Union St Gilloise / OH Leuven derību padomiMēs tuvinām Beļģijai mūsu sestdienas vakara izklaidi, un Kevs pretojas otrajam favorītam uz otro pakāpi.

“OH Leuven uzvar vairāk, nekā zaudē uz ceļa, un Savienības labā mājas forma. pēdējās nedēļās ir sabrucis. “

Lay Union St Gilloise pie [1.7]

Apmeklētāji sniedz vērtību cīnītāju cīņā

Union St Gilloise pret OH Leuven
Sestdiena, 11. janvāris, 19:30

Grenoble weren &#39 t tikpat graudaini, kā mēs cerējām. Viņu 3-1 zaudējums Ajaccio vakar naktī bija tikai viņu otrās līgas sakāve 15 mačos, kas ir nopietns slikta laika iznākuma gadījums.

Bijuši, bet nepārspēti, mēs dodamies uz Beļģiju, jo tur ir interesanta otrā spēle. līmeņa sadursme veikalā starp Union St Gilloise un OH Leuven (bijušā Watford manager spoknis. Nigērs Pīrsons. )

Leuven nav zvaigžņu formā, jo ir savācis tikai punktu no pēdējiem trim mačiem . Tomēr, ja paskatās viņu nesenās izbraukuma spēles, viņi ir uzvarējuši trīs no pēdējiem pieciem mačiem uz ceļa, un viņi ir zaudējuši tikai divus no pēdējiem deviņiem ārpus Den Dreef stadiona.

Savienība ieguva trīs Beļģijas līgas titulus gados, wager kopš tā laika nevienu nav uzvarējis. Viņi ir bez uzvarām trīs spēlēs līgā un kausa izcīņā, un sešos mačos kopš līgas sadalīšanas viņi ir uzvarējuši tikai divas reizes. Viņu mājas forma bija viņu kampaņas pamats, bet pēdējās septiņās mājas spēlēs līgā un kausa izcīņā viņi ir uzvarējuši tikai vienu reizi 90 minūšu laikā.

Lēvens Savienībā atkal ievilka 1-1. Septembrī, un es domāju, ka viņi atkal var satraukt saimniekus. Es nodibināšu Savienību [1.7].Source connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.