Liverpool v Watford Betting TipsLiverpool pret Watford
Sestdiena, pulksten 12:30
BT Sport 1

Sarkanie nevar darīt neko nepareizu

Pēc pamatīgi profesionālā darba otrdien Zalcburgā, kas nodrošināja labāko vietu un vietu Čempionu līgas pēdējās 16 spēles tas ir atpakaļ uz Liverpūles iekšējām lietām un armatūru, kas principā ir atvērts mērķis.

Dažu statistiku, kas apņem sarkanos, ir gandrīz grūti uzņemt, wager vienkārša ir ka viņi ir uzvarējuši pēdējās 15 mājas spēlēs Premjerlīgā – tas ir skrējiens, kuru viņi ir pieveikuši tikai vienu reizi (1972. gadā).

Šobrīd Jurgenam Kloppam viss notiek. Viņš balstās uz galvenajiem spēlētājiem, un, it kā ar maģijas palīdzību, arī uzplaukums notiek.

Protams, maģiju izskaidro ļoti talantīgi spēlētāji, kas ierodas uzvarētāju komandā un vēlas arī izteikt savu prasību. Tas notur pirmos līdzbraucējus uz pirkstgaliem, nometnes gars ir lielisks, un tas viss ir ideāla vētra .

Sarkanajiem ir ļoti nepieciešama rotācija, jo viņi sāk pārslogotu armatūru. saraksts decembrī.

Pēc tam otrdien viņiem ir Līgas kausa spēle ar Aston Villa, dienu vēlāk sekojot pirmajai no divām spēlēm pasaules klubu čempionātā Katarā.

Viņi izplūst pēc Vatfordas spēle un Klops vēlēsies pārliecināties, ka vismaz dažas stundas (otrajā vietā esošā Leičesteras saimniece Norviča plkst. 15:00) viņi ir palielinājuši pārsvaru līdz 11 punktiem .

Pīrsonam ir milzīgs darbs.

Nigērs Pīrsons kļūst par trešo menedžeri, kurš ved Vatfordu ārpus šīs sezonas, kad sestdien pirmo reizi pārņem klubu.

Javi Gracia nevarēja &#39 neapturēt puvi, kas sākās pagājušās sezonas beigās, un atgriezušais Quique Sanchez Flores neizdevās mpact.

Tas nozīmē, ka Pīrsons sāk savu neapskaužamo uzdevumu ar Hornets tabulas apakšu iegūstot tikai deviņus punktus no 16 spēlēm. Protams, viņš šeit ir bijis jau iepriekš, un tāpēc Vatfords ir zvanījis.

Pīrsona Houdini akts ar Lesteru pavēra ceļu Lapsu neticamajai titula ieguvei, lai viņš kaut ko zina kaut ko par cerības uzmācību, kad

Odds-on nodrošinātājus nedrīkst atlikt.

Ja kādam kaut kas ir tas notika 16 reizes pēc kārtas, nav pārāk grūti apgalvot, ka [1.19] par Liverpūles uzvaru nav sliktākā cena, kādu jūs jebkad redzēsit – it īpaši ņemot vērā, ka šī nav tikai nejauša opozīcija, tā ir pagraba zēni Watford.

Attract ir [8.4]kamēr Watford ir [20]lai novilktu to, kas līdz šim būtu sezonas šoks.

Nav nekā. nesenās vēstures grāmatās vai nu lai sniegtu Vatfordam kaut kādas cerības. Drīzāk, ja tam ir raksturīgs komandas elements, Liverpūlei ir šāds statuss pār Watfordu.

Kad horneti dodas uz Anfīldu, viņi tiek iegremdēti: 5-, 5- un 6-1 pēdējie trīs punkti. Pievienojiet sarkano sarunu pēdējam braucienam uz Vicarage Street, un kopējais punktu skaits ir 13- pēdējās trīs galvās .

Iespējams, ka ir jaunais manager &#39lielības&#39 koeficients, wager Pīrsons ir menedžeris un pieredzējis, nevis burvis.

Protams, vairākums neuzskata pamata laimesta likmi kā iespēju, bet rodas problēma ar ideju par to, kas ir bijis populārs variants Jurgena Klopa vīriešiem šosezon – Liverpūle uzvarēs un abas komandas gūs vārtus .

Faktiski tā ir dvīņu problēma. Merseysiders pēkšņi sāk tīrīt palagus un Watford ir sacentušies deviņus zemākās līgas mērķus – par pieciem mazāk nekā jebkurš cits.

Neatbalstītajiem Liverpool uzvar, kamēr piekāpjas, ir [2.66].

Sarkans atkal var trāpīt pa vārtu taku.

Liverpool ir augstākais mājas punktu guvējs šajā sezonā ar 24 no astoņām spēlēm (visas uzvaras), tāpēc es domāju, ka mēs esam Jebkura cita mājas laimesta teritorija, kurā saimniekiem nepieciešams trāpīt četrus vai vairāk.

Cena ir [3.25]un tie tika nolaisti nesenajā Mersisaidas derbijā. Līderi ir pārliecināti, ka rada naidīgas iespējas, tāpēc tas ir tikai gadījums, kad viņi uzņemas savu daļu.

Es mazliet apslāpēšu, atbalstot arī 3- pareizo scorline . Tas ir vairāk nekā pieņemams [8.4].

Komandas ziņas, kas vajadzīgas pirms sprūda piespiešanas vārtsargiem

Liverpūles nesenie mērķi gūt vārtus ir bijuši patīkami paredzami. Divock Origi patīk gūt vārtus pret Evertonu, un viņš iesita breketi Merseyside derbija uzvarā 5-2.

Mo Salah ir lielisks rekords pret Bournemouth un viņš guva vārtus 3. un 3. vietā. uzvar tur pagājušās nedēļas nogalē.

Tātad, kurš ir bijis viņu vīrs pret Vatfordu? Nu, Liverpūles priekšējie trīs ir piepildījuši savus zābakus. Pēdējās sešās spēlēs pret Watford Salaham ir seši vārti, Sadio Mane pieci un Roberto Firmino četri.

Problēma likt likmi pirms XI sākuma tiek paziņota. ka varētu atpūsties viens, divi vai pat visi trīs, ņemot vērā, ka pie horizonta ir pasaules klubu čempionāts un Klopp to uztver ārkārtīgi nopietni.

Tomēr, tiklīdz atklāts, ir daudz iemeslu, lai atbalstītu. jebkurš no Salah, Mane vai Firmino.

Un tas ar to neapstājas. Virgils van Dijks pagājušajā sezonā divreiz guva vārtus šajā armatūrā un pirms pāris nedēļām vadīja breketu pret Braitonu, Nabijs Keita ir reģistrējies Liverpūles pēdējās divās spēlēs un Alekss Okslads- Arī Chamberlains ir ticis pie vārtu guvumiem ar pieciem pēdējos deviņos sarkanajiem.

Saņemiet šīs komandas ziņas un izvēlieties!

Opta stat

Watford nav izdevies gūt vārtus deviņās dažādās Premjerlīgas spēlēs šosezon, kamēr Liverpool ir vienīgā puse, kas guvusi vārtus visās 16 savās spēlēs. Tas ir sarkanais labākais punktu guvums, lai sasniegtu labāko lidojumu kampaņu kopš 1933.-34. kad viņi ieskaita katrā no pirmajiem 21 mačiem.

***

Klausieties vairāk ekspertu viedokļi par šīs nedēļas nogales premjerlīgas spēli ar futbola 16. epizodi … Vienīgais derētājs:

          Supply url

Leave A Reply

Your email address will not be published.