Sheffield United pret Aston Villa derību padomi


Sheffield United pret Aston Villa
Sestdiena 14. decembris, pulksten 15:00

Viena no atsvaidzinošākajām lietām šīs sezonas Premjerlīgā ir bijusi pieeja, kuru izmantojušas trīs paaugstinātās komandas.

Neviens no trio nākusi ar galveno attieksmi, cenšoties apturēt pretinieku spēlēšanu, visi trīs menedžeri uzticoties savai komandai, lai uzbruktu un dotu tik labu, cik viņi saņem.

asas asmeņi

divi no viņiem tiekamies sestdien Bramall Lane, un tieši Sheffield United sāk izlasi pēc lieliska sezonas sākuma.

No trim jaunpienācējiem, kas piedalījās augstākajā lidojumā, viņi ir bijuši tie, kas atraduši pareizais līdzsvars starp aizsardzību un uzbrukumu, un viņi pēc tam atrodas ļoti iespaidīgā astotajā vietā kad sezona tuvojas puslaika punktam.

Viņi paliek nepārspēti, lai gan tas ir bijis vairāk par cīņu pie mājās, kur viņi faktiski ir zaudējuši vairāk, nekā ir uzvarējuši (četras sakāves, trīs uzvaras).

Pēdējā spēlē Bramall Lane Ņūkāsla izlidoja kā 2- uzvarētāji, lai arī asmeņi pagājušajā nedēļā atleca atpakaļ ar uzvaru no aizmugures Noridžā. [19659004] Šī spēja atgūties ir bijusi īpaši ievērības cienīga – Krisa Vildera vīriem vēl jāzaudē savstarpējās spēles un jātiek klāt šai, kas zaudējusi tikai vienu no pēdējiem deviņiem mačiem.

Villa, kas pilna ar mērķiem

Aston Villa ir atradušas lietas daudz grūtāk. Viņi jau četras reizes ir zaudējuši savstarpējās cīņas un ierodas šeit, zaudējot iepriekšējos divus.

Viņi ir guvuši daudz vārtu – faktors, kas var izrādīties izšķirošs sezonas noslēguma kopvērtējumā, wager

Villa faktiski ir iesitusi vairāk vārtu (23) nekā jebkura puse apakšējā pusē, un tikai četri labākie ir guvuši vairāk vārtus prom no mājām . [19659004] Guess, neskatoties uz šo pēdējo faktu, neviena komanda savās izbraukumos nav pieprasījusi mazāk punktu un tas daudz saka par nestabilu aizsardzību.

Viņi ir atzinušies vismaz divreiz sešos no astoņiem prombūtnes punktiem. spēles tāpēc nav brīnums, ka viņi cīnās, lai savāktu punktus, un Anglijas starptautiskais zaudējums Tyrone Mings savainojums šai spēlei diez vai palīdzēs.

Tomēr viņu aizsardzības problēmas joprojām nav šķiet, ka tas vismaz ir ietekmējis D Eina Smita filozofiju, un turpinot, viņiem vajadzētu būt draudiem.

Džeks Grealishs un Džons Makginns ir bijuši ietekmīgi no viņu vidus. satraucot daudzos pretiniekus līdz šim. Gaidāt, ka viņi ietekmēs arī šo spēli.

Goda zīmes pat?

Runājot par mača koeficientu, es būtu nedaudz piesardzīgs, lai atbalstītu saimniekus [1.93]ņemot vērā šīs mājas ieraksts, kā arī fakts, ka viņi faktiski ir uzvarējuši tikai piecās no savām 16 spēlēm līdz šim .

Tas nozīmē, ka Villa ieraksts par vienu uzvaru uz ceļa (Norwich komandā, kas tajā dienā bija nožēlojama) ) diez vai guy liek steigties viņus atbalstīt pa tālruni [4.4].

Ja mani stumtu, es, iespējams, nomierinātos ar izlozi pie [3.85]wager citas likmes apakštirgos pievilinātu vairāk.

Mērķi, visticamāk, ir

Mani vilina vairāk nekā 2,5 vārti spēlē [1.91]bet, lai gan Villa spēles ir bijušas brīvas vārtu gūšanas spēles (75% ir redzējuši trīs vai vairāk vārtus), tas ir pretēji, kad nāk uz cietākiem asmeņiem (31%).

Es uzskatu, ka uzbrukumi var uzvarēt dienā, wager es neesmu pietiekami pārliecināts, lai iesaistītos cenā.

Lundstram var atrast targ et

Tā vietā es izmantošu savu vārtu teoriju, lai atbalstītu spēlētāju, kurš ir pamanījis kampaņas pirmo pusi, lai gūtu vārtus, proti, pussargu John Lundstram .

Viņš ir guvis vārtus trīs reizes 16 spēlēs līdz šim, visi Bramall Lane, un viņš nonāk dažās labās un augstvērtīgās pozīcijās no lomas vidējā laukuma labajā pusē.

Tikai Deivids Makgoldriks Asmeņos. “Komanda vidēji spēlē palielina metienu skaitu vienā spēlē un viņš noteikti centīsies maksimāli izmantot tās nepilnības, kas bieži parādās Villa aizsardzībā.

Viņš ir izšāvis 10 metienus no pēdējām trim mājas spēlēm. divreiz gūstot vārtus, un tikai Līsam Moussetam līdz šim klubam ir vairāk mērķu.

Viena no bažām būtu, ja viņš nonāktu pārāk daudz izsekot, lai tiktu galā ar Grealishu un McGinnu (visvairāk iespējams, bijušais viņa pusē), guess jūs domājat, ka mājas puse vairāk atradīsies uz priekšējās pēdas.

Viņš ir [4.1] gūt vārtus jebkurā laikā, kas izskatās krāpšanās vērts.

Sekojiet ātriem startiem

. Otrkārt, es atgriežos pie statistikas, kuru es jau pirms dažām nedēļām minēju par Villa – viņu tieksmi pēc iespējas ātrāk

Viņi līdz šim ir vadījuši puslaiku septiņās no savām 16 spēlēm (tur ir iespējams, ka varētu būt otrās puses), gūstot vārtus 11 pirmajā pusē.

Tomēr jūs varat saņemt 6/4 ar Sporta grāmatu par to, kā gūt vārtus pirms pārtraukuma komandas vārtu tirgū virs / zem pirmā puslaika.

Kā jau tika skarts, Šefīlda. United ir bijuši diezgan stabili aizsardzībā, bet Villa pirmajās 45 minūtēs regulāri ir guvis vārtus pret līgas labākajiem aizsargiem – Leicester, Liverpool, Wolves un Manchester United -, tāpēc šī izskatās diezgan liela cena.

Opta fact

Tikai Norwich, Southampton un West Ham (katrs pa 5) ir zaudējuši vairāk Prem ier līgas mājas spēles nekā Šefīldas United šosezon (4). Patiešām, tikai Watford (44,4%) un West Ham (43,8%) ir izcīnījuši zemāku savu Premjerlīgas punktu daļu mājās nekā Blades šajā sezonā (45,5%).

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu vairāk nedēļas nogales Premjerlīgas priekšskatījumus [19659042]Source url

Leave A Reply

Your email address will not be published.