Padomi par trīskāršām derībām – sestdien, 2019. gada 14. decembrīPēdējo reizi, kad West Ham veica braucienu uz dienvidu krastu Premjerlīgā, viņi bija pirmajā pieciniekā un bija pārliecības pilni. Kopš viņu izlozes ar Bornmutu septembra beigās ir pagājis daudz ūdens, un šajā nedēļas nogalē viņi nonāk nestabilā vietā uz Sentmarisu.

Murgu skrējiens ar septiņām sakāvēm deviņās spēlēs nozīmē, ka Manuela Pelēgrini vīri šajā spēlē dodas uz pazemināšanas zonas malām.

Turpretī Sauthemptona ir atradusi nelielu formu ziemas vidū. 2: 2 neizšķirts Arsenal bija pozitīvs, un viņi sekoja tam, izraujot mājas uzvaras pret kolēģiem atlaides kandidātiem Noridžu un Vatfordu. Ralfa Hasenhutla puse izskatās pārliecinātāka nekā pirms diviem mēnešiem, un es atbalstu viņus, lai šonedēļ iegūtu vēl vienu uzvaru.

Glosters pagājušajā nedēļas nogalē nodrošināja izšķirošu uzvaru mājās Čempionu kausa izcīņas spēlē pret Konnahtu, guess sestdien Golvejā viss būs daudz grūtāk.

Ķirsis un baltie joprojām turpina pretendēt uz vietu izspēles kārtās, un uzvarēšana šajā nedēļas nogalē palīdzētu palielināt viņu izredzes, kamēr Konnahta šobrīd atrodas 5. baseina apakšā un izskatās pēc maz ticamās kvalifikācijas. Viņiem ir slikti rezultāti arī attiecībā uz angļiem, jo ​​viņi ir zaudējuši visās sešās sanāksmēs.

Bet ārpus Eiropas Konnahta šajā sezonā ir bijusi labā formā. Viņi ir tuvu otrajai vietai punktu atšķirībā no Minsteres Professional 14 konferencē B, un tie vienmēr ir grūts piedāvājums Golvejas sporta laukumā. Lidojošajam Džekam Kārtijam bija laba spēle apgrieztajā armatūrā, un viņš varēja būt atšķirība mājas augsnē, tāpēc šajā nedēļas nogalē es došos apli ar Konnahtu.

Skotija ir gaišs sākums viņu centieniem kvalificēties 2022. gada Pasaules kausa izcīņai, uzvarot trīs tautu sērijās, kuras viņi augustā rīkoja Skotijā, wager viņi ir cīnījušies savā pēdējā sērijā Apvienotajos Arābu Emirātos.

Kyle Coetzer vīrieši tika labi piekauti viņu atvērējā pret ASV un pēc tam cieta mazgāšanos pret AAE, tāpēc ir mazs pārsteigums redzēt viņus šajā atkārtotajā mačā ar ASV kā izlases favorītus. .

ASV līdz šim ir bijušas iespaidīgā formā, uzvarot visos trīs mačos un katru reizi liekot pretiniekiem pretiniekus, starp vārtsargiem – Ianu Holandu, Kameronu Stīvensonu un Sauraba Netravalkaru. Skotija izskatījās nedaudz sarūsējusi to atvērumā, un pa vidu viņiem bija maz jēgpilna laika, tāpēc ASV šeit izskatās izdevīgāka vērtība.

Kopējie koeficienti par šo daudzkārtni: 6/1 Atcerieties, ka vairāku cenu pamatā ir mūsu Sporta grāmatas produkts, tāpēc par visiem laimestiem neattiecas komisijas maksa.Resource connection

Leave A Reply

Your email address will not be published.