Carpi v Sudtirol derību padomiTā ir bijusi jaukta nedēļa, taču Kevs to joprojām var beigties ar peļņu, un viņš domā, ka ir atrasta vērtība Itālijas trešajā divīzijā.

Saimnieku atveseļošanās turpināsies

Carpi v Sudtirol
Svētdiena 12. janvāris. , 16:30

Beļģijas stimuls mums vakar naktī, kad OH Leuven pieveica izlases koeficientu Union Saint Gilloise 3-2. Trīs uzvaras, trīs sakāves šonedēļ, tāpēc tas viss ir atkarīgs no šodienas. Mēs dodamies uz Itāliju, jo Karpi saskaras ar Sudtirolu Serie C sērijā.

Carpi īsi izbaudīja lielo laiku 2015. gadā, kad pirmo reizi vēsturē ieguva paaugstinājumu Serie A. Sapnis ātri nomira, un Karpi ilga tikai vienu sezonu šajā līmenī, un tad viņi nākamajā sezonā izlaida paaugstinājumu, jo zaudēja izslēgšanas spēles.

Šī vilšanās smagi cieta, un tagad klubs atrodas trešajā divīzijā. Vismaz viņi ir labi pielāgojušies – Carpi ir uzvarējuši pēdējās sešās līgas spēlēs, un ir tikai četru punktu attālumā no labākās vietas. Stadio Sandro Cabassi viņi ir uzvarējuši septiņās no pēdējām astoņām spēlēm.

Sudtirol, kas atrodas tieši Itālijas virsotnē, arī atrodas paaugstināšanas kārtā, taču viņu forma ir kļuvusi slikta. Viņi ir zaudējuši trīs no pēdējām četrām spēlēm, un viņiem nav izdevies gūt vārtus visās šajās sakāvēs. Septembrī viņi zaudēja 3-2 mājās Karpi.

Saimnieki šeit tirgojas pēc kārtas, lai iegūtu laimestu, un tā ir cena, kuru es ar prieku apstiprināšu.Supply website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.