Serie A derību padomi: gaidiet vēl vienu Milānas neveiksmiLazio a Fantastic 10

Lazio pret Napoli
Sestdien, pulksten 17:00
Tiešraide Premier 1 un Betfair Stay Video clip

Lazio vēlas padarīt to par kluba rekordu desmit pēc kārtas sērijā Sestdienas agrā vakara spēlē tiek gūtas uzvaras un viņi ļoti izskatās [2.14]lai pieveiktu Napoli komandu, kura zaudējusi divās no savām pirmajām trim spēlēm Gennaro Gattuso vadībā.

Gattuso izskatījās nepāra tikšanās, kad viņš steidzās aizstāt Carlo Ancelotti, un viņš līdz šim ir darījis maz, lai norādītu, ka viņš ir īstais cilvēks darbam. Turpretī Lazio forma ir žilbinoša, jo Luis Alberto un Ciro Motionless rīko nemierus, un Joaquin Correa apstiprina savu statusu kā viens no visvairāk vērojamajiem spēlētājiem pasaules futbolā.

Napoli, iespējams, būtu uzvarējis pēdējās piecās Serie A spēlēs pret Lazio un viņiem šajā stadionā būtu zvaigžņu ieraksts, taču šie rezultāti bija dažādos laikos, un šai Napoli vajadzētu būt lielam pakaļniekam, jo ​​viņi dodas galvā. Forma komandai Serie A. Lazio izskatās liels pat [2.14].

San Siro iespaidīgs

Inter pret Atalanta
Sestdiena, pulksten 19:45
Tiešraide Premier 1 un Betfair Stay Video clip

Divas no iepriekšējām trim tikšanām starp Inter un Atalanta. esam beiguši rezultātu -, taču ir grūti redzēt neko citu kā mērķus San Siro šajā sestdienas vakarā, jo ieejam vēl vienā šķietami centrālajā Serie A nedēļas nogalē.

Ar Juve svētdien dodoties uz Romu, Inter zina, ka šeit gūtā uzvara varētu likt viņiem saprast, ka pāris punkti ir skaidri nedēļas nogalē, guess Antonio Conte apzināsies izaicinājumu, kuru, iespējams, izvirzīs bijušais Inter treneris Gians Piero Gasperini .

Atalanta šajā sezonā ir iznīcinājusi mērķu sasniegšanas ierakstus un tikai viens šeit viņiem šajā lidojuma top lidojuma brīdī izvirzīs vairāk mērķus nekā jebkurš 60 gadu laikā. Inter paši ir izskatījuši nopietnus uzbrūkošus draudus, un es domāju, ka tas varētu pārvērsties šāvienā starp divām pusēm, kuras aizrauj uz priekšējās pēdas, un nepārliecina aizmugurē.

Mani pārsteidza Inter panākums 3-1 ar uzvaru Napolā, jo tas viņiem šķita potenciāls jautājums, un, ja viņi arī varēs uzvarēt, viņi būs pārliecināti, ka viņi sliecas uz titulu. Atalanta var uzturēties Scudetto sacīkšu nomalē, ja viņi atnāk ar uzvaru, taču tai būs jābūt vislabākajā. Arī La Dea šo stadionu ļoti labi pazīst, jo to ir izmantojis savās Čempionu līgas mājas spēlēs šosezon.

Es domāju, ka visiespējamākais iznākums šeit ir Inter uzvara aizraujošā spēlē, jo tie pierāda, ka viņiem ir pārāk daudz spēka, pat līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Milāna un Ibra pārlieku novērtēja

Cagliari pret Milānu
Sestdien, pulksten 14:00.

Nedēļas nogale notiek Sardīnijā ar Cagliari pretī Milānai, un Zlatans Ibrahimovičs atkal veido virsrakstus Itālijā, jo šķiet, ka viņš, iespējams, pirmo reizi uzsāks savu jaunāko burvestību Milānā.

Parakstot 38 gadus vecu egomaniaku, kura labākie gadi ir aiz muguras, ir nostiprinājies uzskats, ka Milāna ir tuvu izmisumam. Varētu šķist, ka gan Krzysztof Piatek, gan Suso var būt ceļā pārejas laikā, un viņu pašreizējā līgas forma ļauj to vienkārši izlasīt.

Milāna nav guvusi vārtus kopš 8. decembra, ir uzvarējuši tikai 2 no pēdējiem 8 un sasteigtais lēmums aizstāt Marco Giampaolo ar Stefano Pioli šobrīd neizskatās visgudrākais.

Kaljāri, šķiet, dramatiski ir zaudējuši formu – viņi joprojām ir 6. vietā pēc lielās kampaņas līdz Ziemassvētkiem, wager ir zaudējuši pēdējos trīs un visas pazīmes liecina, ka viņi sāk tvert ūdeni.

Sīkāka analīze mums tomēr saka, ka tikai viņu sakāvi Udinese patiesībā var saukt par vilšanos. Lazio viņus vēlu apskāva, un pēc tam Juve zaudēja ar 4-, diezgan labi nospēlējot pirmo puslaiku. Atjaunoti pēc ziemas pārtraukuma, tie būs milzīgi opozīcija Milānas komandai, kas izskatās pilnīgi bez virziena, un viesiem noteikti nevajadzētu tirgoties šeit [3.3]lai iegūtu uzvaru šeit.Supply link

Leave A Reply

Your email address will not be published.