Trīs tumšie zirgi, kas varētu satricināt vīriešu turnīru


Australian Open notiek nākamnedēļ, un izskatās, ka tas būs aizraujošs turnīrs. Novaks Džokovičs kurš pagājušajā nedēļas nogalē iedvesmoja Serbiju uz ATP kausa panākumiem Spānijā, solīs Melburnā pretendēt uz astoto astoto titulu.

Rafaels Nadals tikmēr meklēs tikai otro reizi tiek kronēts par čempionu Down Beneath un ja viņš to darītu, tad viņš visu laiku visu laiku Grand Slam sarakstā pārceltos ar Rodžeru Federeru (20). Tomēr vīriešu izlozē ir daži tumši zirgi, kurus derēs atcerēties.

Agutas pieaugums

Uzticams Roberto! Aguts ir kļuvis par vienu no konsekventākajiem spēlētājiem tūrē, un viņš ATP kausa izcīņā uzvarēja visas piecas savas saites. Spīdošā dzīvsudraba pamanāmība ir bijusi iespaidīga, un, ņemot vērā gan muguras, gan plaukstas spārnus, viņš pretiniekiem dod ļoti maz laika, lai nokārtotos. Viņš ir pasaules labāko desmitnieku skaitā un pagājušajā gadā viņš sasniedza Vimbldonas pusfinālu, tāpēc viņam ir bijusi zināma pieredze, dodoties dziļi Grand Slam.

lai gan pēdējie 12 mēneši bija ļoti grūti. Personīgajā līmenī 31 gadus vecajam, kad viņš zaudēja savu tēvu, Aguts ir spēlētājs, kurš ir ļoti smagi strādājis, lai attīstītu katru savas spēles aspektu, ieskaitot garīgo pusi, un iepriekšējās intervijās viņš ir norādījis uz ietekmi, kas Nadalam ir bijusi sava karjera.

Aguta pagājušajā gadā nokļuva “Australian Open” ceturtdaļfinālā, kur zaudēja Stefanos Tsitsipas taču jūtas kā mājās uz cietas tiesas un uz ātra ceļa. , viņš var labi veidot punktus un likt pretiniekam izspēlēt šo papildu bumbu. Lai arī viņš atrodas [75.00] ar Betfair biržu, Agutam nebūs nekādas neveiksmes un, ja izloze darbosies viņa labā, viņš varēs uzsprāgt savu ceļu cauri laukam.

Fearless De Minaur

ATP tūre ir pilns ar bezbailīgām jaunām zvaigznēm, kas plaukst spēlējot pret spēles eliti. Alekss De Minaurs noteikti ietilpst šajā kategorijā un, kamēr viņš ir plāns un dīvains, neļaujiet jums sevi apmānīt. Viņam ir ļoti dinamisks stils, un veids, kā viņš dauzās pa priekšu un iegūst izcilu dziļumu ar sagriezto aizmugurējo roku, padara viņu ļoti grūti spēlēt. Ja kaut kas, viņš slēpj līdzības Lleyton Hewitt, jo viņš ir pātaga ap laukumu, un viņš ar prieku izšauj katru bumbiņu, kā bija pieradis viņa tautietis.

Lai arī viņš īsi nāca pretī Jannik Sinner Nākamā Gen finālā pagājušajā gadā viņš pretendēja uz trim tituliem, ieskaitot vienu Sidnejā. Viņa labākais uzstāšanās Australian Open bija pirms 12 mēnešiem, kad viņš sasniedza trešo kārtu, taču viņš kritās līdz Nadalam. Austrālijā nav pašmāju čempionu kopš 1976. gada, kad Marks Edmondsons finālā pārspēja Džonu Ņūkombeju bet De Minauram ir X faktors, kas viņa tautiešiem nav. Iespējams, ka viņš atrodas [90.00]lai visu ceļu varētu iet Melburnā, taču viņš diezgan ātri var aizdegties, un viņu nevajadzētu novērtēt par zemu.

Excellent Berrettini

2019. gads bija gads, kad Matteo Berrettini patiešām sāka vārīties, un viņš debitēja ATP finālā Londonas 02 arēnā. Viņš sasniedza “US Open” pusfinālu, un viņam ir milzīga spēle. Viņš spēj regulāri notriekt apkalpes ar ātrumu aptuveni 142 jūdzes stundā un viņš var piesaistīt spēlētājus ar saviem mežonīgajiem priekšgaliem. Viņš ir mēģinājis modelēt savu spēli ar sava elka Federera spēli, un tam vajadzētu izturēt pārbaudi.

 Rodžers Federers backhand 1280.jpg

No Grand Slam viedokļa viņš pagājušajā gadā Vimbldonā sasniedza ceturto kārtu. un viņam bija sava pirmā pusfināla garša “US Open up”, kur viņš zaudēja Nadalam, un, kamēr viņš gāja taisnā setā, viņam tā būtu bijusi liela mācīšanās līkne.

Berretini spēle, šķiet, ir pielāgota. par “Australian Open”, un tagad ir runa par to, vai viņam ir pārliecība satricināt vīriešu spēles augšējos ešelonus. Pagājušajā gadā viņš nolija 870 dūžus un uzvarēja 86% no savas serves spēlēm. Itālis var būt ranga autsaideris laikā [200.00]lai paceltu savu pirmslaulības Grand Slam, bet viņam ir tas, kas viņā atrodas, lai saboztu dažas spalvas un sagādātu pārsteigumu.Source website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.