Arsenal pret Manchester City Preview un Opta StatsTā ir Premjerlīgas smagā svara sadursme, kad Arsenal uzņem Mančestras pilsētu. Opta iepazīstina ar lentes stāstu.

“Manchester Metropolis ir uzvarējusi pēdējās divās Premjerlīgas izbraukuma spēlēs pret Arsenal – vairāk nekā iepriekšējās 32 labāko lidojumu vizītēs Highbury / Emirates stadionā (W1 D11 L20).”

Viņi [2.22] uzvar uz pusslodzi / uz pilnu slodzi.

Arsenal ir zaudējuši pēdējās četrās Premjerlīgas tikšanās ar Mančestras Town. Pēdējo reizi viņi zaudēja piecas pēc kārtas notikušās augstākā lidojuma spēles, kurās viena no pusēm bija pret Mančestras United no 1983. gada septembra līdz 1985. gada augustam. Mančestras City uzvara ir [1.46]. – vairāk nekā iepriekšējos 32 apmeklējumos, kas tika veikti lidojumu laikā uz Highbury / Emirates stadionu (W1 D11 L20). Viņi [2.22] uzvar uz pusslodzi / uz pilnu slodzi.

Manchester Town varētu kļūt par pirmo komandu, kas uzvarēja trīs pēc kārtas pēdējās izspēlētajās spēlēs pret Arsenal kopš West Ham laikposmā no 1991. līdz 1995. gadam. Mančestras United pilna laika dubultā rezultāts ir [5.1].

Pēc pirmdien Vesthamā gūtajiem 3-1 uzvaras Arsenal pirmo reizi kopš augusta cenšas nodrošināt Premjerlīgas uzvaras dubultā. trīs). Arsenal uzvara ir [6.6].

Mančestras “City” šosezon jau ir zaudējuši četras Premjerlīgas spēles, tikpat daudz, cik visā 2018.-19. Arsenal ir [5.4] Draw No Wager tirgū.

Visās sacensībās Arsenal ir guvis vismaz divus vārtus katrā no pēdējām trim mājas spēlēm – viņi to nav izdarījuši četros pēc kārtas kopš 1965. gada decembra (sērija). no pieciem). Mančestras pilsētas uzvara un vairāk nekā 2,5 vārtu gūšana ir [1.75].

Arsenal ir guvis pirmos vārtus katrā no pēdējām piecām Premjerlīgas spēlēm – viņi nekad nav tikuši līdz pirmajiem sešās sacensībās pēc kārtas. Mančestras “City” [1.96] uzvar uz pusslodzi.

“Arsenal” spēlētājs Alexandre Lacazette ir augstākais Premjerlīgas vārtu guvējs šosezon ar 100% mērķu sasniegšanu mājās (5). Tikmēr Male Town spēlētājs Gabriel Jesus ir rezultatīvākais spēlētājs ar 100% vārtu gūšanu izbraukuma spēlēs (5). Jēzus gūst vārtus [1.91]un Lacazette spēlē [3.25].

Gabriels Martinelli guva vārtus savā pirmajā Premjerlīgas startā Arsenal ar uzvaru West Ham ar 3-1. Tikai trīs spēlētāji ir guvuši vārtus abos pirmajos divos startos lielgabalnieku konkurencē (Ians Raits 1992. gadā, Davors Sukers 1999. gadā, Alekss Ivobi 2016. gadā). Martinelli ir [3.8]lai atrastu tīklu.Source backlink

Leave A Reply

Your email address will not be published.