Premjerlīgas rezultātu prognozētājs ar Infogol GW17


Vēl viena viegla uzvara Redsam

Liverpool vs Watford
Sestdien, plkst. 12:30

Liverpūle līdz šim ir veikusi vieglu darbu Premjerlīgā, uzvarot 15 no 16 spēles pēc vieglas un iespaidīgas 3-0 uzvaras pār Bornmutu pagājušajā nedēļas nogalē, kad sarkanie demonstrēja savas komandas izturību, atpūšoties galveno spēlētāju pēdējās divās spēlēs. Procesa ziņā tās ir izcilas (2,06 xGF, 1,10 xGA par spēli), un šī ir viņu pēdējā spēle pirms Kluba pasaules kausa, tāpēc gribēsies saglabāt impulsu. Nigel Pearson uzņemas savu pirmo spēli kā Watford menedžeris, un zēns tas ir grūts uzdevums. Apakšdaļa bija ļoti laba pret Crystal Palace nedēļas nogalē, to bija ļoti žēl zaudēt (xG: WAT 1.58 – 0.18 CRY), un es redzu, kā Vatfords šeit spēlē “grūti pārspēt” karti, cenšoties saglabāt rezultātu cienījamu. . Liverpūlei vajadzētu uzvarēt (78%), bet es domāju, ka tā varētu būt spēle, kurā viņi nonāk vadībā un pēc tam noņem enerģiju enerģijas taupīšanai, tāpēc ir gaidāma spēle ar zemu punktu skaitu – 2-0. [19659005] Atpakaļ 2-0 @ [8.2]

Atlēciens atpakaļ uz uzvaru Burnley

Burnley vs Newcastle
Sestdien, 15:00

 2 bur vs new. Png .

Burnlijs ir zaudējis trīs mačos pēc zaudējuma Kristāla pilī, Mančestras pilsētā un Tottenham ar rezultātu 11-1, kaut arī viņu sniegums ir bijis labāks, nekā liecina rezultāti visos trīs gadījumos. Prātīgi, viņi uzstājas tāpat kā puse no komandas (1,50 xGF, 1,37 xGA par spēli), un, ja viņi uzturēs šo līmeni, rezultāti tiks rādīti. Ņūkāsla ir viena no formulas komandām premjerlīgā pēc četrām uzvarām sešās spēlēs, taču tām šajā laikā ir paveicies, it īpaši pēdējā laikā. Viņi atrodas mūsu xG tabulas apakšā ar patiešām sliktu procesu (0,99 xGF, 1,86 xGA par spēli), un, ja vien veiktspēja neuzlabojas, rezultāti sāks atspoguļot viņu slikto displeju. Infogol domā, ka Burnley atgriezīsies šeit, lai uzvarētu (58%) spēlē ar augstu rezultātu (56% O2,5, 53% BTTS) – 2-1.

Back the 2-1 @ [9.8] [19659005]

Sešas sakāves pēc kārtas Ķiršiem

Chelsea vs Bournemouth
Sestdien, pulksten 15:00

 3 che vs bou.png

Chelsea šeit nepieciešama uzvara pēc zaudēšanas. trīs no pēdējām četrām viņu premjerlīgas spēlēm ar sakāvi Everton pagājušajā nedēļas nogalē bija pilnībā pelnījušas pēc sliktā aizsardzības attēlojuma, kurā viņi izskatījās ārkārtīgi neaizsargāti. Tomēr, turpinot darbu, viņiem nav problēmu un viņi turpina radīt labas iespējas mačos (2,03 xGF par spēli). Pēc sliktas parādīšanas pret Liverpūli Bornmutā notiek piecas taisnīgas sakāves, un ķiršiem zvana trauksmes zvani. Viņu process turpina samazināties (1,29 xGF, 1,76 xGA par spēli), un Edija Hoveja puse skatās pāri plecam, un šeit ir nepieciešams daudz labāks displejs, lai viņu sezona atgrieztos uz pareizā ceļa. Infogols domā, ka Chelsea atgriezīsies pie uzvaru gūšanas veidiem (61%), un mērķi tiks gaidīti pie tilta (58% BTTS, 60% O2,5) – 3-1.

