Manchester Town pret Braitonas derību padomiManchester Town cenšas atgūties no pagājušās nedēļas nogales sakāves Chelsea un uzturēt kontaktus tabulas augšdaļā. Tims Stillmans liek viņiem to darīt tieši tā.

“Hope Powell izveidos savu komandu līdz spēlei dziļā aizsardzības blokā, kurā būs daudz spēlētāju aiz bumbas, un spēlēs pārtraukumā. Bet neko citu kā ērta pilsētas uzvara. “

Manchester Town Women of all ages pret Brighton & Hove Albion Girls
Svētdien 15. decembrī 12:30
Tiešraidē BBC On the net

Nika Kušinga Mančestras pilsētas pusē sēdēt trīs punkti adrift no Arsenal WSL virsotnē pēc pagājušās nedēļas nogales sakāves pret Chelsea, taču es sagaidu, ka viņi būs taisni atpakaļ uz zirga pret Braitonu. Kaijas ir ieņēmušas tikai vienu punktu no pēdējām trim WSL spēlēm, un Town pārspēja Hope Powell&#39s pagājušajā sezonā uzlādēja 3- un 6-.

Akadēmijas stadions ir cietoksnis, lai pilsēta uzvarētu pēdējās. septiņas mājas spēles. Tomēr Braitona ir izturējusies nedaudz labāk pret lielajām pusēm – septembrī viņi noturēja “Chelsea” pret neizšķirtu un pagājušajā mēnesī to pašu darīja “Arsenal” Conti kausa izcīņā. Tomēr abas šīs spēles notika mājās.

Hope Powell izveidos savu komandu līdz spēlei dziļā aizsardzības blokā, kurā ir daudz spēlētāju aiz bumbas, un spēlē pārtraukumā. Bet nav iespējams redzēt neko citu kā ērtu pilsētas uzvaru – pamatota iemesla dēļ tie ir 1/20 par trim punktiem. Pilsēta, kas iegūst četrus punktus bez atbildes, ir vērtībā 6/1, viņi uzvarēja pēdējā mājas spēlē 5- pret West Ham, un jūs varat iegūt 10/1 par viņiem, svētdien darot to pašu Braitonai. Likmes uz uzvaras robežu pilsētas labā ir vislabākās vērtības tirgus.

Ieteicamā likme : Mančestras pilsēta uzvarēs ar 4- 6/1

.Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.