Sauthemptona dod priekšroku drošībai ar pārsteigumuSvētie dodas gājienā

Kāda ir trīs mēnešu atšķirība. Kā jūs atceraties, oktobra beigās Sauthemptona cīnījās pazemināšanas zonā un bija tikai mājās, kad mājās notika 9- izkrišana no Lesteras. Ātri pārejot uz sestdienu, viņi ir prom no lapsām, kuras pēc 14 minūtēm izvirzās vadībā, pateicoties Džeimijam Vardijam kurš to caurstrāvo līdz Dennisam Pjetam .

Guess atšķirībā no šī gada oktobra spēles, mājinieki varēja noturēt savu pārsvaru tikai piecas minūtes, pirms nikns svēto puses izlīdzināja Stuart Armstrong un kad jūs domājāt, ka tas būs labi izcīnīts neizšķirts, Danny Ings pēdējās desmit minūtēs parādījās kā varonis, lai aizzīmogotu uzvaru. Uzvara nozīmē, ka viņi nepārspēti piecās Premjerlīgas spēlēs, iegūstot 13 punktus no iespējamiem 15 un pakāpušies uz 12. vietu ar tikpat punktu skaitu kā Arsenal.

. pazemināšanas koeficienti ir mainījušies uz [20]kas ir zināms pavērsiens, salīdzinot ar mēnesi atpakaļ. Lesterai joprojām ir [1.18]lai iekļūtu labāko četriniekā, bet pēdējos piecos ir zaudējuši trīs.

Spurs dodas gājienā

Liverpūle ir devusi labāko startu . jebkura kluba sezonai Eiropas labāko piecu līgu vēsturē, uzvarot Tottenham 1-.

Spurs ir guvis daudz savainojumu, kuru dēļ 20 gadus vecais aizsargs Jafets Tanganga savā līgā debitēja klubā. un bija droši teikt, ka cerības uz mājiniekiem bija diezgan zemas, it īpaši pēc pirmā puslaika, kad viņi reģistrēja tikai xG ,35.

Otrajā puslaikā bija redzams daudz uzlabots spēles stāvoklis, ieskaitot daudzas dēla Heung-min un Harija Winksa neizmantotās iespējas, taču ar to nepietika. pagrieziet deficītu. Sarkanie pašlaik ir par 17 punktiem priekšā pagājušās sezonas uzvarētājiem Mančestras “City” ar tikpat izspēlētu spēļu daudzumu. Nav brīnums, kāpēc Liverpūle ir [1.05] par titulu.

Sacensības četrinieku četriniekos.

Ceturtajā vietā esošajai Chelsea bija ierasta 3- uzvara pār Burnley Stamfordas tilts, kas viņus pārceļ uz Man Town pilsētas pieciem punktiem trešajā vietā, kuriem vēl ir spēle. Blūzi tagad ir [1.46]lai iekļūtu labāko četriniekā, wager, kad Manchester United un Sheffield United uzvar arī savās nedēļas nogales spēlēs, viņi turpina karstumu Londonas pusē attiecībā uz Eiropas vietām.

4) Chelsea 39pt [1.46]
5) Manchester United 34pt [4.2]
6) Sheffield United 32pt [46]

Sacensības labāko sešinieku palikšanai tuvu. -1 attiecīgi pret Ņūkāslu un Kristāla pili, kamēr Evertons izcēlās ar diviem, uzvarot ar 1- pret Braitonu. Tas nozīmē, ka sacensības par labāko sešnieka sasniegšanu ir neticami saspringtas, un tikai ar četriem punktiem šķir The Blades sestajā un Sauthemptonā 12. vietā. Zemāk ir katras šīs komandas izredzes veikt izgriezumu:

6) Sheffield United 32pt [7]
7) Vilki 31pt [2.8]
8) Tottenham 30pt [1.66]
9) Crystal Palace 29pt [8]
10) Arsenal 28pt [2.5]
. ] 11) Evertons 28pt [6.6]
12) Sauthemptona 28pt [10]Resource website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.