Atpakaļ 3-1 @ [11.5] [19659005]

Nepārtraucot lapsas

Leicester vs Norwich
Sestdien, pulksten 15:00

 4 lei vs nor.png

Vai kāds var apturēt Lesteru? Viņi pagājušajā nedēļas nogalē metās virsū Aston Villa, lai paplašinātu uzvaru sēriju līdz astoņām Premjerlīgas spēlēm, un viņi veido katras komandas, ar kuru viņi saskaras, spēli, vidēji spēlē 3,43 xGF par spēli pēdējās četrās. Noridžam ir nepatikšanas pēc kārtējās sakāves pagājušajā nedēļas nogalē, un viņu process neliecina par apgriešanos, kas nozīmē, ka viņi turpinās zaudēt mačus (1,13 xGF, 2,09 xGA par spēli). Es neredzu nekādas cerības uz Noridžu šajā gadījumā, kad Infogol piekrīt un dod Leicester 75% iespēju uzvarēt, lai gan mēs domājam, ka lapsas saglabās tīru lapu (47% BTTS), gūstot vieglu uzvaru – 2-0.

Atpakaļ 2-0 @ [8.0]

Villa, lai iegūtu punktu Šefīldā

Sheffield United vs Aston Villa
Sestdien, pulksten 15:00

. 5 shu vs ast.png

Šefīlds "United" pagājušajā nedēļas nogalē pārspēja Noridžu, lai saglabātu savu labo sezonu, lai gan viņiem joprojām ir paveicies saskaņā ar gaidāmajiem mērķiem. Viņi tabulā atrodas astotajā vietā, bet mūsu xG tabulā – 13. vietā, un, lai arī viņi ir atzinuši tikai 16 mērķus, viņi ir ļāvuši izredzes pielīdzināt 22,31 xGA, tāpēc viņu mērķis ir dzīvojis apburošu dzīvi. Aston Villa ir uzvarējusi vienā no savām pēdējām sešām spēlēm, taču viņi tajā laikā ir spēlējuši piecas no pēdējām sezonām labāko sešiniekā, uzvarot vienīgajā spēlē, kuru viņi, iespējams, gaidīja. Aizsardzības nolūkos viņi ir neaizsargāti, taču tie piedāvā lielākus uzbrūkošus draudus nekā daudzas komandas tabulas lejasdaļā (1,52 xGF par spēli), un tas šeit var izraisīt asmeņu problēmas. Infogol domā, ka villai ir labas izredzes kaut ko iegūt šeit (55% AST vai Draw), abām komandām iespējams iekļūstot rezultātu tabulā (52% BTTS) – 1-1.

Atpakaļ 1-1 @ [8.2]

Svētie lēcienam West Ham

Southampton vs West Ham
Sestdien, 17:30

 6 sou vs whu.png

Southampton bija neveiksmīgi pagājušās nedēļas nogalē pret Ņūkāsla, jo rezultāta 2-1 vajadzēja būt viņu labā atbilstoši gaidāmajiem mērķiem (xG: NEW 1,29 – 1,92 SOU). Viņi ir uzvarējuši pēdējās divās mājas spēlēs pret smagi cīkstošajiem pretiniekiem (Vatfordu un Noridžu), un viņi meklēs “hat-trick” pret strauji kritošo West Ham. Manuela Pelēgrini puse atkal bija noraizējusies par MNF, samazinoties ar 3-1 pret Arsenal, jo viņi turpina regulāri gūt labas iespējas. Viņu process ir ārkārtīgi slikts (1,34 xGF, 2,11 xGA par spēli), un tas ir tāds līmenis, kādu mēs esam redzējuši no komandas, kura tiek atlaista, tāpēc kaut kas ir jāmaina. Infogols domā, ka Sauthemptons sagādās vairāk ciešanu West Ham (54%), lai gan vārti tiek likti uz kārtīm (65% O2.5, 64% BTTS) – 2-1.

Atpakaļ 2-1 @ [9.4] [19659005]

United on roll

Manchester United vs Everton
svētdiena, 14:00

 7 mun vs eve.png

Manchester United pagājušajā nedēļā bija milzīga nedēļa. , jo viņi ar tādu pašu punktu pārsvaru pārspēja Tottenham 2-1, pirms uzvarēja Mančestras derbiju Etihad. Tas nopirka Ole Gunnar Solskjær elpošanas telpu un pacēla United tikai piecu punktu attālumā no četriem labākajiem. Viņu process joprojām ir stabils (1,81 xGF, 1,23 xGA par spēli), un viss, kas viņiem tagad jādara, kļūst arvien atbilstošāks rezultātiem. Evertons pagājušajā nedēļas nogalē ieguva milzīgu uzvaru zem Duncan Ferguson, pamatīgi pārspējot Chelsea 3-1, kas bija lielisks priekšnesums no suņa Evertona puses. Viņiem šeit ir vajadzīgs līdzīgs snieguma un intensitātes līmenis, lai viņiem būtu kādas iespējas Old Trafford, un, lai arī viņi, visticamāk, padarīs šo spēli konkurētspējīgu, es domāju, ka viņi varētu izdoties. United ir 49% izredzes uzvarēt šeit saskaņā ar xG, ar mērķiem, iespējams, (60% BTTS, 59% O2.5) – 3-1.

