Serie A derību padomi – Lazio var izbeigt Cagliari švīkuConte soļo

Fiorentina pret Inter
Svētdien, pulksten 19:45
Tiešraide Leading 2 un Betfair Dwell Video clip

Tas nav vispievilcīgākais Serie nedēļas nogale, šī viena. Viens no maniem iecienītākajiem ķermeņiem, Dženovas derbijs, notiek centrālajā posmā sestdienas vakarā, taču es šajā spēlē neredzu likmi vai, iespējams, vārtus, tāpēc baidos, ka esmu spiests būt prognozējams.

Inter ir divi punkti, kas ir skaidri augšpusē, un, lai arī tas nav pamats, ka es redzu viņus noturamies visu atlikušo sezonu, es domāju, ka viņi turpinās savu labo neseno formu Florencē, un viņiem ir pārāk lielas cenas to darīt tātad.

Inter līdz šim ir uzvarējuši visās septiņās no šīm spēlēm šosezon, kas ir kluba rekords, un viņi ir izskatījušies tik impēriski promenade no San Siro, ka neredzu, kāpēc viņi tirgojas izredzes pārspēt Fiorentina pusi, kuri ir zaudējuši četrus no pēdējiem pieciem un šeit zaudējuši pret Leče, kad pēdējo reizi viņi spēlēja Serie A spēli Artemio Franchi.

Antonio Conte&#39s Inter ir trūkumi, un viņiem šajā sezonā ir bijusi mazliet laba veiksme, taču tiem vajadzētu būt pārāk labiem Vincenzo Montella nesadalītajai komandai, un viņi ir nedēļas likme uz spēli [2.12].

pārspēles San Siro

Milānā pret Sassuolo
Svētdien, pulksten 14:00
Tiešraide Betfair tiešraidē Online video

Milāna tagad ir uzvarējusi divās spēlēs pēc kārtas, un ceru turpināt savu mini (un jau sen nokavēto) atdzimšanu pret Sassuolo komandu, kas viņu faniem ir izrādījušies satraucoši pretrunīgi.

Roberto De Zerbi komanda pēdējās nedēļās ir guvusi pāris ievērojamus rezultātus, vispirms tuvojoties Juventus un pēc tam pieveicot augstu lidojošu Kaljāri. Kopīga tēma ar De Zerbi vienmēr ir bijusi viņa uzbrūkošā filozofiskā pieeja un mēs šīs kampaņas laikā līdz šim esam redzējuši to lielu.

Ar 4 no Sassuolo pēdējām 6 spēlēm, kurās ir vismaz četri vārti tas ir šī armatūras leņķis. Tikai divas reizes šosezon Sassuolo spēle ir zaudējusi zem 2,5 mērķiem un, kad Milāna atkal ir pārliecības pilna, pirmo reizi šajā kampaņā gūstot trīs vārtus, es domāju, ka mēs redzēsim atklātu spēli pie San Siro. Džeka Bonaventura atgriešanās formā Milānai ir bijis patiess stimuls, kā arī tas, ka Krzysztof Piatek, šķiet, ir parādījies viņa kritiena dēļ.

Sassuolo ir arī daudz ieroču, un klīst baumas, ka De Zerbi nosauks uzbrūkošo līniju San Siro, vairāk nekā parasti. Mimmo Berardi ir lielisks rekords pret Milānu, un es iedomājos, ka viņš viņiem rada problēmas, kurām vajadzētu būt lielo punktu guvēju spēlei un grūtākajai Rossoneri komandai.

Cagliari skrējiena beigas

Cagliari pret Lazio
Pirmdien, 19:45
Tiešraidē FreeSports un Betfair Stay Video

Lazio ir cena Cagliari, kurai Inter vajadzētu būt. esiet Fiorentinā, tirgojoties pa tālruni [1.91]lai uzvarētu, taču tas joprojām padara tos par atbalstāmiem.

Kaljāriem līdz šim ir bijusi ārkārtas sezona, un, atzīstot to, ka viņi vienmēr ir nenovērtēti, ir uzvarējuši mums dažas likmes, guess formā Lazio komanda ir pavisam cita perspektīva.

Lazio nozīmīgā uzvara pret Juventus pagājušās nedēļas nogalē padarīja to par septiņām taisnām uzvarām Serie A un nostiprināja viņus kā titula pretendentus, maz ticams, ka tas varētu šķist. Viņi ir uzvarējuši pēdējās trīs spēlēs ārpus Olimpico un būs pārliecības pilni, dodoties ceļojumā uz Sardīniju.

Lazio atslēga ir tā, ka viņu lielie spēlētāji ir spēlējuši labi, un es neredzu, kā Kaljāri var tikt galā ar Sergeju Milinkovicu-Savicu, Joaquin Correa, Luisu Alberto un, protams, Ciro Motionless.

Kaljāri pēdējās trīs nedēļās ir parādījuši saprotamas slīdēšanas pazīmes, 13 nepārspēti tie ir, un tas viņiem var būt par daudz. Lacio ir pelnījuši būt favorīti, un viņi šeit ir atbalstāmi.Resource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.