Sestdienas futbola padomi – 11. janvārisTas ir 7/2 Premjerlīgas trīskāršojums Polam Robinsonam šodien, jo viņš ir izvēlējies trīs mājas uzvaras no plkst. Šeit ir viņa izlases:

Everton likt kausa izeju aiz viņiem

Guess 1: Atpakaļ Everton @ 10/11

Toffees pagājušajā nedēļas nogalē Anfieldā masveidā sarūgtināja FA kausu, taču es ceru, ka reakcija Goodisonā šopēcpusdien.

Līdz šai izrādei pret Liverpūli Evertons bija daudz uzlabots – vispirms Fergusona vadībā un tagad Ancelotti vadībā.

Braitona tika izsists. no kausa mājās, ko Šefīlda trešdien, un viņi ir zaudējuši sešus no pēdējiem deviņiem, kas bija ceļā līgā.

Lapsas, lai pabeigtu dubultā

2. likmi: Atpakaļ Leicester @ 13 / 20

Sauthemptona šodien dodas uz vidieni, cenšoties atriebt viņu 9- graušanu Svētās Marijas oktobrī, un, lai arī es ceru, ka viņiem būs daudz labāk, es nevaru aizmukt.

Svētie ir bijuši ļoti labi vēlu, un viņi ir uzvarējuši Urī no viņu pēdējiem pieciem visās sacensībās. Viņi ir uzvarējuši arī pēdējās divās izbraukuma spēlēs, taču pirms tam bija bijušas četras sakāves un divi neizšķirti no sešiem viņu ceļojumos.

Brendana Rodgersa vīri bija uzvarējuši septiņos uz lielību pie karaļa. Spēks pirms izlozes pret Noridžu un sakāve pret Liverpūli, un viņiem vajadzētu spēt šodien atsākt uzvaru gūšanas veidus.

Toona armija jāatstāj vīlušies

3. likme: Atpakaļ Vilki @ 40 / 85

Vilki ir zaudējuši pēdējās divās līgas spēlēs, wager viņi pārtrauca puvi ar – neizšķirtu pret Person United FA kausa izcīņā pagājušās nedēļas nogalē.

Nuno Espírito Santo pusei šodien ir ideāls armatūra, lai iegūtu trīs punktus, kad viņi sveic Ņūkāslu Molineux.

Stīva Brūsa vīri ir zaudējuši pēdējos trīs līgā, un viņus pat turēja Rochdale. kausā. Lai gan es ceru, ka viņi beidzot atgriezīsies formā, tas, iespējams, nebūs pēcpusdienā.Supply hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.