Padomi par trīskāršām derībām – svētdien, 2019. gada 12. janvārīAbas komandas dodas uz svētdienas atlaišanas sadursmi ar daudzām traumām, taču, neskatoties uz noplicināto komandu, Vatforda izskatās daudz labākā formā nekā viņu saimnieki.

Bornmuta sāk izskatīties kā komanda, kas atrodas uz sliekšņa pēc astoņu sakāvi pēdējās desmit Premjerlīgas spēlēs, un viņu satraukums 4: bija West Ham Jaungada dienā.

Turpretī Vatforda bauda atdzimšanu Nigēla Pīrsona vadībā. Hornets ir nodrošinājuši uzvaras pār Mančestras United, Aston Villa un Wolves, kā arī par labu Bramall Lane. Atšķirībā no šīs nedēļas nogales pretiniekiem, šķiet, ka viņiem ir apetīte pazemināšanas cīņā, un viņi šeit var nopelnīt vēl vienu būtisku uzvaru.

Melburnas Renegades pagājušās sezonas Lielajā Baša līgā noslēdzās triumfā, uzvarot tajā pirmo reizi vēsturē, guess viņu 2019.-20. gada kampaņa ir bijusi tāda, kas jāaizmirst, jo čempioni, kas aizstāvējas, pēc astoņām spēlēm atrodas tabulas apakšā.

Viņus stiprinās Mohammad Nabi ierašanās, un viņi ir arī rindām pievienojuši veterānu spiningotāju Samitu Patelu. , wager tas nekompensē Ārona Finča un Kanē Ričardsona zaudējumus, kuri ir starptautiski atbildīgi.

Viņu pretinieki nav nekas īpašs un ir zaudējuši pēdējos trīs, lai apšaubītu viņu play-off vietu. Wager viņus veicinās “Travis Head” atgriešanās, savukārt Bilijs Stanlake, Rashid Khan un Peter Siddle veido stabilu boulinga uzbrukumu. Atpakaļ Strikers, lai malētu šo vienu.

Šī Ārona Rodžersa un Rasela Vilsona sadursme, bez šaubām, ir visaizraujošākā no NFL dalīšanas kārtas enjoy off spēlēm šajā nedēļas nogalē, bet es atbalstu Rodgers un Packers, lai redzētu viņu apmeklētājus.

Seahawks pagājušajā nedēļas nogalē atņēma ievērojamu uzvaru Filadelfijā, taču šī armatūra Lambeau laukā izskatās daudz stingrāka, ņemot vērā sasalšanas laika apstākļus un sniega prognozi.

Tas, iespējams, apgrūtina Seahawks plašos uztvērējus, kuri nestrādā. Nav pieraduši spēlēt šādos apstākļos, nododot priekšrocības Packeriem, kuriem, visticamāk, izšķiroša nozīme ir arī zvaigznei, kura darbojas atpakaļ Ārons Džounss.

Kopējie koeficienti par šo daudzkārtni: 6/1 Atcerieties, ka vairāku cenu pamatā ir mūsu Sporta grāmatas produkts, tāpēc par visiem laimestiem neattiecas komisijas maksa.Supply hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.