Manchester United pret Everton Preview & Opta StatsDivi leģendārie deviņdesmito gadu streikotāji aizslēdz ragus, kad Ole Gunnar Solskjaer Manchester United tiekas ar Duncan Ferguson&#39s Everton. Opta sagriež numurus, lai jums tas nebūtu jādara.

“Person Utd spēlētājs Markuss Rašfords 16 spēlēs šosezon jau ir sasniedzis visu laiku labāko Premjerlīgas mērķu sakritību (10) (2018. gadā – 10 no 33 lietotnēm). Anglis šosezon ir guvis septiņus vārtus astoņās līgas spēlēs Old Outdated Trafford – neviens cits Person Utd spēlētājs mājās nav guvis vairāk par diviem. ”

Rashford ir [2.28]lai atrastu tīklu.

Manchester United ir uzvarējuši 36 no 54 premjerlīgas spēlēm pret Everton (D9 L9), vairāk nekā jebkura puse ir uzvarējusi pret otru sacensību vēsturē. Viņi ir [1.8]lai atkal uzvarētu.

Everton ir uzvarējuši tikai vienā no savām pēdējām 26 Premjerlīgas izbraukuma spēlēm pret Man Utd (D5 L20), uzvarot ar 1- Previous Trafford 2013. gada decembrī. Izloze ir [3.9].

Everton uzvarēja viņu pēdējā premjerlīgas sanāksmē ar Male Utd – 4- aprīlī Goodison Park. Viņi nav uzvarējuši secīgās līgas spēlēs pret “Red Devils”, jo ir pabeiguši dubultspēli pār viņiem 2013. – 2014. Gadā. Evertona uzvara ir [5.2].

Mančestras United vēlas pirmo reizi uzvarēt trīs Premjerlīgas spēles pēc tam, kad janvārī uzvarēja savas pirmās sešas Ole Gunnar Solskjær vadībā. Manchester United uzvar un abas komandas gūst vārtus [3.6].

Everton savā pēdējā Premjerlīgas spēlē pārspēja Chelsea un pirmo reizi kopš aprīļa uzvarām trīs reizes meklē uzvaras konkurencē skrējiens, kas sākās ar mājas uzvaru pār Chelsea. Kafijas ir [3.9] Draw No Guess tirgū.

Everton&#39s Gylfi Sigurdsson ir guvis četrus vārtus pēdējās piecās Premjerlīgas izbraukuma spēlēs pret Manchester United. Patiešām, Premjerlīgas vēsturē tikai Stīvens Gerrards (5) ir guvis vairāk vārtu Aged Trafford spēlē kā viesspēlētājs nekā Sigurdsson (4). Sigurdssons gūst vārtus [7.0].

Gentleman Utd spēlētājs Markuss Rašfords 16 spēlēs šosezon jau ir sasniedzis visu laiku labāko Premjerlīgas mērķu sakritību (10) (10 no 33 lietotnēm 2018.-19.). Anglis šajā sezonā astoņās līgas spēlēs Aged Trafford ir guvis septiņus vārtus – neviens cits Man Utd spēlētājs mājās nav guvis vairāk par diviem. Rashford ir [2.28]lai atrastu tīklu.

Everton&#39s Richarlison ir guvis četrus vārtus pēdējās piecās Premjerlīgas spēlēs (ieskaitot ieskaitu trīs spēlēs pēc kārtas pirmo reizi sacensībās), vairāk nekā viņš būtu ieskaits. viņa iepriekšējās 17 līgas spēlēs (3). Ričarissons ir [4.0]lai gūtu vārtus.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.