Padomi par trīskāršām derībām – svētdien, 2019. gada 15. decembrīHosē Mourinho ir daudz darāmā Spurs, prioritāte ir viņu noplūdušās aizsardzības izlabošana, taču Molineux ir laba vieta, lai izveidotu pārliecību par aizsardzību.

Vilki atkal pierāda, ka pundīti ir nepareizi. Pagaidām nekas neliecina, ka viņu Europa līgas spēki viņus panāk un viņi šajā nedēļas nogalē iekļūtu Premjerlīgas sestajā vietā.

Bet Nuno Espirito Santo komanda galvenokārt ir reaktīva vienība, kas parasti ļauj pretiniekiem atņemt lielāko daļu bumbas, un, ņemot vērā Mourinho vēlmi pēc tās pašas taktikas, tā varētu izrādīties piesardzīga lieta. Vilki jau šajā sezonā ir piedalījušies deviņās izlozēs, un punkts par punktu šeit izskatās labs.

Rietumindijas labi cīnījās sērijā Twenty20 Indijā, taču tas ir spēcīgākais formāts, un mums vajadzētu uztraukties, pieņemot, ka viņu 2-1 sakāve spēles īsākajā versijā tiks pārnesta uz šo vienas dienas starptautisko spēli. sērijas.

Vindiji kādu laiku ir slikti spēlējuši šo formātu, un viņi piedalās šajā seriālā kā devītā labākā komanda pasaulē, saskaņā ar ICC klasifikāciju. Viņiem šogad ir bijušas tikai trīs uzvaras, pirmās divas nāk pavasarī izlozētā mājas sērijā pret Angliju, wager trešā – viņu vieninieku uzvara Pasaules kausa izcīņā.

Indija nav neuzvarama, guess viņi ir uzvarējuši 9 no saviem pēdējiem 11 pabeigtajiem vienas dienas internacionālajiem spēlētājiem, un viņi ir vairāk vai mazāk pilnā izturībā pret raibu izskatu vērojošu turnejas pusi, tāpēc Virat Kohli vīri svētdienas atvērējā izskatās kā baņķieri. .

Neskatoties uz labāku 8-5 ierakstu, LA auni ir grūtākā vietā nekā viņu svētdienas pretinieki, jo sacensības par NFL izslēgšanas spēlēm sasniedz finišu.

Kovboji ir 6-7, guess viņiem ir labas izredzes joprojām finišēt virsotnē NFC austrumos, kamēr Auni ir izslēguši Sietla un Sanfrancisko NFC rietumos. Wager Jared Goff un co vismaz iziet šajā spēlē labā formā.

Viņi ir uzvarējuši trīs no pēdējiem četriem, ieskaitot izšķirošo uzvaru pār Sietlu pagājušajā reizē, kamēr kovboji ir bijuši viduvēji, zaudējot trīs pēc kārtas, jo viņu daudz kritizētais treneris Džeisons Garets turpina pieņemt dažus satraucošus lēmumus. Auni šobrīd izskatās labāka komanda, un viņi to var uzņemties.

Kopējais koeficients šim daudzkārtnim: 7/1. Atcerieties, ka vairākas cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz mūsu sporta grāmatu, tāpēc par visiem laimestiem netiek ieturēta komisijas nauda.Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.