Minesotas Timberwolves @ Houston RocketsRaķetes ir izlases, kuras iznāk virsū, kad tās uzņem Timberwolves, bet ar lielo handikapu Deivs Grejs sestdienas vakarā atbalsta ceļa komandu.

“Džeimss Hardens atkal liek neticamus skaitļus. Viņš vada līgu ar 37,9 punktiem vienā spēlē – nevienam citam spēlētājam pat nav vidēji 30.”

Ņem Minesotu un punktus

Minesotas Timberwolves @ Houston Rockets [19659005] Sestdien, 22:00, GMT
Tiešraide Sky Sports activities arēnā

Timberwolves bija cīnījušies bez sava zvaigžņu cilvēka Kārļa-Entonija pilsētas guess viņi ir to pagriezuši, ar Endrjū Viginss pastiprina šķīvi. Viņi bija piedalījušies 11 spēļu zaudējumos, guess tagad ir uzvarējuši trīs no četriem iepriekšējiem. Viņi ir 11. vietā pēc punktu skaita pārkāpuma, un Viginssam būs jābūt labākajā formā, ja komanda gatavojas sekot līdzi Hjūstonai.

Raķetes ir labā formā. Viņi pagājušajā naktī zaudēja Thunder, taču tā bija viņu trešā sakāve 11 spēlēs. Rasels Vestbruks salika 34 punktus, taču ar to nebija pietiekami daudz pret viņa bijušo komandu. Džeimss Hardens atkal piedāvā neticamus skaitļus. Viņš vada līgu ar 37,9 punktiem vienā spēlē – nevienam citam spēlētājam pat vidēji 30.

Šis varētu nonākt pie tā, kuras komandas aizsardzība naktī uzstājas. Abi ir vieni no sliktākajiem rādītājiem aizsardzībā līgā. Raķetes šeit ir 11 punktu favorītes, bet person tas ir vienkārši par daudz, it īpaši ar to, ka Hjūstona spēlē trešo spēli četrās naktīs . Es ņemšu Timberwolves un punktus spēlē, kurai vajadzētu redzēt daudz punktu.

Džeimss un Kuzma gatavojas lielām naktīm

Losandželosas Lakers @ Oklahoma Town Thunder
Svētdien, plkst. 10:10 GMT
Tiešraide Betfair Video clip

Divas no formāta komandām NBA tiekas šovakar, jo Lakers ceļo uz Pērkonu.

Oklahomasitija ir viena no pārsteiguma paketēm šajā sezonā. Viņi sezonā zaudēja Westbrook un Paul George un uzskatīja, ka viņi konkurē par numuru izlasi, nevis izslēgšanas spēlēm. Wager kopš sliktā sākuma viņi ir mainījuši situāciju un kopš novembra beigām ir 17–6. Kriss Pols šobrīd spēlē savu labāko basketbolu.

Lakers varētu būt bez Entonija Deivisa kurš cieš no pleca savainojuma. Wager pagājušajā naktī tas “Lakers” neskāra, jo viņiem bija liela uzvara pār “Mavericks”. LeBrons Džeimss un Kyle Kuzma rādīja ceļu ar apvienotiem 59 punktiem, un viņi šeit var uzlikt līdzīgu priekšnesumu.

Abas komandas spēlē spēcīgu aizsardzību, wager pat bez Deivisa Lakers vienkārši ir vairāk uguns spēka . Ne vienmēr ir tā, ka Lakers iekļūst spēlē kā slikts suns, guess Pērkons šeit ir neliels favorīts. Es tomēr ņemšu “Lakers” pret to, kas ir lielisks mačs.Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.