saspringtu konkurss

Trīs no pēdējām piecām šo komandu tikšanās reizēm ir notikušas izlozes, un tajās ir bijuši mazāk nekā trīs mērķi. Vilkiem nav bijusi klīniska priekšrocība novēlota uzbrukumā, pēdējās četrās spēlēs gūstot tikai divas reizes, kamēr United ir redzējuši zemu zem 2,5 mērķiem likmju zemi piecos no pēdējiem deviņiem mačiem.

Es domāju, ka zem 2,5 mērķiem ir ceļš, uz kuru šeit doties, pa tālruni [1.8].

Sekojiet līdzi zvaigžņu streikotājiem

. Rakstīšanas laikā Marcus Rašforda iespējamā iesaistīšanās mačā ir neskaidra. Ja viņš sāk savu apdullināšanas formu, tas nozīmē, ka viņš ir vērts padomāt tirgū To Rating tirgū [2.16]. Ja nē, tad Masons Grīnvuds ir viņa, iespējams, nepietiekams pētījums, un pusaudzim cena ir [2.86] pēc tam, kad viņš guva vārtus pret Noridžu.

Kad Patriks Cutrone atkal atrodas Itālijā un Diogo Jota ir ievainots, šķiet, ka Rauls Jimenezs gandrīz droši vadīs uzbrukumu, un viņš guva vārtus pagājušās sezonas FA kausa izcīņas spēlē pret United. Viņš ir iesitis 17 mērķus visās šī termiņa sacensībās un tirgojas [3.05]lai gūtu šeit vārtus.Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.