Bournemouth v Watford Betting Strategies


Bournemouth pret Watford
Svētdiena, 12. janvāris, 14:00
Tiešraide Sky Sports Leading League un galvenajā turnīrā

Var būt mazliet pāragri raksturot šo spēli kā “īstu sešu rādītāju” – galu galā tikai pieci punkti atdala komandu pazemināšanas zonā ar vienu, kurai ir 11. vieta, bet tā noteikti ir liela.

Tas ir 18. līdz 19. pulksten Vitalitātes stadionā (gentleman vienmēr ir prāvests) un uzvarētāji. zināt, ka viņi vismaz uz pāris stundām izkāps no šīs drausmīgās kritiena zonas .

Ir daudz līdzību, kad runa ir par abām komandām. Abiem jau sen ir burvestības, kas šosezon ir iestrēgušas riebumā, guess abi ir smagi cietuši arī savainojumu frontē.

Bet, tuvojoties šai spēlei, tas ir pretstatīšanas un nesalīdzināšanas pāris gadījums .

Rotten Cherries

Bournemouth joprojām ir ļoti daudz savā riestā, viņu sliktā formas gaita tagad lasa vienu uzvaru un astoņas sakāves viņu pēdējās 10 līgas spēles . Visjaunākais bija West Ham trieciens ar 4-, kad viņiem šķita, ka viņiem nav uzticības.

Viņi pagājušās nedēļas nogalē FA kausā vismaz pārspēja čempionāta pusi Lutonu 4-, taču šī rezultātu līnija patiešām bija glaimojoša, ņemot vērā izredzes, ko viņi atzina. , ieskaitot sodu 1-.

Ķirši nav guvuši vārtus piecās no pēdējām septiņām līgā un viņi ir ieguvuši tikai vienu punktu no pēdējiem 12, kas tiek piedāvāti mājās. Tikai Noridža ir ieguvis mazāk punktu savā laukumā, un tikai pils ir guvusi mazāk vārtus.

Boss Edijs Hovijs regulāri ir saistīts ar “lielākiem” darbiem nekā viņa pašreizējais – viņš bija starp kandidātiem uz nesenā Arsenal vakance un, ievērojams, joprojām ir 3/1 tirgus līderis, kas ir nākamais Anglijas menedžeris – wager tā, kā viss noritēs, viņam būs labi, lai pakārtos savu pozīciju

Lai būtu godīgi pret Hovu, Bornmutas ievainojumu saraksts ir bijis šausminošs un ir bijis grūti nenožēlot ķiršus.

Šajā frontē lietas ir nedaudz atvieglojušās, taču viņi joprojām veidos spēli šajā spēlē, neapšaubāmi pusi no viņu iecienītākā sākuma XI – tāpat kā Josh King, Nathan Ake un David Brooks visi ir lieli izlaidumi .

Hornetes buzzing

Watford no otras puses, ieradīsies uzliesmojošs ar pārliecību.

Viņus ir atjaunojis Nigils Pīrsons, ieceļot par vadītāju un viņam ir bijusi tūlītēja un nozīmīga ietekme uz Vicarage Highway. [19659005] Septiņi punkti, kas aizkavē drošību, kad tika iecelts Pīrsons, horneti tagad atrodas tikai divu attālumā pēc svinīgā svētku laika, kas deva 10 punktus no iespējamiem 12 . Pats Ziemassvētku vecītis nebūtu varējis piegādāt daudz vairāk.

Trojas Deenejas atgriešanās pie pilnīgas piemērotības ir bijusi Pīrsona labā, bez šaubām, taču šķiet, ka jaunais priekšnieks ir ieguvis vairāk no visām jomām. komanda ar Ismaila Sarr neseno standout labajā pusē.

Par šo spēli Craig Cathcart un Nathaniel Chabolah būs atkal pieejama, wager Will. Hughes in-form Kiko Femenia un apturēts Christian Kabasele overlook.

Watford outsiders

. Pretstatā formai, Watford ir zemākstāvošie suņi.

Tās ir [2.86] iespējas uzvarēt spēli – Bornmutu var atbalstīt [2.72] – un apmeklētājiem noteikti jābūt likmei.

Jāatzīst, ka Watford nabadzīgi promenade no mājām – tikai Noridžam ir mazāk punktu un mērķu uz ceļa – un Pīrsons ir jūs t, lai pilnībā pārceltu savu mājas formu uz saviem ceļojumiem.

Wager visi, kas redzēja viņus spēlējam Anfīldā pagājušajā mēnesī, zinās, ka varēja viegli kaut ko paņemt no līgas vadītājiem, un viņi cīnījās labi, kad Ziemassvētku laikā Šefīldas United zīmēja neizšķirtu 1-1.

Ņemot vērā Bornmutas cīņas, it īpaši mājās, kur viņi pēdējo reizi uzvarēja līgā 2. novembrī, tas nav faktors, kas liks gentleman atbalstīt viesus.

Mērķi pietrūkst?

Pret pārējām astoņām zemākajām pusēm šajā sezonā Ķirši ir uzvarējuši tikai vienā no astoņiem zaudējot četrus, un ka šausmīgais rekords var pasliktināties šajā konkursā.

Tas, ka Vatfordas mērķu sasniegšanas problēma ārpus mājām, vairāk uztrauc ikvienu, kurš vēlas sasniegt vairāk nekā 2,5 vārtus.

Tikai 20% Vatfordas izbraukuma spēļu ir bijuši trīs vai vairāk vārti un Bornmuta cīnās, lai atrastu pēdējā mēneša neto vērtība zem 2,5 izskatās taisnīga Visnotaļ pieņemama vērtība [1.97].

Gerijs panderēšana

Es nevienu neatliktu no šīs konkrētās likmes, guess, neskatoties uz to, ka tiek norādīts, ka kartēs ir maz mērķu, esmu priecīgs spēlēt pirmajā vārtsargu tirgū, kur Džerards Deulofeu izskatās garšīgs [7.6] šāviens.

Esmu jau iepriekš pieminējis viņa stresaino raksturu – kad viņš ir karsts, spānis ir ļoti grūti apstrādājams un viņu noteikti ir vairāk nekā šobrīd silts. Ar tempu un viltību viņš ir guvis vārtus divās no pēdējām trim līgas spēlēm. Arī abi bija atklāšanas vārti, un tas bija arī sasniegums novembra uzvarā Noridžā. Tas viss nozīmē Deulofeu ir guvis sākuma vārtus trijās no pēdējām 10 spēlēm .

Pīrsons uzslavēja bijušā Evertona un Barselonas vīrieša neseno ieguldījumu pagājušajā nedēļā, raksturojot viņu kā “tiešām talantīgu spēlētāju – lielisku starp citu, arī zēns “. Pīrsons piebilda, ka viņš ir devis Deulofeu “brīvību iziet un spēlēt” .

Tas ir tāds cajoling veids, kas vislabāk izmanto tādu pašpārliecinātības spēlētāju kā Deulofeu, un tas, kā viņš spēlē šobrīd viņu kā tirgus dalībnieku šajā tirgū.

Opta faktus

Premjerlīgā šosezon Bornmuta ir mēģinājusi iegūt vismazāk metienu atklātā spēlē (128) un ir vienīgā komanda, kurai ir nav sasniegti dubultie skaitļi par atvērtiem spēles mērķiem (9).

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu Aleksa Keble Premjerlīgas taktisko priekšskatījumu

.Supply link

Leave A Reply

Your email address will not be published.