Atpakaļ 3-1 @ [16.0]

Vilki, lai nodotu Mou vēl vienu “L”

Vilki pret Tottenham
Svētdien, pulksten 14:00

 8 vilki vs tot.png

Vilki pagarināja savus nepārspēts skrējiens uz 11 Premjerlīgas spēlēm ar 2: 2 neizšķirtu Braitonā, spēle, kurā viņiem bija žēl uzvarēt (xG: BHA 1.36 – 2.04 WOL). Viņu process (1,63 xGF, 1,31 xGA vienā spēlē) ir labāks nekā Tottenham, un viņi atrodas sestajā vietā xG tabulā, tāpēc Infogol ir milzīgs pārsteigums, ja saimnieki šeit tiek uzskatīti par otrajiem favorītiem. Tottenham atlēca labi no 2-1 sakāves Man Utd, triecot Burnley 5-0, kaut arī laukuma līnijas tos glaimoja (xG: TOT 2.37 – 1.07 BUR). Agrīnās pazīmes ir pozitīvas Mourinho vietā Spurs, taču visas viņu uzvaras ir izcīnījušas mazākas komandas (West Ham, Bournemouth, Olympiakos un Burnley), un Vilki noteikti nav “mazāka komanda”. Infogol aprēķina, ka vilkiem ir 44% izredzes uzvarēt šo, un mērķi tiek gūti Molineux (52% O2.5, 56% BTTS) – 2-1.

Back the 2-1 @ [12.0]

.

Viegla atgriešanās pilsētai

Arsenal vs Manchester City
Svētdiena, 16:30

 9 ars vs mci.png

Arsenal ieguva savu pirmo uzvaru Fredija Ljungberga vadībā MNF, pārspējot West Ham, lai arī šobrīd Hammers vērtē kā vienu no sliktākajām komandām līgā, tāpēc uzvaru nevajadzētu atzīmēt kā pagrieziena punktu. Lielgabalniekiem šī sezona ir bijusi ļoti slikta, jo viņi atrodas 11. vietā mūsu xG tabulā ar zemāku nominālo procesu (1,55 xGF, 1,61 xGA par spēli), kas neliecina par labu šai spēlei. Mančestras "City" pagājušajā nedēļas nogalē pieveica "Manchester United", taču viņi to neveica (xG: MCI 2.57 – 1.47 MUN), un tas līdz šim ir bijis viņu sezonas stāsts. City ir uzvarējis xG cīņā visos 16 mačos, tāpēc viņiem vajadzētu būt daudz labākiem pret punktiem, nekā tie ir šobrīd, un, ja viņi turpina spēlēt līdz pašreizējam līmenim (2,94 xGF, 1,09 xGA par spēli), viņi visticamāk, veiks stabilu uzvaru. Infogol domā, ka pilsēta to uzvarēs ērti, jo plaisa starp abām pusēm ir tik liela (65%) un mērķi ir iespējami (67% O2,5), taču, ņemot vērā to, ko mēs redzējām no Arsenal uzbrukumā vēlu, tas varētu esiet reta tīra lapa pilsētai 0-3.

Back the @ 0-3 [13.5]

Izklaidējošs M23 derbijs

Crystal Palace vs Brighton
Pirmdiena, 20: 00

 10 cry vs bha.png

Crystal Palace pagājušajā nedēļas nogalē Watford bija satriecoši, radot gandrīz neko pret komandas galda apakšējo daļu (xG: WAT 1.58 – 0.18 CRY). Kamēr viņi atrodas 10. tabulā, ērgļi tiek uzskatīti par ceturto sliktāko komandu uz xG, ar sliktu procesu abos laukuma galos (0,99 xGF, 1,78 xGA par spēli). Braitona nonāk šajā spēlē, pateicoties diviem lieliskiem rezultātiem, 2-1 uzvarai pār Arsenal un 2-2 neizšķirtam ar Wolves, un tā šajā sezonā ir atstājusi lielu iespaidu uz Infogol. Grehema Potera puse ir kļuvusi par lielisku pulksteni šajā sezonā, regulāri radot labas iespējas (1,50 xGF par spēli), un es domāju, ka viņi šeit var radīt Palace dažas nopietnas problēmas. Modelis uzskata, ka tā šeit ir izklaidējoša, vārtu guvuma spēle (56% BTTS, 52% O2.5), bet dod Braitonai 60% iespēju izvairīties no sakāves – 2-2.

Atpakaļ 2-2 @ [18.0]

Apmeklējiet vietni infogol.net un saņemiet visus mūsu futbola padomusSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.