ATP tūres otrā nedēļa – ATP Auckland un ATP Adelaide padomi un prognozesKecmanovic tuvu sezonas sākumam par dārgu cenu

Mēs bijām ļoti tuvu lieliskam startam iknedēļas turnīra priekšskatījumos Dohā, izmantojot mūsu 50/1 katrā virzienā, Miomir Kecmanovic . , sasniedzot pusfinālu, pirms tiek uzvarēts iespējamais uzvarētājs Andrejs Rubļevs. Krievs sestdienas finālā pieveica jauno potenciālo spēlētāju Korentinu Moutetu.

Iespējams, ka apstākļi ĀKK pilsētā notiks ātri.

Pasākums sākās pagājušās nakts iesildīšanās notikumu nedēļā Adelaidē ar trīs atklāšanas kārtas spēlēm un tur. bija uzvaras Aleksandram Bublikam, Pablo Cuevas un Laslo Djere, savukārt Oklendas svētdienas vakars sākas plkst. 23:00 pēc Lielbritānijas laika. Adelaida ir jauns notikums ATP tūrē, tāpēc mums jāpieņem, ka apstākļi nav pilnīgi zināmi, lai gan uzvarēto pakalpojumu punktu skaits gan vīriešu, gan sieviešu kvalifikācijā bija zemāks par attiecīgā smagā tiesas brauciena vidējo – lai mēs varētu iedomāties diezgan redzēt lēni apstākļi tur.

Tas, visticamāk, nebūs gadījumā Oklendā, kur pēdējos gados gan pakalpojumu punkti ieguva procentus, gan arī dūzi par spēli skaitļos parāda, ka turnīrs, iespējams, notiks vidēja tempa ātrākā puse .

Sandgrēns, visticamāk, cīnīsies, lai aizstāvētu savu titulu.

Tomēr tas nav īpaši izpaudies kā spēlētāji, kas orientēti uz apkalpošanu, sasniedzot finālu, jo starp šiem spēlētāju veidiem un pilnīgu atgriešanos orientētu spēlētāju starpā ir pilnīga sajaukšanas iespēja . Tā kā rezultāts bija diezgan pārsteidzošs, Tennys Sandgrēns pagājušajā gadā uzvarēja pasākumā, un šo punktu neaizstāvēšana nozīmēs ievērojamu amerikāņu ranga kritumu.

Vismaz Sandgrēns var paļauties uz dāvanu atvēršanas kārta pret vietējo savvaļas kārtu Maiklu Venusu, wager Džons Isners otrajā kārtā izskatās ievērojams šķērslis, lai pārvarētu it īpaši šajos apstākļos. Lielais Isners pievienojas Fabio Fognini, Karen Khachanov un Denis Shapovalov kā sēklas ar blakusproduktiem otrajā kārtā.

Šapovalovs – neliels tirgus favorīts.

Biržā Šapovalovs ir neliels notikuma [4.7] iecienītais notikums ar tālākām sēklītēm Khachanov, Isner un Fognini. Huberts Hurkacs [9.2] ir īsākais cenu spēlētājs bez sēklām. Itālis Fognini izskatās, ka jāpieņem spēlētājs ar sēklām – viņa pamatīgais tiesas skaits pēdējā gada laikā nav liels -, guess tirgus ir pielāgots tam, kas jau ir augšējā ceturksnī, ar Hurkacz draudi šajā iekavās progresēt. Runājot par tālmetieniem, Ugo Humbertam ir labi un grūti tiesu līmeņi, taču viņš saskaras ar smagu izlozi – viņš ir pie [30.0]kamēr uzdevumu, ar kuru nākas aizstāvēt čempionu Sandgrēnu, parāda arī viņa līdzīgā cena.

De Minaura favorīts, neskatoties uz grūto nedēļu [19659002] Adelaidē sēklas ar baidītājiem, kurām trofejas pacelšanai ir vajadzīgas tikai četras spēles, ir Alekss De Minaurs, Pablo Karreno-Busta, Andrejs Rubļevs un Fēlikss Augers-Aliassime, un tas ir mājas favorīts De Minaurs, kuram ir turnīra favorīta statuss ap [4.3] atzīmi pēc grūtas nedēļas ATP kausa izcīņā, kur visas četras viņa spēles notika trīs setos.

Rubļevs saskaras ar grūto ceļojumu grafiku

Tas arī lai gūtu panākumus otrajam favorītam Andrejam Rubļevam, vajadzēs rezerves kopiju no ilgas nedēļas. Kā minēts iepriekš, viņš pagājušajā nedēļā uzvarēja Dohā, lai arī saskārās ar mazāk piespiešanām tiesā, izcīnot titulu, nemetot setu. Tomēr diez vai tas ir taisns ceļojums no turienes uz Adelaidu – tiešais lidojums šķiet, ir ap 13 stundu atzīmi un, manuprāt, Rubļevam tas ir jāpārvar

. ir, kā to izmantot, un atbilde nav vienkārša. Tur ir daudz kompetentu, bet nekonkrētu pretinieku, diezgan līdzīga līmeņa, un pasākums guy šķiet ārkārtīgi atklāts, bez pārmērīgas pirms turnīra vērtības .

Es atgriezīšos visu nākamo nedēļu ar gaidāmā Australian Open priekšskatījumi pirms izlozes un pēc izlozes, kā arī statistiska diskusija par visiem galvenajiem pretendentiem uz 2020. gada Grand Slam atklāšanu.

***

Sekojiet Danam uz Twitter @TennisRatingsSource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.