Ikdienas Acca padomi – sestdien, 14. decembrīFutbola līga šodien pievērš Pola Robinsona uzmanību, viņa Daily Acca ieejot atzīmē 26/1. Šeit ir viņa izvēles:

Rangers, lai panāktu sesto numuru uz ceļa.

1. likme: Atpakaļ QPR & BTTS @ 16/5 – KO 15:00 GMT

QPR ir atgriezušies formā ar uzvarām pār Prestonu. un Birmingema, un viņi noteikti izdomās savas iespējas pārspēt Barnsliju šopēcpusdienā.

Tykes varbūt ir mājās, guess viņi ir čempionāta apakšā kur ir tikai 13 norāda uz viņu vārdu.

Jāatzīst, ka viņi ir zaudējuši tikai vienu no saviem pēdējiem sešiem savu līdzjutēju priekšā, guess viņi ir pieļāvuši pārāk daudz mērķu un apmeklētāji šo terminu ir iespaidojuši uz ceļa – jau piecas uzvaras sakrājuši. .

Podi, lai pieveiktu karaļus

2. likme: Atpakaļ Stoke @ 19/20 – KO 15:00 GMT

Stoke otrdien trīs secīgas sakāves aizveda aiz muguras, jo viņi noslaucīja malā Lutonu ar rezultātu 3-. Tas viņiem šodien būs grūtāks pārbaudījums, taču tagad viņiem ir labāka puse nekā tas, kas viņi bija iepriekšējā pārvaldnieka pakļautībā.

Lasīšana ir uzvarējusi tikai vienā no pēdējiem pieciem, un viņi var būt diezgan svītraina puse. Viņi varēja izlozēt tikai Oakvelā trešdien, un viņi šosezon ir ierakstījuši tikai divas izlases uzvaras.

Vēl viena Sky Blues izloze

3. likme: Atpakaļ Attract Shrewsbury v Coventry @ 9/4 – KO 15:00 GMT

Koventrija šajā sezonā ir uzvarēta tikai vienu reizi promenade no mājām, tomēr viņiem joprojām ir jāuzvar savos ceļojumos. Neveiksmīgs septiņu no viņu astoņiem izslēgšanas mačiem ir beidzies visā laukumā tāpēc liekas atbalsts viņiem, lai viņi atkal dalītu punktus, šķiet acīmredzams solis. Pagājušās nedēļas nogalē Oksfordā pieveica -. Viņi ir uzzīmējuši trīs no saviem deviņiem laikrakstā New Meadow šajā termiņā, un tam vajadzētu būt vēl vienam tuvās cīņas gadījumam.Supply backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.