Manchester United pret Everton Derību padomiManchester United [1.8] pret Everton [5.2] Draw [3.9]
Svētdiena, 15. decembris, 14:00
Tiešraidē Sky Athletics galvenajā turnīrā

Vai Manchester United var būt tik labs vienmēr?

Manchester United centīsies turpināt savu labo formu, kad viņi saimnieks Evertons.

Ole Gunara Solskjaera komanda tikko izbaudīja ievērojamās Premjerlīgas uzvaras pret Tottenham un Manchester Metropolis . Nedēļas vidū viņi uzvarēja kā 4- uzvarētāji pret AK Alkmaar Eiropas līgā.

Jautājums, uz kuru ir jāatbild, ir tas, vai Manchester United var būt konsekvents Premjerlīgā kas nozīmē regulāru sišanu. komandas, kuras apsēžas un apgrūtina sevi. “United” tagad ir uzbrukums ar reālu tempu, kas viņus rada briesmas pret tādām ambiciozām pusēm kā Spurs un Manchester Town, taču, lai sasniegtu konsekventus rezultātus, viņiem joprojām ir nepieciešama lielāka radošums vidējā laukumā.

Pols Pogba ir paredzēts atgriezties mācībās nākamajā nedēļā, kas noteikti uzlabotu šo aspektu. Pagaidām viņš joprojām nav pieejams Solskjaer. Arī Marcos Rojo noteikti ir ārā, kamēr Jesse Lingard un Luke Shaw joprojām šaubās.

Fergusons ierodas Outdated Traffordā.

Everton ir bez pastāvīga menedžera, taču neskatoties uz to, uz laiku no atbildīgā vīrieša ir saņemts stimuls.

Duncan Ferguson stāv Pēc Marco Silva un viņa enerģisko pretinieku atlaišanas Goodison Park skārienekrāna laikā ar 3-1 uzvarot pār Chelsea viņu spēlētāji spoguļojās laukumā. Ikviens, atceroties Fergusona kā spēlētāja reputāciju, varbūt nebrīnīsies, ka viņa klātbūtne izrakumos izraisīja daudz agresīvāku attēlojumu, nekā mēs kādu laiku esam redzējuši no viņiem.

Ja Evertons būtu saistīts ar vairākiem lielu vārdu menedžeriem, būtu pārsteigums, ja Fergusons iegūtu darbu uz pilnu slodzi, taču ir notikušas dīvainas lietas, kā to pierāda Solskjaers kā Mančestras United menedžeris. Taktiski Fergusons devās ar “again-to-fundamentals” pieeju, noliekot savu pusi uz augšu 4-4-2 un ir iespējams, ka “Manchester United” centra aizmugure būs aizņemtāka nekā būtu, ja Silva būtu joprojām ir atbildīgs.

Fergusonam ir jāuztraucas par daudzām traumām. Žans Filaps Gbamins, Morgans Šneiderlins, Andrejs Gomess un Teo Valkots ir ārā, savukārt Seamus Coleman, Lucas Digne Yerry Mina un Fabian Delph sejas fitnesa testi.

Esiet brīvs no neparedzamiem rezultātiem

Manchester United ir [1.8] favorīti uz uzvaru. Izloze ir [3.9]Everton izlaižot vietnē [5.2].

Tā nav slikta cena par mājas uzvaru, ņemot vērā United formu, taču jautājums par to konsekvenci rada bažas. Jums nav jāmeklē ļoti tālu atpakaļ, lai redzētu, kā viņi zaudē punktus mačos, kuros viņi varēja uzvarēt, piemēram, izloze mājās ar Aston Villa vai sakāve Bornmutā. Tā kā Everton joprojām nav zināms Ferguson daudzums, labāk ir atstāt spēles rezultātu tirgus atsevišķi.

Everton var atrast neto

. Daudz ticamāka izskata likme tikai nedaudz zemāka cena, ir [1.78] abām komandām, lai gūtu vārtus.

Manchester United ir piekāpušies katrā no pēdējām vienpadsmit Premjerlīgas spēlēm. Evertons ir guvis vārtus visās, izņemot vienu no pēdējām deviņām spēlēm, neskatoties uz to, ka bija sliktā formā.

Rashford nevar pārtraukt gūt vārtus

Markuss Rashfords ir [2.28] favorīts gūt vārtus Laikā, kad viņš pēdējās astoņās Premjerlīgas spēlēs ir guvis septiņus vārtus, tas varētu liecināt par labu vērtību.

Entonijs Martials guva vārtus spēlē pret Mančestras “City” un gūst vārtus [2.5]. Meisons Grīnvuds ir [2.8] pēc viņa piespēlēm pret AZ, bet, iespējams, var sākties uz šī sola.Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.