Redaktoru Premjerlīgas derību cīņa 2019.-20 .: 17. kārta


Rashford turpina karsto sēriju

Dan Thomas
Atpakaļ Marcus Rashford, lai gūtu vārtus pret Everton @ [2.18]
Svētdien, 14:00
Stay on Sky Sports activities

. Tas viss izskatās rožaināks Mančesterā. Apvienotais dārzs pēc iespaidīgā uzvaru skrējiena – no kura vairāk ir Džo zemāk – un liela daļa no tā ir līdz Markusam Rašfordam .

Anglijas futbolists jau ir pielīdzinājis savu visu laiku labāko Premjerlīgu. Mērķis sakrīt vienā sezonā (10) tikai 16 spēlēs un ir guvis septiņus vārtus astoņās līgas spēlēs Previous Trafford.

Iegūstot koeficientu pret viņu, turpinot spēli pret Evertonas pusi – kuri bija daudz iespaidīgāki pagājušajā nedēļā Duncan Ferguson vadībā, bet visu gadu ir cīnījies uz ceļa – lec male klāt un ir tur, kur dodas mans teniss.

Dan Thomas 2019-20 P / L: + £ 86,20

Vēl viena Apvienotā laime izskatās vērtīga

Džo Dīters
Atpakaļ Gentleman Utd earn / o ver 2,5 mērķu dubultā @ [2.7] v Everton
Svētdien, pulksten 14:00
Tiešraide Sky Sporting activities

komandai, kas tikko pārspējusi Mančestras pilsētu un Tottenham un guvusi četrus vārtus Eiropas līgā Nedēļas vidū esmu pārsteigts, ka Manchester United ir tikpat lieli [1.85]lai šajā nedēļas nogalē pieveiktu Evertonu.

Jā, kafejnīcas pagājušajā nedēļas nogalē nodrošināja uzmundrinošu uzvaru pagaidu vadībā Duncan. Fergusons guess vai United – spēlējot mājās, nevajadzētu aizmirst – tik ilgi mača koeficientā? Nav domāts man!

Saimniekos ir gandrīz visi galvenie vīri kas ir piemēroti liedzot ilgstoši prombūtnē esošajam Paulam Pogba, un viņiem ir viss iemesls balstīties uz viņu pašreizējo labo formu ar ceturtajā vietā esošo Chelsea tikai piecu punktu attālumā no viņiem tabulā.

Vienkārša mājas lapas aizmugure ir diezgan pievilcīga likme pati par sevi, guess (muļķīgi varbūt) es gatavojos iekļaut vairāk nekā 2,5 mērķus lai palielinātu cenu līdz nestabilam [2.7]. [19659005] Džo Dīdera 2019.-20. P / L: + 29,90 £

Pilsēta, kur sagraut Arsenālu

Džeiks Osgathorpe
Atpakaļ Mančestras pilsēta -1 pret Arsenal @ 6/5 [19659018Svētdiena16:30
Tiešraide Sky Sports

Es negaidīšu, ka pirmdien Arsenal gūst uzvaru pret West Ham, jo ​​es tiešām nebiju pārsteigts par lielgabalniekiem . pret vienu no sliktākajām komandām līgā.

Freddie Ljungberg man vēl nav parādījis, ka viņš var pagriezt šo grimstošo kuģi, un viņam ir bijis aprīkojums, lai to izdarītu, spēlējot Norwich, Braitonā un West Ham kopā ar visām trim sniegums ir slikts, un spēles, kurās viņi joprojām izskatās ievainojami aizsardzībā, kas šeit nav visai labs.

Mančestras City pārspēja Mančestras United pēdējais rīts. nd, bet, lai gan acu pārbaude jums pateiks, ka viņi ir vāji aizsargājoši, saskaņā ar gaidāmajiem mērķiem viņi bija ļoti neveiksmīgi zaudēt, krājot 2,57 xGF un ļaujot tikai 0,67 xGA bez pildspalvas .

Faktiski Pilsēta ir 'uzvarējusi xG cīņā' visās 16 viņu Premjerlīgas spēlēs tāpēc ir ārkārtīgi žēl atrasties tik tālu no tempa titula sacīkstēs un ja viņi turpinās spēlējot tā, kā viņi ir ar vienu un to pašu procesu, uzvaras sāks uzkrāties Pepa pusē.

Pagājušajā nedēļā, kad Arsenal spēlēja Braitonā, es teicu, ka Braitonas vidējais laukums ir daudz labāks nekā Arsenal – galvenā cīņas spēle – un šis paziņojums rada vēl lielākas bažas Arsenal faniem, kad viņi dodas pretī Mančestras City viduslaukam, kurā es ceru dominēt.

