Sestdienas futbola padomi – 14. decembrīSlepes un Magpies dalīties sabojāšanā.

1. likme: Atpakaļ Draw in Burnley v Newcastle @ 5/2

Sean Dyche puse ir zaudējusi pēdējās trīs spēles – visas diezgan pārliecinoši. Tomēr es viņus pārāk neuztrauc, jo šādi braucieni ir bijuši līdzvērtīgi kursam kopš viņu paaugstināšanas līdz augstākajam lidojumam, un es ļoti šaubos, vai viņi tiks iesūkti pazemināšanas lūžņos.

Ņūkāsla ir lieliski forma, kad viņi nonāk spēlē uz divu taisnīgu uzvaru aizmugurē, un tikai viena sakāve no viņu pēdējām septiņām spēlēm.

Man bija kārdinājums likt viņiem uz uzvaru, guess Allan Sentmaksimins ir savainots, un visām viņa cīņām vārtu priekšā viņš dod enerģiju komandai.

Villa, lai iegūtu punktu pie Bramall Lane [19659002] 2. likme: Atgriešanās izlozē Sheffield United pret Aston Villa @ 14/5

Aston Villa ir zaudējusi pēdējos divos mačos kas nav ideāli pirms brauciena uz Bramall Lane , wager viņi bija pret Chelsea un Lesteru.

Deana Smita puse šajā sezonā ir spēlējusi dažas labas lietas, un viņi ir gūstot daudz mērķu. Viņi arī daudz piekāpjas – it īpaši uz ceļa -, taču par visiem Šefīldas United panākumiem viņi nav pārāk ražīgi.

Krisa Vildera vīri šosezon divos mačos ir iesituši tikai vairāk nekā divas reizes, un viņi pārspēja tikai septiņas citas Premjerlīgas komandas.

Vēl viena sakāve ķiršiem

3. likme: Atpakaļ Chelsea & BTTS @ 7/5

Chelsea jāievieto daudz labāks sniegums nekā viņi pēdējoreiz izdarīja Goodison Park. nedēļas nogalē, taču viņi otrdien uzvarēja Čempionu līgā – kaut arī neveicot tīru palagu.

Bornmuta šajā pēcpusdienā ir tilta apmeklētāji, un Edija Hoveja puse ir nožēlojamā formā.

Viņi ir zaudējuši pēdējās piecas taisnās un viņiem neizdevās atrast tīklu divos pēdējos. Es neredzu, ka viņi šeit izbeigtu zaudēto švīku, bet viņiem vajadzētu būt pietiekami, lai gūtu vārtus pret šo Chelsea aizsardzību.Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.