Birmingema / West Brom derību padomiBirmingema pret West Brom
Sestdiena, 14. decembris, pulksten 12:30
Sky Sporting activities

Birmingemai pietrūka pēdējās trešdaļas

Birmingemas sezonas visilgāk ieskrējušais skrējiens nonāca pie slīpēšanas. apstāties trešdienas vakarā, kad QPR mājās ar 2: pārspēja Blūzi. Neskatoties uz dominējošo valdību un šaušanu 16 vārtu mēģinājumos – no kuriem deviņi nāca no soda laukuma iekšienes – 90. minūtē St Andrew&#39s, Pep Clotet lādiņi lielākoties bija līdzeni un nemierīgi uz bumbas. 19659004] Birmingema īsi izskatījās kā pagrieziena paisums jau otrā puslaika sākumā, tikai satriecošam solo sitienam, lai dubultotu deficītu ar 25 spēlētām minūtēm. Izņemot dažus briesmu mirkļus no Džeremija Bela labajā pusē un pusaudža Jūda Bellingema nepāra kārtīgo pieskārienu, Blūza cieta, kad viņi nokrita uz sezonas trešo mājas apgriezienu.

Pēcspēles Clotet atklāja, ka Bela tika atsaukts ar aizdomām par cirkšņa ievainojumu, bet Bellingham tika noņemts arī kā savainojuma piesardzības līdzeklis. Tagad abas tiek uzskatītas par šaubām par sestdienas demonstrāciju pret augstu lidojošo West Brom, un sagaidāms, ka tās arī nepalaidīs garām dramaturgam Dan Crowley . Džošs Makrehāns un Ivans Sunjičs tāpēc var turpināt spēli vidusdaļā.

West Brom cieš pārsteigumu neveiksme

West Brom palaida garām iespēju atgriezties čempionāta virsotnē trešdienas vakarā ar Čārlija Ostina mērķis no brīvsitiena pa sešu jardu līniju, redzot, ka Bagiji vismaz izglābj 1-1 neizšķirtu pagraba kaujiniekos Wigan. Ostins izlīdzināja, novietojot bumbu garām desmit spēlētājiem līnijā pēc tam, kad “Latics” vārtsargs Džeimijs Džounss nevajadzīgi paņēma atpakaļgaitu.

Albiona boss Slaven Bilic atpūtās, uzbrūkot trijotim Gradijam Diangana, Matheus Pereira un Hal Robson-Kanu, un viņa puse bija otrā labākā pirmajā puslaikā, jo Wigan pastāvīgi draudēja. Galu galā saimnieki pārņēma pelnītu, kaut arī nejaušu, vadību, kad Sems Džonstons nolaida 35 jarku lielu sitienu pa pastu tikai tāpēc, lai bumba atsitās pret muguru un varētu šļūkt.

Pēcspēles mačs Biliks atzina, ka viņa puse izcēlās no cietuma ar punktu pēc tam, kad bija otrā labākā DW stadionā. Viņš teica: “” Mums jābūt pietiekami godīgiem, lai atzītu, ka mēs neesam tik labi, kā mēs esam bijuši. Sākām lēnām, un jāatzīst, ka neko vairāk kā punktu neesam pelnījuši. Mēs nebijām sodīti par lielu laiku, tāpēc mums tas ir jāņem vērā kā labs. “

Birmingema var lepoties ar W6-D2-L2 mājas rekordu pret Rietummidlendas konkurentiem West Brom St Andrew datēta ar 1997. gadu, kaut arī Blūss pēdējās sešās tikšanās reizēs ar Bagijiem visās sacensībās (W0-D2-L4) kopš 2006. gada ir bez uzvarām. Iepriekšējās sezonas sākumā abas komandas šeit veica neizšķirtu 1-1, Albionam nopelnot 3-2 uzvaru reversajā konkursā.

Birmingema [4.40] tiek piedāvāta par visaugstāko cenu Svētajā Endrjū kopš 2018./1919. gada sākuma. Sešās reizēs, kad Blūss ir izlozēts ar koeficientu 3/1 vai lielāku. šajā secībā saimnieki ir atgriezuši W2-D2-L2, tomēr Metropolis ir vadījusi W2-D3-L7 tikai pret komandām, kuras šobrīd atrodas virs tām čempionāta kopvērtējumā Pep Clotet vadībā.

West Brom [1.88] ir nopelnīja 27 punktus no iespējamiem 33 (W8-D3-L0), jo oktobrī Līdā cieta vienīgo čempionāta reversu Slaven Bilic. viņš Bagijs lepojas ar otrā līmeņa labāko rekordu uz ceļa (W7-D3-L1) un pārliecināts, ka atpūtušies kavalieri atkal atgriezīsies sestdienas derbija demonstrācijā pēc tam, kad bija nodevuši labāko vietu nedēļas vidū.

Septiņi no pagājušajiem astoņiem Birmingemas un West Brom sanāksmēs abas puses ir ieguvušas vārtus, taču dues jaunākajā mačā, iespējams, neizdosies izpildīt šādus rēķinus sestdien. Birmingema ir bijusi iesaistīta dažās no divīzijas spēlēm ar zemāko punktu skaitu 2019./20. Gadā, un tikai trīs no savām 10 Svētā Endrjū cīpslām rada vairāk nekā 2,5 mērķu [1.89] peļņu.

Pep Clotet komanda ir cīnījusies par konsekventu atklātu spēles iespēju izveidošanu, 10 (45%) no 22 vārtu guvumiem pārvēršot galvenes. Un Blūss nāk pretī Baggies apģērbam, kurš dod priekšroku spēlēt konservatīvāku stilu, darbojoties ārpus viņu Hawthorns mājām, un WBA spēles vidēji viņu ceļojumos ir tikai 1,82 vārti uz vienu gammu .

Tas ir šobrīd grūti iebilst pret Albionu, it īpaši ņemot vērā trešdienas vakara modināšanas zvanu. Bagiji ir nedaudz par īsu, lai atbalstītu tieši, taču mēs varam paķert dāsnu 1,83 atbalstot West Brom dubultas iespējas West Brom, lai gūtu zem 2,5 mērķiem un Zem 3,5 mērķiem ar Betfair Sportsbook&#39s Identical Activity Multi . Tas ir nolaists visās 11 WBA izbraukuma dienās.

Lai iegūtu vairāk padomu un ieskatu, klausieties futbolu … Tikai Bettors

          Resource hyperlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.