Es tiešām domāju, ka City, lai uzvarētu šeit [1.49]ir laba likme spēlētājiem ar nelielu koeficientu, wager es redzu, ka tas ir straujš, un male ļoti patīk pilsētas -1 izskats [2.14]sagādājot lielākas ciešanas lielgabaliem.

Džeiks Osgathorpe 2019-20 P / L: + £ 14,40 [19659004]

Ātrs sākums, mērķi un Laimesu uzvara

Maiks Normans
Atpakaļ Leicester HT / FT & More than 2.5 Targets @ 2,16 v Norwich (Similar Recreation Multi)
Saturday, 15:00

With title chasing Leicester extended odds- Lai pārspētu pazemināšanas favorītus Noridžu, tas būs milzīgs pārsteigums, ja lapsas sestdienas pēcpusdienā nezaudēs savu devīto premjerlīgas uzvaru pēc kārtas . Tad mūsu problēma ir mēģināt palielināt viņu laimestu koeficientus.

Viens no veidiem, kā to panākt, ir atbalstīt Brendan Rodgers &#39vīrus, lai viņi vadītu intervālu pirms vēl trīs punktu iegūšanas. Taisnība, lapsām ir tendence uzvarēt spēles vēlu vēlu, taču pagājušajā nedēļā viņi guva divus pirmā puslaika vārtus pret Villa, un Noridžā viņi spēlē komandu, kas izklaidei pieļauj pirmā puslaika mērķus . 19659005] Kanāriju salas ir zaudējušas 11 līgas spēles šajā termiņā, un šajās sakāvās viņi ir atzinuši diezgan satraucošos 17 pirmā puslaika vārtus. Tā kā šis ir viņu grūtākais uzdevums jo sezonas atklāšanas dienā Liverpūlei zaudēja ar 4-1, tad nav pārāk grūti paredzēt, ka Lestere vadīs puslaiku un pilnu darba laiku.

ka iespējamība ir ap [1.8]tāpēc mēs to vēl vairāk palielināsim, atbalstot vairāk nekā 2,5 mērķus sporta grāmatas vienādas spēles daudzcīņā . Lapsām vajadzētu būt nedaudzām problēmām, gūstot trīs vārtus pašām, kamēr Norvičs ir diezgan spējīgs iekrāt vārtus, ņemot vērā viņu uzbrūkošo nodomu.

Tātad Lesterei jāuzvar puslaika tirgus, jāuzvar pilnas slodzes spēle un jāgūst spēle. vismaz trīs mērķi ir mana likme šonedēļ, tā ir pieejama atpakaļ pulksten 2.16.

Maiks Normans 2019.-20. P / L: – £ 4,00

Vilki pagarināt viņu nepārspēto skrējienu

Jasmine Baba
Atpakaļ Vilki / Attract Double Prospect un vairāk nekā 2,5 vārti spēlē Wolves v Tottenham @ 3.63 (ap 13/5)

Varbūt nesena aizsprieduma dēļ Tottenham ir favorīti šajā spēlē Pēc viņu 5- pret Burnley, tomēr pret Wolves, es domāju, ka tā ir pārāk liela reakcija. Par laimi mums, kas ir nodrošinājuši vērtību ar drošāku iespēju iebilst pret Hosē Mourinho vīriem.

“Spurs” joprojām neizskatās pēc viņu premjerministra Početttino gadu komandas. Viņu aizsardzība ir necaurlaidīga, gūstot divus vārtus trijās no pēdējām četrām līgas spēlēm, un es nedomāju, ka viņu sagrautie Burnley ir rādītājs tam, ka viņi izlabo savas aizsardzības problēmas, vienkārši viņu pretinieki dienā bija diezgan briesmīgi. Un, ja ir kāda komanda, kas var izmantot šīs vājās puses, tā ir Wolves komanda, kas nepārspēta 11 līgas spēlēs (W5-D6).

Kopš pagājušās sezonas sākuma Vilki ir ieguvuši vairāk punktu no 2018.-19. Gada labāko sešnieks nekā jebkura cita puse, kas pagājušajā sešiniekā finišēja ārpus šīm vietām (21 – W5 D6 L5). Tottenham, meanwhule ir zaudējuši 10 no pēdējām 14 Premjerlīgas izslēgšanas spēlēm, tāpēc ir jēga spēlēt Wolves / Attract dubultas iespējas un es palielināšu vērtību, atbalstot arī vairāk nekā 2,5 vārtus ar tiem pašiem. Spēles daudzcīņa ap pulksten 13/5.

Jasmine Baba 2019-20 P / L: – 8,00 £

.Resource website link

Leave A Reply

Your email address will not be published.