Europa League 32 derību padomi un prognozesNereti mēs redzam, ka Eiropas futbols tiek spēlēts Glāzgovā pēc Ziemassvētkiem, nemaz nerunājot par abām Outdated Agency dalījuma pusēm, kas iesaistītas UEFA organizēto sacensību nokautēšanas posmos. Tomēr tas ir cienasts, kas februārī gaida ķeltu un Rangers sekotājus.

Abas komandas ieradās caur sarežģītām Eiropas līgas grupām ar lidojošām krāsām, pagarinot uzturēšanos turnīra otrajā daļā. Ķeltu seja FC Copenhagen FC divās kājās, Rangers spēkojās ar Sporting Braga, mači notiks 20. februārī un nedēļu vēlāk.

Glāzgovas puses zina, ka izvairījās no stingrākiem pārbaudījumiem, taču šajā posmā nav vieglas spēles. Kādas ir vienas vai abu komandu iespējas spēlēt 16. kārtas spēlē ? Likmes var ņemt no derībām, un pašreizējās izredzes padara interesantu lasīšanu.

Ķeltu izlasei savlaicīgi sakārtot lietas

Ķeltu cīņā nebija nekā sensacionāla. par to, kas, šķiet, bija E grupa, kurā piedalījās Kluža, Lacio un Renna. Četras uzvaras, viens neizšķirts un viena sakāve apdāvināja The Hoops ar 13 punktiem, kas bija vairāk nekā pietiekami, lai redzētu viņus finišējam “pole position”. Lai padarītu viņu formu iespaidīgāku, šis vienīgais zaudējums piedzīvoja sesto spēli, kad dalīšana jau bija nolemta.

Neils Lenons ar pārliecību rindās dodas uz Parkena stadiona atklāšanas kāju. Skotijas čempioni šo braucienu ir veikuši jau iepriekš, zaudējot ar 3-1 jau 2006. gadā, pildot Čempionu līgas pienākumus, taču kopš tā laika abos klubos ir daudz kas mainījies. Betfair sporta grāmatā ir iekļauta ķeltu kā 31/20 izlase, lai uzvarētu pirmo posmu, un 2/5 ar prieku kvalificējas nākamajam posmam.

Kopenhāgena nespēja atstāt iespaidu B grupā

[19659002] Kopenhāgena piedalījās arī Eiropas otro stīgu sacensību grupas posmos, noslēdzot otro vietu aiz Malmes B baseinā. Viņu forma nebija tikpat iespaidīga kā pretinieku formā. Viņi atdeva divas uzvaras, trīs neizšķirtus un vienu sakāvi. . Finišējot par diviem punktiem aiz Malmo, FCK bija pietiekami daudz rezerves, lai, neskatoties uz zaudējumu sestajā mačā, būtu trešajā vietā, apsteidzot Kijevas Dynamo.

B grupa nebija tik konkurētspējīga kā ķeltu kronšteins, wager Dānijas puse nebija tikpat iespaidīga. arī caur to nonākot. Viņiem ir cīņa uz rokām, lai saglabātu savu valsts titulu, FC Midtjylland izvirza izaicinājumu, un viņi var vienkārši redzēt Eiropas līgu kā nevēlamu uzmanību. Kopenhāgenā, lai uzvarētu savu līdzjutēju priekšā, ir 7/4, neizšķirts 21/10 ar kvalifikāciju tiek izcelts kā 15/8. Šī cena noteikti piesaista nelielu uzmanību.

Piedzīvojums turpināsies Rangers faniem.

Rangers Eiropas piedzīvojums sākās jau 9. jūlijā Gibraltārā kad kvalifikācijas pirmajā kārtā sita vietējos St Joseph&#39s 4-. Spēcīgu argumentu var izvirzīt pret Skotijas premjerministra braucējiem, kuri pievienojas sacensībām pēc iespējas ātrāk, un fakts, ka kopš tā laika vieglais blūza cīnījās četrās kvalifikācijas kārtās, un grupas posmi to atbalsta. Tas ir bijis sensacionāls Glāzgovas kluba sasniegums.

Stīvens Gerrards ir ļāvis Rangers vēlreiz spēlēt ar pārliecību un, ne tikai aizvedot viņus pēdējos Eiropas posmos, arī noveda savu komandu uz neseno uzvaru pār rūgtajiem sāncenšiem Celtic. Parkhead, kaut ko Gers nav sasniedzis gandrīz desmit gadus. Vai viņi turpinās labu cīņu un likvidēs Sporting Braga? Rangers ir 10./11. Gada Betfair Sporta grāmatā, lai iegūtu pirmo neizšķirtu Ibrox un 20/23, lai kvalificētos.

Braga nepārspēts, kad uzvar K grupā

Braga noslēdza ceturto vietu. Primeira Liga pēdējā sasaukumā, un šajā sezonā neveicas pārāk daudz labāk. Tā kā Rangers pārspēja Celtic, lai dotos uz ziemas pārtraukumu augstā līmenī, Braga nebija izdevies uzvarēt deviņās no viņu pirmajām 15 līgas spēlēm, atstājot viņiem satriecošus 18 punktus no līderu Benfica noteiktā tempa un 14 pārspējot FC Porto divīzijas citā Čempionu līgas spēlē. Rezultāts četriniekā ir visvairāk Minhotos sekotāju, uz kuriem var cerēt 2020. gadā.

Sporting Braga tomēr sasniedza kaut ko, ko Rangers nespēja grupas posmos, un tas bija viņu baseina augšgalā. Portugāles klubs finišēja ar 14 punktiem, pateicoties četru uzvaru sērijai un diviem neizšķirtiem, kas ir par punktu labāk nekā Anglijas premjerlīgas klubam Wolverhampton Wanderers. Līdz šim nepārspēti, viņi ir konkurētspējīgi 9/10, lai kvalificētos vai vilinoši 3/1 uzvarētu Govanā. Izloze ir 12/5.Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.