Tottenham v Middlesbrough Guidelines – Mourinho atkal varēja sajust Kane prombūtniTottenham v Middlesbrough
Otrdiena, 20:05
Tiešraide BBC A person

Hosē vēlēsies sudrablietas

kamēr dažu premjerlīgas klubu atbalstītāji ir pieraduši novērot, kā viņu komanda tuvojas banānu ādām un galu galā uz grīdas, Spurs fani nav viņu vidū. Vismaz, kad runa ir par šīm sacensībām.

Tottenham ir nepārspēti katrā no pēdējām 40 FA kausa izcīņas mājas spēlēm pret zemākas divīzijas komandām, kopš zaudējums -1 Nottingham Forest 1975. gada janvārī. Tas sastāv no 33 uzvarām un septiņām izlozēm.

Sākotnējā neizšķirtā Riversaidas stadionā šķita iespējama agrīna FA kausa izcīņa, taču Lucas Moura ekvalaizers uzreiz pēc stundas atzīmes atviegloja Tottenham nervus, un tagad viņi ir milzīgi favorīti. ] Šis ir turnīrs, kuru Hosē Mourinho uztver nopietni un to parādīja viņa sākums XI sākotnējā mačā, kas būtībā bija pilna spēka josla, zaudējot savainoto Hariju Kanu.

Kane prombūtne atkal bija jūtama. nedēļas nogalē ar 1- pieveicot Liverpūli, un Spurs tagad piedzīvo vēl vienu sarežģītu plāksteri kurā ir trīs sakāves, divi neizšķirti un tikai viena uzvara pēdējās sešās spēlēs.

Uzlabots Boro liktenis [19659004] Pēc jaunā boss Jonathan Woodgate grūta sākuma Middlesbrough ir uz augšu .

Kopš zaudēja 3-1 Swansea, kad viņi tika samazināti līdz deviņiem vīriešiem un nedēļas nogali noslēdza 20. vietā, tikai trīs punktus atstatot no kritiena zonas, Vudgeitas vīri ir viena no formas komandām divīzijā.

Viņi tikai vienu reizi piekāpās četru maču uzvaru braucienā pret Stoke (h ), Huddersfīldas (h), Vestbromas (a) un Prestona (a) un atradās ūsās, padarot to piecu uz spin, pirms nedēļas nogalē piekāpjoties pēdējās minūtes ekvalaizeram Derbijā.

un atjaunotā pārliecība kas viņiem ļāva 10 punktus atbrīvot no trešā dibena Barnslija, tika parādīts Vudgeta reakcijā uz neizšķirtu pret Tottenham sākotnējā kaklasaitē.

“Esmu patiesi gandarīts,” viņš teica. “Viņi atdeva visu, kas viņiem bija. Mēs bijām pret pusi, kas sasniedza Čempionu līgas finālu, un viņiem ir neticams menedžeris. Tātad, lai mēs kopā ar viņiem dotos kājām līdz kājām, ko mēs reizēm darījām … Esmu sarūgtināts, ka iznācu 1-1. “

Kane trūkums un acīmredzamā stāvēšana nepārprotami satrauc Mourinho.

Pēc izlozes ar 1-1 pie Riverside viņš teica:” Kad mēs zaudējām 1- bez streikotājiem vai spēks spēlēt viņu aizsardzības līnijā ar daudzām miesām un lielisku dvēseli, tajā brīdī person bija sajūta, ka mēs esam nonākuši nepatikšanās. “

Tottenham ir tikai [1.27]lai uzvarētu 90 minūtes, kamēr Middlesbrough ir [14.5] un Draw [6.6].

Kudos noteikti ir jādod Boro pēdējās divās izbraukuma spēlēs. Viņi ir kļuvuši par vienīgo komandu, kas reģistrē uzvaru West Brom līderos, kamēr Prestona uzvara bija iespaidīga arī ņemot vērā, ka neviena čempionāta puse mājās nav uzvarējusi vairāk spēļu nekā Lankašīras puse.

tīru palagu abās, tātad, lai arī tas ir liels solis uz augšu, Tottenham bez Keane tas nebūs viegli.

Es neesmu pārliecināts, vai Vudgeitas vīrieši var novilkt lielu satricinājumu, un, ja mani nospiež, es redzu Spurs kaut kā izdara pietiekami daudz, pat ja tas uzvar ar sodiem. Wager es iedomājos, ka Middlesbrough varētu būt konkurētspējīgs.

Tāpēc male būs neliela likme uz The Attract pie [6.6] un arī atpakaļ Middlesbrough (+2) plkst. 10/11 (Sporta grāmata). Vienu vārtu sakāve noteikti ir reāls risinājums šobrīd, ņemot vērā Spurs cīņas un Boro atdzimšanu.

Sākotnējā neizšķirta 1-1 un citi jaunākie rezultāti liek domāt, ka Unders ir spēle šeit. nepārprotama cena par [2.32].

Unders ir piezemējies četrās no Boro pēdējām piecām spēlēm un katrā no Tottenham pēdējām trim. Pievienojiet Kane prombūtnes laikā, un mums ir likme.

Overs ir tikai [1.65]taču ir vērts ņemt vērā tos Boro izslēgšanas gadījumus West Brom un Prestonā – divus labākos mājas vārtus čempionātā.

Visas lietas apsverot, es padarītu labāko likmi, kas mazāka par 2,5, par labāko likmi, kas tiek piedāvāta.

Tottenham acīmredzamie vārdi ir paredzami īsi, tāpēc tiem, kas vēlas kaut ko mazliet ambiciozāku, vajadzētu meklēt Midlsabrosta Ešliju Flečeru

streikotāju. izvirza Boro priekšā pirmajā tikšanās reizē, un tas 24 gadus vecajam spēlētājam ļāva gūt četrus vārtus piecās spēlēs.

Flethers guva abus uzvaru ieguvumus Vestbromā un Prestonā, un viņš atspoguļo atjaunoto pārliecību, kas rit caur Vudgeita komandu. .

Opta stat

Tottenham ir nepārspēti savās pēdējās deviņās mājas spēlēs pret Middlesbrough visās sacensībās (W6 D3), taču šajā braucienā decembrī zaudēja soda metienus. 2003. gads Līgas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.Resource website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.