Dienas futbola likmes: Jā, mēs esamLorient pret Caen
Pirmdiena 19:45

Itālijā vakar Karpi izvirzījās vadībā ar 1- pār Sudtirolu, guess pēc puslaika tika piesaistīti atpakaļ, un Serie C mačs noslēdzās neizšķirti 1-1. Keva laimesta likme ir peldēšana ar zivīm, taču viņš ir pelnījis labi nopelnītu nedēļu, lai atgūtu.

Mūsu nedēļa – faktiski mūsu gads – sākas Francijā . Šovakar vienīgais Ligue 2 mačs liek 15. vietā esošo Kaenu otrajā vietā esošajam Lorientam. Saimniekiem, protams, ir favorīti uz izlasi, taču mēs iedomājamies, ka viesi var vismaz gūt vārtus.

Stade du Moustoir augstās klases Lorient ir W6-D1-L2, uzvarot katru no pēdējiem trim mājas zālē. Tomēr saimnieki piekāpās divās no šīm trim uzvarām un, atgriežoties līdz augustam, ielaida vārtus ar rezultātu 5/7.

Caen ar zemu lidojuma līmeni ir W2-D4-L3 uz šī termiņa ceļa. Viņi ir piekāpušies visās savās pēdējās astoņās šādās spēlēs, tāpēc mēs pilnībā gaidām, ka viņi šovakar atkal noplūdīs. Otrajā galā vikingi ir guvuši vārtus pārsteidzoši iespaidīgā 7/8. Pret pārsteidzoši satricinošo mājas aizsardzību šovakar mums patīk abu komandu izlases vārtu gūšanas iespējas.Resource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.