LA Clippers @ Denver tīrradņiDenveras aizsardzībā var turēt Clippers

Losandželosas Clippers @ Denver Nuggets
Pirmdien, pulksten 01:00 GMT
. Tiešraide Betfair Video.

Divas izslēgšanas spēļu komandas šeit saduras kā Clippers dodieties uz Nuggets taču pēdējā laikā abiem ir bijuši jautājumi.

Denvera pagājušajā reizē zaudēja “Cavaliers” un pēdējos deviņos ir 5. – 4. Tomēr šķiet, ka Nikola Jokic atrod savu labāko formu. Mēnesi viņš sāka ar 33 un 47 punktu spēlēm pēc ne pārāk pārliecinošā sezonas sākuma. Nuggets ir augšup un lejup, taču viņi ir ļoti spēcīga mājas komanda, šobrīd sezonā ir 15-5.

Clippers atkal būs bez Pola Džordža . Mēs šosezon tik bieži esam redzējuši, cik lielu atšķirību viņš atstāj šai komandai un tā kā ar Kawhi Leonard trūkst zināmas konsekvences novēloti, “Clippers” būs grūti sagraut grūto Denveras aizsardzību. Viņi šosezon atdod tikai 105,2 punktus par spēli.

Abām komandām pēdējā laikā ir bijušas cīņas, taču veselības un mājas tiesas priekšrocības dod priekšrocības Tīrieņiem.

Pārāk spēcīgi spāņi Spurs

San Antonio Spurs @ Toronto Raptors
svētdiena, 23:10 GMT
Tiešraide uz Betfair Online video

Acis atkal būs uz DeMar DeRozen kad viņš dodas uz Toronto, lai uzņemtu komandu, kura viņu nosūtīja uz Sanantonio tirdzniecībā Kawhi Leaonard . Viņš spēlē kādu no saviem labākajiem basketbola spēlētājiem vēlu un varētu būt vēl vienā lielā naktī. Viņam ir bijis 20 vai vairāk punktu 10 tiešajās spēlēs un pagājušajā reizē viņam ir 36 punkti.

Raptors ir bijuši daži nopietni ievainojumu jautājumi. Pēdējo pāris mēnešu laikā viņi ir bijuši bez gandrīz visiem saviem labākajiem spēlētājiem, taču viņi ir atraduši veidu, kā uzvarēt. Viņi to ir paveikuši, spēlējot lielisku aizsardzību, un viņi padarīs visu Spurs smagu.
Paskāls Siakams tuvojas atgriešanās brīdim, wager palaidīs garām šo. Marks Gasols, Normens Pauels, un Freds VanVlets arī šaubās, vai spēlēt šajā spēlē, guess Raptors pie tā ir pieraduši.

Sanantonio pēdējā laikā ir uzlabojušies, bet Raptors turpina meklēt veidus, kā uzvarēt. Viņi tuvojas pilnam spēkam un šovakar var gūt piecas uzvaras no sešām.

] tagad uzvarējis astoņās taisnās spēlēs un ir viena no formālajām komandām līgā. Burvji Wizards ir uzvarējuši trīs no četriem iepriekšējiem, taču viņiem ir zināmas bažas par ievainojumiem.

Bredlijs Bāls, Garisons Metjūss un Tomass Braients visi ir gatavi palaist garām šo spēli un pretstatā Jazz tik labā formā, ir grūti redzēt, kā viņi konkurē bez tiem spēlētājiem.

Donovans Mitčels vada Jūtu uz uzbrukumu, bet viņi ir izveidojuši šo komandu apkārt aizsardzībai. Viņi ieņem sesto punktu skaitu aizsardzībā, atļaujot tikai 105.5 punktus spēlē.

Vašingtonā šobrīd vienkārši nav dziļuma, lai konkurētu ar džezu. Pat uz ceļa Jūtam vajadzētu iznākt augšā un tas var aptvert astoņu punktu handikapu.Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.