Aston Villa / Manchester City derību padomiAston Villa pret Mančestras pilsētu
Svētdien, 12. janvārī, pulksten 16:30
Sky Sporting activities

Aston Villa demonstrē apņēmību kausa izcīņā

Aston Villa atgriezās no pagājušās nedēļas nogales FA kausa sakāves līdz Fulham, uzdodot drosmīgu priekšnesumu trešdienas vakara EFL kausa izcīņas pusfināla cīņā Lesterā. Dens Smits pusē, cīnoties ar traumām pēc vārtsarga Toma Heatona un uzbrucēja Veslija sezonas, tika izslēgts, aizstāvēts ar organizāciju un izturību jaunā – izskata sistēma nedēļas vidū.

Villans izveidoja spēli ar 3-4-3, nospiežot pilnīgu dublējumu īpašumā, pēc uzbrukuma atjaunojot kompaktu 5-3-2. Smita trīs centra puses – Enzi Konsa Tyrone Mings un Kortney Hause – visi cītīgi aizstāvēja un pēc trīs agrīnām iespējām pārdzīvo, Frederic Guilbert . ] Pirmais Klēras un Zilās streiks pārtrauca strupceļu pie King Electrical power.

Villa nonāca nepārtrauktā otrās puses spiedienā ar trešās izvēles vārtsargu Orjan Nyland padarot dažas pārdomātas pieturas. Tomēr viņu pretestība galu galā sabruka 15 minūtes no laika, un puses bija spiestas dalīties ar sabojāšanu. Neskatoties uz mača lielāko daļu pavadīšanas uz aizmugures pēdas, kapteinis Džeks Grealishs atkal dzirkstīja Villansa vidusdaļā.

Mančestras pilsēta atstāja iespaidu uz Previous Trafford

Manchester Metropolis otrdien nopelnīja pārliecinošu 3-1 pirmā posma pārsvaru savā pašu pusfināla EFL kausa izcīņas spēlē, pēc kaimiņu Mančestras “United” pārspēšanas Aged Traffordā. Iedzīvotājiem patika pārliecinoša pārākums ar Pep Guardiola spēlētājiem, kuri apdullina mājas atbalstītājus ar trim pirmā puslaika mērķiem un pirms pārtraukuma klejo daudz iespēju vēl vairāk.

Pilsēta, kas aizgāja no . Sergio Aguero un Gabriel Jesus uz stenda, sāka ar bezspēcīgu 4-4-2 sistēmu, kas redzēja Bernardo Silva un Kevin de Bruyne viņu vistālākos. spēlētāji uz priekšu. Tieši Bernardo pārtvēra strupceļu ar lielisku sitienu no kastes malas, pirms Riyad Mahrez dubultoja priekšrocību, un Andreas Pereira netīši pievienoja trešo.

Guardiola grupa šķita apmierināta ar savu pārsvaru. Pēc pārtraukuma īpašumtiesību un teritorijas saglabāšana ar Klaudio Bravo vārtiem reti sagādāja grūtības vēlu. Paredzams, ka City atgādinās Aguero uz starta XI sākumu svētdienas pēcpusdienas mačā ar ilgstošu savainojumu trūkumu Aymeric Laporte un Leroy Sane, kas ir vienīgie spēlētāji, kuri nav pieejami apmeklētājiem.

Mančestras Metropolis izbauda nesenos duelī ar Aston Villa, piedaloties labākie apbalvojumi deviņās no duelēm iepriekšējās 11 Premjerlīgas sanāksmēs (W9-D1-L1). Iedzīvotāji ir pat apklusinājuši Villa astoņās no pēdējām 10 līgas tikšanās reizēm, kamēr pēdējās divas pret galvām ir nodrošinātas ar kopējo rezultātu 7- Zilā Mēness labā.

Aston Villa [17.00] pēdējās trīs spēlēs ir nopelnījusi svarīgas uzvaras pār Burnliju un Noridžu, lai pakāptos virs trīs apakšējā līmeņa. Tomēr līdztekus acīmredzamiem savainojumu jautājumiem Villa galvenās sezonas garās rūpes koncentrējas ap viņu lēnajiem centieniem saimnieki atsakās no dalot augstos skaitļus šāvieniem, sagaidāmajiem mērķiem (xG) un mēģinājumiem no kastes iekšpuses .

No deviņiem mačiem, kuros Aston Villa šosezon ir izvairījies no sakāves, septiņos bija nepieciešams, lai Dena Smita puse gūtu vismaz divus vārtus, izceļot spiedienu, kas izdarīts uz Claret & Blue priekšējās līnijas, īpaši Jack Grealish. Un šādi satraucoši aizsardzības attēlojumi var izrādīties problemātiski pret Mančestras pilsētas komandu, kurai ir uzbrūkoši domājoši talanti.

Gentleman Metropolis [1.21] ir zaudējuši trīs no četrām Premjerlīgas izbraukuma spēlēm janvārī Pep Guardiola vadībā, pērn uzvarot tikai pret Huddersfield. Tikmēr pilsoņi ir atzinuši 14 mērķus 10 prombūtnes dienās, visā kampaņā sakrājot tikai trīs tīrās lapas, kas liecina par pilsētas uzvaru un abām komandām, kas gūst vārtus varētu pārsūdzēt 2,10 šeit.

Mančestras Metropolis atrodas savā līgā iespēju radīšanas ziņā, un Zilā Mēness līgas cīņas arī ir ielu priekšā, lai sasniegtu virkni uz mērķiem balstītu tendenču. Iedzīvotāju konkursos vidēji tiek gūti milzīgi 3,81 vārti vienā spēlē, 18/21 (86%) izmaksājot par vairāk nekā 2,5 mērķu atbalstītājiem, abiem skaitļiem pieaugot, kad pilsēta ir ceļā.

Arī Aston Villa vidējo vārtu statistika pārsniedz standarta līnijas, lai gan Dena Smita spēle, spēlējot Villa Park, nedaudz atpaliek no kopējā rezultāta. Neskatoties uz to, Claret & Blue deva abus vairāk nekā 2,5 mērķus [1.29] kad gan Liverpūle, gan Leičestera apmeklēja iepriekšējo kampaņu, savukārt Abi Teams To Rating [1.83] arī abos mačos panāca

.Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.